Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
14.960
Cevap
179
Favori
768.311
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    349 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

Teknomarkete cihazi ilk kez incelemeye gittigimde, teknolojiden anlamayan bir arkadasim on kamerasini denediğinde, oğlum ben bu kadar yakisikli değilim dedi

Ön kamera cidden yüzüne nur inmiş gibi çekiyor. İnsan diyor yani sivilcelerim nerde diye

Ben de gittim incelemeye. Gerçekten abartılı makyajlıyor yüzü. Pek sevemedim açıkçası. Altttan efektleri kapatmama rağmen yüzü acayip parlak gösteriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    7601 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tens

quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

Teknomarkete cihazi ilk kez incelemeye gittigimde, teknolojiden anlamayan bir arkadasim on kamerasini denediğinde, oğlum ben bu kadar yakisikli değilim dedi

Ön kamera cidden yüzüne nur inmiş gibi çekiyor. İnsan diyor yani sivilcelerim nerde diye

Ben de gittim incelemeye. Gerçekten abartılı makyajlıyor yüzü. Pek sevemedim açıkçası. Altttan efektleri kapatmama rağmen yüzü acayip parlak gösteriyor.

benim için kamera oldukça önemli, ön arka ikiside, fakat benim için bir sorun teşkil etmiyor, yazılım ile düzeltilir diye düşünüyorum
    |
    |

• Yüzbaşı
    374 Mesaj

Hocam Fatura Sahibinin alındığı iletişim merkezine gidip doğrulattıkdan sonra klonlayan cihazı kapatıp sizinkisini aktif ediyorlar bu arada fatura sahibi olması şart bu işlemde yalnız sadece tek numara üzerine kaydettirip kullanabiliyorsunuz yani cihazınızı tek bir numara üzerine kaydediyorlar o numarayla kullanabiliyorsunuz gerçekten çok can sıkıcı bir durum başıma geldiği için biliyorum geçmiş olsun
    |
    |
    krizantem27 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar youtube'a yeni bir özellik mi gelmiş yoksa telefonda sıkıntı mı var acaba.

Misal bir videoyu izliyorum ve uygulamayı kapatıp

belleği temizleme tuşuna basıp tüm uygulamaları kapatıyorum.

Tekrar youtuba girince bakıyorum ki en son izlediğim

video sağ altta küçük pencerede halen duruyor.

Acaba son uygulamaları temizlemede mi sıkıntı var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musab63 -- 18 Şubat 2018; 22:22:35 >
    |
    |
  • Er
    9 Mesaj
    mate 10 pro incelemsi benimde çok hoşuma gidiyor be telefon
    http://link.tl/1ndkH
    |
    |

finder den hangisini yuklemeliyim son versiyon hangisidir. Cihaz tr den alınma disbititor garantili

|
    |
    Arkadaşlar telefon alıcam.cihazın Huawei Türkiye garantili olduğunu nasıl teyit edicem Tşk ederim acil....

Stok temalardan birinin ikonlarını değiştirmeye çalışıyorum, Google uygulamaları ve Whatsapp dışında her şey yolunda ancak; ikon isimleri olarak bu paket isimlerini kullandığım halde ikon paketini uyguladığımda bahsettiğim ikonlar değişmiyor, neyi gözden kaçırıyorum?

com.google.android.apps.docs : drive
    com.google.android.apps.maps : maps
    com.google.android.keep : keep
    com.android.vending : play store
    com.google.android.apps.photos : photos
    com.google.android.gm : gmail
    com.whatsapp : whatsapp
  • Binbaşı
    1971 Mesaj
    İzlediğim bazı kutu açılış videolarında 3.5 mm adaptör çıkmıştı bazılarında ise çıkmamıştı. Kutudan adaptör çıkıyor mu?

3.5 mm donusturucu kutudan cıkıyor hocam. Ülke fark etmeksizin cıkıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    coolsten kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: AtomKarincaZ5c

Arkadaşlar telefon alıcam.cihazın Huawei Türkiye garantili olduğunu nasıl teyit edicem Tşk ederim acil....

Faturasımdan :)

|
    |
    Arkadaşlar telefonu 10 gündür kullanıyorum çok memnunum yalnız dikkatimi çeken birşey var. telefonun pili çok başarılı ancak yüzde 3 ün altına düşünce "telefon 30 sn içinde kapatılacaktır" diye bir yazı çıkıyor ve tel kapanıyor bu durum herkeste böyle mi yüzde 3 ten sonra düştüğü için kafaya çok takmadım. Sizce sorun etmeye gerek var 5

Ben cihazin sarjini %5 altina düşürmedim hiç o yüzden bilmiyorum fakat boyle olmasi daha iyi. Koruma gibi birsey, cihazinizi mümkünse %20 altina dusurmeyin

|
    |
    uglything kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

teşekkür ederim.insallah fatura ile halledeceğim.sorunsuz hallederim umarım.
    |
    |
    enemies kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar merhaba , eşime doğum günü nedeniyle tlf alma arifesindeyim ve mate 10 düşünüyorum. Ama açıkçası kafam karıştı Ortalıkta sanki 3 tip telefon var.

1- Mate 10 pro
    1- Mate 10 L29
    3-Mate 10 lite

Çok özet olarak farklılıklar ve tavsiyenize ihtiyacım var. Teşekkürler

Mate 10 pro, l09 ve l29 olmak uzere ikiye ayriliyor. İkisi arasindaki tek fark sim.

|
    |
    onat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

En merak ettiğim kilifi taktim, cihaz tank gibi. Tabiki kalınlasti ve kabalaştı, mavi rengin tüm albenisi gitti cihazin arka kisminin hayran birakicak görüntüsü gitti ama ben beğendim. 1 adet daha seffaf kilif soylemistim o gelmedi daha.

Macro, genis aci, balik gozu lenside geldi ama maaleswf sonuç hüsran. Kamera lensine yetişmiyor, üst tarafa kadar yetişiyor bende tek renk cekimler yaptim. Macro lensi taktigimda fazlasiyla bulanık, daha cözemedim nasil kullanilmasi gerekitigini.

|
    |

• Yüzbaşı
    793 Mesaj

Öncelikle ikonları hangi programla değiştiriyorsun?

Eğer oluşturduğun hwt ikon paketini; Temalar>Özelleştir>Simgeler yolundan değiştirirsen google uygulamaları ve Whatsapp değişmez. Direk temalara gelip oluşturduğun temayı uygula dersen sonuç bendeki gibi olur.

|
    |
    Lomax. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O herkeste var sanırım pilin ömrünün kısalmasına karşı bir önlem

|
    |
    uglything kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
bankalar.org
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.