Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (464. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ya bu son güncellemeden sonra kulaklığı görmüyor telefon varmı bu soruna bi çözüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetcan67 A kullanıcısına yanıt
    Dönüştürücü ile normal jaklı bir kulaklık denediniz mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar 9 geldi mi? yorumlara bakıyorum da millet kullanmaya baslamıs sanırım
  • Hangi yorumlara kardeşim

• Bende mevcut 9.0 reis güzel sanal tuş falan yok artık ekrandan hepsi artık alttan üste program kapanıyor falan güzel kısayolları mate 20 nasıl sa aynı arayüz

• Merhaba, güncellemeyi alan arkadaşlar, EMUI 9 arayüzünde ekran kilitli durumdayken bildirimlerin içeriklerine erişim sağlanabiliyor mu? Bu sorun giderilmiş mi?

• ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• xJustSmile kullanıcısına yanıt
    Onaylanmış görünme olayı anlık sanırım. Bende öyle görünmüyor. Bla-l09 c432 benim de.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyzafer

Şarj aletim kafayı yedi.. Teli takıyorum. 1 saniye şarj ediyor 1 saniye şarj etmiyor bi ediyo bi etmiyor.. Kablo sağlam. Orijinal kablo ile Samsung aletiyle denedim normal şarj ediyor.
    Telefonun şarj giriş kısmını temizledim, düzeldi.

Bu arada;
    5A data/şarj kablosu 60 ₺, 5A şarj aleti (kablo hariç) 110 ₺, (kablo dahil) 160 ₺
  • quote:

Orijinalden alıntı: kediterbiyecisi

Onaylanmış görünme olayı anlık sanırım. Bende öyle görünmüyor. Bla-l09 c432 benim de.
    bende de görünmüyor...
  • sakdis kullanıcısına yanıt
    Bildirim problemi dediğiniz eğer mesaj gelince ekranda içerik gözükmüyor ise bu problemin yüz tanıma geldikten sonra kullanmasanızda o bölümde kapatacağınız bir özellik.

• sakdis kullanıcısına yanıt
    Ekrana bilgileri geliyor ancak içerik yüklenmiyor gösterilmiyor. Kilit açıkken ekran koruyucu varsa o zaman içeriği görebiliyorsunuz.

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★
    ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hebelup -- 24 Aralık 2018; 16:53:46 >

• samtiger kullanıcısına yanıt
    c185 bolgesindeyseniz yukleyebilirsiniz.

• Huawei markasının çok acil bu güncelleme saçmalığını düzeltmesi gerekiyor. X yerdeki 1 aydır bir özelliği kullanıyor biz hala bekliyoruz. Ülkeye geliyor sonra cihaz sırası bekliyoruz. Saçma sapan işler ☠️

• Firmware Finder den c432 lere onay geldi bugün yarın gelir güncelleme Avrupa cihazlarına

• Cihazdan satmak isteyen varma PM den letişime geçebilir mi?
  • hebelup kullanıcısına yanıt
    Yüz tanıma ayarlarından 3.cü seçeneği kapatın :). Ayarlardan olan bir durum yüz tanıma özelliği ile bildirim içeriği sakla gelmişti. Çoğu arkadaşlar yüz tanıma kullanırken içeriğini görememekten şikayetçi halbu ki yüz tanımadan içerik gösterme, direkt açma veya yüz tanıyınca kilit ekranında içerik gösterilsin gibi özellikleri mevcut. Yazılımsal değil sehven bir problem.

• Karakama K kullanıcısına yanıt
    Yüz tanıma aktif değilken de bildirim gözüküyor, fakat ekran kilitli durumda bildirimin içeriğini genişletemiyorum. Normal şartlarda Android x telefonda bildirimlere ekran kilitli durumda erişim verildiğinde içeriğin tamamı okunabilir ve cevap verilebilir. Fakat Huawei'de bu durum böyle değil, sinirim bozuluyor.

• Arkadaşlar maks 40 tl'lik güzel sert bir kılıf önerebilir misiniz? Türkiyeden olsun.
  • Karakama K kullanıcısına yanıt
    @karakama merhaba.. Bahsetmiş olduğun şekilde ayarlı. Fakat, söylediğin bu EMUI 8'de mümkün değil. Sorunu P20 serisinde EMUI 8.1 ile çözmüşlerdi. Mate 10 Pro'daki EMUI arayüzde sorun var. Bunu pie güncellemesi ile çözdüler mi, merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakdis -- 24 Aralık 2018; 12:40:51 >
  • 
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.