Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • türk telekom kullanıyorum. bahsettiğiniz ses gelmeme sorununu 1-2 gündür yaşıyorum.
  • Bende Vodafone kullanıyordu karşıdan ses geliyor benden ses gitmiyor 2 3 kez aç kapa yapınca düzeliyor neden acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei mate 20 serisi temalarıni sizlerle paylaşıyorum. Aşağıdaki linkten inidirin. Zip dosyasını açın ve içindeki tüm dosyaları telefonun hafızasında themes adlı klasöre atın. Thmes klasörü bazı cihazlara Huawei klasörü içersinde olabiliyor. İndirdiğiniz tüm dosyaları klasöre attıktan sonrs telefonun yeniden başlatın ve temalar uygulamasına gelmiş olacaktır. Örnek görseli bırakıyorum güzel temalar mevcut.

https://tx1.androidfilehost.com/dl/_mMnPoIJOY_ttq8OVzTIbQ/1545740844/1322778262904009577/Huawei+Mate+20+Themes.zip

• facebook da gruplarda gördüm bu sorundan bahsedilmiş, sorun operatör kaynaklıymış bilginize.herkeste oluyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Satoshi Nakamoto

türk telekom kullanıyorum. bahsettiğiniz ses gelmeme sorununu 1-2 gündür yaşıyorum.

Alla alla türk telekom kullanıyorum bugün de ilk defa bana oldu arayanın ses gelmedi 4 kere

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

facebook da gruplarda gördüm bu sorundan bahsedilmiş, sorun operatör kaynaklıymış bilginize.herkeste oluyormuş.
    Ya arkadaş yeni yazdım daha operatörlerin hepsinde volte de sessizlik sorunu var diye.

• Arkadaşlar ilk ben panik oldum ama sizler gibi çok kişi bu problemi şu an yaşıyor benim telefonu aldığımın 2.ci günü bu sorunu yaşamam sinir bozucu oldu biraz..

Özellikle Asya menşei üretimi cihazlarda(yani çoğu) bir kaç gündür şebeke problemi varmış çevremde xiaomi huawei vs kullanan 10 kişiye sorduysam 8 i aynı sorundan bahsetti sabretmemiz gerekebilir birkaç gün

Düzenleme :https://eksisozluk.com/22-aralik-2018-gsm-operatorleri-ses-sorunu--5883672?a=nice

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esVed -- 23 Aralık 2018; 1:13:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkutyucel

Ya arkadaş yeni yazdım daha operatörlerin hepsinde volte de sessizlik sorunu var diye.

Alıntıları Göster
    pardon reis. senin yazının üstüne yazdık ayıp ettik yazmamalıydık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

pardon reis. senin yazının üstüne yazdık ayıp ettik yazmamalıydık.

Alıntıları Göster
    Aslında sen yazdın diye demedim, hatta sen iyi ki de yazdın tekrar.

Bir arkadaş henüz önceki sayfada sessizlikten bahsetti. Ben de işimin bir parçası olan konuya detay vererek cevapladım. Onun üstüne bir çok kişi aynı şikayeti yazdı. O yüzden sana dertlenme mahiyetindeydi cevap ama sen yanlış anladın arkadaşım. Canın sağolsun.

• Güncelleme için bekleyen arkadaşlar, boşuna beklemeyin sandığınız kadar iyi değil güncelleme ben p20 kullanıyorum güncelleme geldi yükledim turkcelse hattınız 3g 4g değiştirme yok yeni sürümde mobil şebeke değişmiyor, ikincisi pil aşırı gidiyor Hard reset yapmama rağmen, arayüz çok basit Ram kullanımı artmış, p20 forumuna bakın anlarsınız sorunlar çok fazla

• quote:

Aslında sen yazdın diye demedim, hatta sen iyi ki de yazdın tekrar.

Bir arkadaş henüz önceki sayfada sessizlikten bahsetti. Ben de işimin bir parçası olan konuya detay vererek cevapladım. Onun üstüne bir çok kişi aynı şikayeti yazdı. O yüzden sana dertlenme mahiyetindeydi cevap ama sen yanlış anladın arkadaşım. Canın sağolsun.

Alıntıları Göster
    estağfurullah hocam sıkıntı yok

iyi geceler cümleten.

bu arada bende bu sorun yok,telefonum nokia 6303 i classic

• Sessizlik sorunu yaşayan Volte aboneleri aşağıdaki Türkçesi "Volte Aramaları" olan işaretli anahtarı sola çekip Volte yi kapatabilir. Bu durumda giden ve gelen aramalarda cihaz 3G ye geçer ama sessizlik sorunu da yaşanmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkutyucel -- 23 Aralık 2018; 1:47:38 >
  • quote:

Sessizlik sorunu yaşayan Volte aboneleri aşağıdaki Türkçesi "Volte Aramaları" olan işaretli anahtarı sola çekip Volte yi kapatabilir. Bu durumda giden ve gelen aramalarda cihaz 3G ye geçer ama sessizlik sorunu da yaşanmaz.

Reis öle Bi şey yok ayar falan yani cihazda

• Güncelleme herhalde ocağa sarkacak arkadaşlar hiç bir ses seda yok

• vodafonu aradım arkadaşlar türkiye genelinde bi sorun varmış çalışmalar başlamış sesle ilgili olan bi sorun varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: ıspır

Reis öle Bi şey yok ayar falan yani cihazda

Alıntıları Göster
    Demek ki ilk cümlede yazdığım gibi VoLTE abonesi değilsin. Üzerine almana şu an için gerek yok. Şimdilik sadece Vodafone lular ve Pie update alanlar için...

• Şarj aletim kafayı yedi.. Teli takıyorum. 1 saniye şarj ediyor 1 saniye şarj etmiyor bi ediyo bi etmiyor.. Kablo sağlam. Orijinal kablo ile Samsung aletiyle denedim normal şarj ediyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Demek ki ilk cümlede yazdığım gibi VoLTE abonesi değilsin. Üzerine almana şu an için gerek yok. Şimdilik sadece Vodafone lular ve Pie update alanlar için...

Alıntıları Göster
    8 aydır vodafonu kullanıyorum aldıgım gunden beri wolte var bende 1 haftadırda 9.0 kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ıspır

8 aydır vodafonu kullanıyorum aldıgım gunden beri wolte var bende 1 haftadırda 9.0 kullanıyorum

Alıntıları Göster
    Şanslısın demek ki. Biz Turkcell liler ve TT aboneleri daha üst barda Volte yi göremedik. 😀 pie gelince görürüz inşallah.

Volte de dönemsel sorunlar olabiliyor. Bazen bu sorunlar uzun da sürebilir. Geçici çözümü Volte yi devre dışı bırakmak. Bunu anlatmak istedim dostlara..

• quote:

Şanslısın demek ki. Biz Turkcell liler ve TT aboneleri daha üst barda Volte yi göremedik. 😀 pie gelince görürüz inşallah.

Volte de dönemsel sorunlar olabiliyor. Bazen bu sorunlar uzun da sürebilir. Geçici çözümü Volte yi devre dışı bırakmak. Bunu anlatmak istedim dostlara..

Alıntıları Göster
    Eyvl teşekkürler reis

• 
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.