Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (462. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende amoled yanığı işe ilgili sıkıntı riskinden dolayı s9 plus almak konusunda tereddüte düştüm ve mate 10 pro düşünüyorum ama video konusu sıkıntı.. P20 pro da sistem olarak aynı diye biliyorum mate 10 pro ile.. Video sıkıntısı var mı p20 pro da?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokmen32 G kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu s9 plusta da yasaya bilirsiniz. benim başıma note 8 de geldi servis garanti dışı dedi thh ile parami aldım. en azından huawei servis konusunda samsung tan çok önde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mericucar -- 22 Aralık 2018; 17:7:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmen32

Bende amoled yanığı işe ilgili sıkıntı riskinden dolayı s9 plus almak konusunda tereddüte düştüm ve mate 10 pro düşünüyorum ama video konusu sıkıntı.. P20 pro da sistem olarak aynı diye biliyorum mate 10 pro ile.. Video sıkıntısı var mı p20 pro da?
    Video çekimi sizin için önemliyse, hele ki fotoğraf kalitesinden bile önemliyse, Huawei'nin hiçbir modeline bulaşmayın.
  • ilbilge_11 İ kullanıcısına yanıt
    Şuan s9 plus p20 pro ile kıyaslanan bir telefon haliyle mate 10 pro'dan iyidir.

• erkutyucel E kullanıcısına yanıt
    Açıklama için çok teşekkür ederim

Eğer bilginiz varsa size yoksa, diğer arkadaşlarabir sorum olacak telefondan soğudum gibi resmen yardımcı olabilirseniz sevinirim.. 3 aramadan 2 sinde karşı tarafa sesim gitmiyor kapatıyorum tekrar arıyorum düzeliyor bir sonraki aramada yine aynı problemi yaşıyorum.. İnternette ufak bir gezinen ile bunun büyük bir problem olmadığını uygulama çakışması gibi bişey olduğunu okumuştum sıfırlama ile düzeldiğini söylediler fakat defalarca reset atmama rağmen düzelmedi bu konuda yardımcı olabilir misiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerdesin pieeee gözümüz yollarda kaldı

• Bugün telefon satan büyük bir facebook sayfasında bir açıklama gördüm genel olarak hatlarda sıkıntı varmış cihazlarda sorun yok diyorlar. Xiaomi , Huawei , One Plus , Oppo vb cihazlar satıyor genel olarak sorun varmış hatlarla ilgili dediler ne kadar doğrudur bilemem ama bende sıkıntı yok şahsen 🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lomax. kullanıcısına yanıt
    Video çekimi Mate 20 pro da gayet yeterli P20 proda Full HD de gayet yeterli neden hiçbir modeline bakilmayacak anlamadım ? Bizim cihazlarda evet ois yeterli değil maalesef ...

• Telefonumun ekran koruyucu cam ile geldi, yurtdisi cihazlar böyle sanirim yurt icindeki mate 10 prolarda görmedim. Bu çizilmelere karsi koruyan cami nillkin ekran koruyucu ile degistiricem, üzerindeki cami cikartirken dikkat etmem gereken bir sey var mi? Tirnagimla bir kosesinden kaldirarak cikartabilir miyim yoksa kirilir mi? Daha önce cikartmis olan arkadaslar vardir yardimci olabilirlerse sevirinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: esVed

Açıklama için çok teşekkür ederim

Eğer bilginiz varsa size yoksa, diğer arkadaşlarabir sorum olacak telefondan soğudum gibi resmen yardımcı olabilirseniz sevinirim.. 3 aramadan 2 sinde karşı tarafa sesim gitmiyor kapatıyorum tekrar arıyorum düzeliyor bir sonraki aramada yine aynı problemi yaşıyorum.. İnternette ufak bir gezinen ile bunun büyük bir problem olmadığını uygulama çakışması gibi bişey olduğunu okumuştum sıfırlama ile düzeldiğini söylediler fakat defalarca reset atmama rağmen düzelmedi bu konuda yardımcı olabilir misiniz
    Daha önce VoLTE nerden kapanıyor diye sorduğunuza göre hattınız Vodafone olsa gerek. Turkcell ve TT de Volte desteği yok henüz bu cihaz için çünkü.

Volte aktif iken sessizlik problemi yaşıyor olmanız kronik bir Volte sorunudur ve operatörle ilgilidir. Turkcell ve TT volte aboneri de sıklıkla bunu farklı cihazlarla da yaşıyor.

Her nedense LTE ile gelip bu teknolojinin nimetlerinden olan Volte teknolojisi henüz oturmadı bizim operatörlerde. IMS sunucular aynı vendor ürünü olabilir :) ki kesin Huawei dir bu vendor.

• byr34 B kullanıcısına yanıt
    Cam değil kalın bir jelatin o ve kolayca çıkıyor

• byr34 B kullanıcısına yanıt
    Yurtiçi tr garantili ve üzerinde geldi.

• Hala yok ben umudu kestim bu sene gelmeyecek bu güncelleme denetlemeyecem artık lanet olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: erkutyucel

Daha önce VoLTE nerden kapanıyor diye sorduğunuza göre hattınız Vodafone olsa gerek. Turkcell ve TT de Volte desteği yok henüz bu cihaz için çünkü.

Volte aktif iken sessizlik problemi yaşıyor olmanız kronik bir Volte sorunudur ve operatörle ilgilidir. Turkcell ve TT volte aboneri de sıklıkla bunu farklı cihazlarla da yaşıyor.

Her nedense LTE ile gelip bu teknolojinin nimetlerinden olan Volte teknolojisi henüz oturmadı bizim operatörlerde. IMS sunucular aynı vendor ürünü olabilir :) ki kesin Huawei dir bu vendor.

Alıntıları Göster
    Yani hocam ben bunu telefonun sorunu olarak algılamayım mı.. Eğer öyleyse bunun çözümü nedir bilginiz varımdır

• quote:

Orijinalden alıntı: esVed

Yani hocam ben bunu telefonun sorunu olarak algılamayım mı.. Eğer öyleyse bunun çözümü nedir bilginiz varımdır

Alıntıları Göster
    Bu soruyu sorduğunuza göre orta paragrafı okumaya gerek duymadınız diye anlıyorum. Yani umarım okumadan sordunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzeybek

Video çekimi Mate 20 pro da gayet yeterli P20 proda Full HD de gayet yeterli neden hiçbir modeline bakilmayacak anlamadım ? Bizim cihazlarda evet ois yeterli değil maalesef ...
    Bakın ne yazmışım;
    "Video çekimi sizin için önemliyse, hele ki fotoğraf kalitesinden bile önemliyse, Huawei'nin hiçbir modeline bulaşmayın."
    Arkadaşın ihtiyacı nedir bilemediğimden, yazdığım cümlede -daha önemli- kilit nokta...
    Yani, video çekim özellikleri ve kalitesi ilk kriterleri olan birisinin, 1080p30fps üzerinde de donanımsal sabitleme sunabilen, 4k60fps çekebilen ve çok daha keskin, net video çekimleri yapabilen alternatifleri varken, neden bu telefonu tercih etsin ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkutyucel

Bu soruyu sorduğunuza göre orta paragrafı okumaya gerek duymadınız diye anlıyorum. Yani umarım okumadan sordunuz.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim cevabımı aldım

• Arkadaslar güncelleme bi tarafa benm telefonda dikkatimi yeni çekmeye başlayan bi sorun var, arama geldiginde zaman zaman karsı tarafın sesi gelmiyor kapatıp tekrar arayınca geliyor, anlamadım gitti cok canım sıkıldı var mı yaşayan boyle bı sorun ne yapmam lazım

• Ozan Tataroglu kullanıcısına yanıt
    İphone ları arayınca bu sorun bende de var. Ama telden mi operatörden mi bilemedim. Türk Telekom kullanıyorum.

• yimust kullanıcısına yanıt
    Turk telekom benm hattımda.. İPhone dan baskası da yapıyordur kesin, ben aradıgımda değil arama geldiginde sıkıntı, ses gelmiyor karsından.. Cok canım sıkıldı ya napsam ki

• 
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.