Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

Sakin olsana hocam :)

Cihazini sattin mi?

Hayir satmadim duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lomax.

Daha önce tüm hakkında yazılmış mesajlar ve yazan arkadaşlardan bağımsız olarak (kimseyi hedef almadan) VoLTE konusunda;

Bu özellik size satılırken vadedilmiş, satın aldığınız ülkede operatör destekliyor, dolayısıyla burada alıcının yani bizlerin vadedilenin karşılanmasını istemek kadar doğal bir hakkımız yok.
    Kimin kullanıp kullanmayacağı değil de kullanmak isteyenin kullanabiliyor olması önemli.
    Kaldı ki bu sorunun çözümünün, operatörünüzle görüşün diyerek müşteriye yüklenmesi saçmalık, ürünün satıcısı Huawei ise anlaşma yapıp ürününü sattırdığı operatörlerle bir zahmet cihazını uyumlu hale getirttirmek de kendi görevi.
    Ha bunu yapamıyorsa cihazım donanım olarak VoLTE destekliyor ama Türkiye'de bizi kimse, biz de sizi iplemiyoruz diye belirterek satacak.

Teşekürler Galiba beim demek istediğimde buydu yani telefonda özelik var ama kulanmama izin verilmiyor en azından siz anladınız

• Herkese iyi forumlar.

Dün mavi rengini alarak aranıza katıldım.

Sormak istediğim iki şey var; WhatsApp ve SMS bildirimi ikon üzerinde nokta olarak çıkıyor kaç adet bildirim var görülmüyor bu değişiyor mu, birde telefon kilit ekranındayken gelen WhatsApp veya mail ler sadece bildirim ledine düşüyor ekranda görünmüyor yolu var mı. Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ararat1824

quote:

Orijinalden alıntı: Lomax.

Daha önce tüm hakkında yazılmış mesajlar ve yazan arkadaşlardan bağımsız olarak (kimseyi hedef almadan) VoLTE konusunda;

Bu özellik size satılırken vadedilmiş, satın aldığınız ülkede operatör destekliyor, dolayısıyla burada alıcının yani bizlerin vadedilenin karşılanmasını istemek kadar doğal bir hakkımız yok.
    Kimin kullanıp kullanmayacağı değil de kullanmak isteyenin kullanabiliyor olması önemli.
    Kaldı ki bu sorunun çözümünün, operatörünüzle görüşün diyerek müşteriye yüklenmesi saçmalık, ürünün satıcısı Huawei ise anlaşma yapıp ürününü sattırdığı operatörlerle bir zahmet cihazını uyumlu hale getirttirmek de kendi görevi.
    Ha bunu yapamıyorsa cihazım donanım olarak VoLTE destekliyor ama Türkiye'de bizi kimse, biz de sizi iplemiyoruz diye belirterek satacak.

Teşekürler Galiba beim demek istediğimde buydu yani telefonda özelik var ama kulanmama izin verilmiyor en azından siz anladınız

Bu konu ile ilgili Huawei imei numaramı istedi gönderdim. Bekliyorum bakalım forum sayfasının ilgili linki ni ve yaşanan sıkıntıları da mail sayfasında paylaştım daha sonra gelen cevap bu:

Sayın Bülent Bey,

Ben Mustafa, destek almak istediğiniz konu hakkında size yardımcı olmaya çalışacağım.

Ayrıntılı geri dönüşünüz, öneriniz ve talepleriniz için teşekkürler. Talepleriniz Huawei Çözüm Merkezine iletilecektir.

Cihazınız ile alakalı herhangi bir sorunuz olduğu takdirde bize her zaman ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,

Huawei Çözüm Merkezi

Huawei Türkiye

Yani bir çözüm yok önemsiz diyen, arkadaşlar sizin için önemsiz olabilir ben bu yüzden telefonu sattım 131 sürümünde volte gelecek denildi tekrar aldım yükledim olmadı. Huawei nin operatörler ile görüşmesi lazım bu işi Huawei nin çözmesi lazım olan bir özellik aktif edilecek bu kadar zor olmaması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emilia_Clarke

Hocam telefon toplam kaç saat açık kaldı?

Hocam hemen hemen her gün saat sabah 11 de çıkartıyorum ki dünde öyleydi. Msj kacta attiysa o saatte kadar durmuş işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipee -- 16 Şubat 2018; 15:7:48 >
  • kemal_sefa kullanıcısına yanıt
    ayarlar - uygulamalar ve bildirimler - bildirim yönetimi - bu sayfada ekranın üst köşesindeki üç noktaya tıklayın ve simge bildirimlerine girin oradanda işaret görüntüleme modunu okunmamış mesaj olarak seçin. hepsi bu kadar bundan sonra ikonların üzerinde kırmızı içinde numara olarak görünecek.
  • Acaba aramızda Tr cihazına sahip olanlardan, firmware finder vs gibi yollara başvurmadan almış olduğu son güncelleme nedir.

Birde iostaki ipsw.me gibi bu cihazların güncellemelerini görebileceğimiz pc den indirebileceğimiz bir yer var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: vizi

ayarlar - uygulamalar ve bildirimler - bildirim yönetimi - bu sayfada ekranın üst köşesindeki üç noktaya tıklayın ve simge bildirimlerine girin oradanda işaret görüntüleme modunu okunmamış mesaj olarak seçin. hepsi bu kadar bundan sonra ikonların üzerinde kırmızı içinde numara olarak görünecek.

senden allah razı olsun bu çok güzel bir bilgi tam istedigim gibi oldu. Soran arkadaşta vesile oldu saolsun.
  • Bu akşam üzeri güneşin batışı. Harika bence

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: frost35

Bu akşam üzeri güneşin batışı. Harika bence

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

güzel resim pro modda mı çektiniz
  • vizi V kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar swiftkey huawei'nin klavye uygulaması mı?

• musab63 kullanıcısına yanıt
    Swiftkey huawei nin değil hocam. ;)

• En iyi ve güzel klavye google in Gboard tamamen sildim switkey i
  • Andakan A kullanıcısına yanıt
    Servisten simtray alıcaksınız. Muhtemelen bedava verirler, vermezlerse maks 1-2 dolara alırsınız internette. Hatta bence Huawei servisine götürseniz çift sim dönüştürmeyide yaparlar. Herbişeyde çok iddialılar buna da hayır diyeceklerini zannetmiyorum. Hatta neden 2.sim'e ihtiyacınız oldugunu açıklayan bir mail yazın, çıktısını da alın gidin.
  • altiparmak1982 A kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam pro modda çekmedim. HDR mod ile çekip kendi filtrelerinden bulanıklığı gider uyguladım hepsi bu kadar.
  • Selam aleyküm Mate 10 pro ahalisi , sizlere basit bir sorum var, sizden o motivasyonu almaya ihtiyacım.z5compact kullanıcıyım bu telefona geçmek istiyorum. Arkadaşın biri Türk telekomdan 4.300e aldığı moca kahveyi bana 3.250 ye veriyor sizce almalımıyım? TŞK EDERİM

• Arkadaşlar çift hattım var ve ne yazıkki çift telefon taşımak zorunda kalıyorum.Sizce bu telefonunun dualini alsam güncellemelerde sıkıntı yaşarmıyım?
  • AtomKarincaZ5c A kullanıcısına yanıt
    Fiyat tr garantiye göre cok iyi. Ben garantisiz cihazi 3000tlye aldim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DODANLI kullanıcısına yanıt
    telefonda swiftkey yüklü başka klavye yok

hepsi mi böyle hocam mate 10 pro'lar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tazzmann kullanıcısına yanıt
    Yok hocam neden sıkıntı yaşayasın. Tek sim bizim ülkeye özel. Dünya genelinde çoğu ülkede çift hatlı satılıyor. Bende çift simli kullanıyorum herhangi bir sıkıntı olmuyor güncelleme ile ilgili.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.