Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (374. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sırayla s7 p10 plus mate 10 HTC u11 plus şuanda m10 pro kullanan biri olarak en iyi cihazım m10 produr.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onat kullanıcısına yanıt
    klasörün içine koymak istediğiniz iki uygulama,oyun ya da widget'tan birini diğerinin üzerine sürükleyin otomatik oluşturur
  • Merhaba arkadaşlar umarım ben de 1-2 güne 2.el tr garantili temiz bi mate 10 pro sahibi olucam. Bundan sonra bu forumda muhtemelen beni de görürsünüz bu cihazı alıcam almasına ama 2 sorum olucaktı. Öncelikle yıllardır iphone kullanan biri olarak ki şu anda iphone 7mi satıp bu cihaza geçicem framesiz uygulama giriş çıkış animasyonları gibi iosda kullanıcıya cihazın stabil olduğu güvenini veren hoş efektlere alışkınım ve en son p20 ve özellikle prodaki animasyonlar da kendine özgü olarak çok hoşuma gitti, sizce huawei ileriki güncellemelerde bu animasyonları mate 10 proya verir mi?

2.sorum kamera hakkında bi çok kişi atıp tutmuş ve hakkını vermek lazım ki en iyi mobil kameralardan birine sahip ben de çok beğeniyorum fakat iş yerinde bi arkadaşın 1 hafta boyunca bu cihazını kurcaladım fakat bazen indoor çekimlerinde oto modda nedense biraz kalite düşüyor benim iphone 7 ile karşılaştırdım ondan bile kötü çekti iş yerinde şaşırdık tabi ve tam bu cihazı almaya kararlıyken dün facede bi mobil grubunda bi arkadaş mate 10 pro ve nova 3 modeliyle çekilmiş yanyana 2 foto ekledi ve mate 10 pro nova 3ün kamerasından bile bariz geride görünüyordu en azından o iki fotoda. Bu tarz indoor veya kötü çektiğini düşündüğümüz yerlerde fotoyu pro modda çekmemiz tabi biraz bilmek gerekiyo veya çektikten sonra düzeltme özelliği ile en azında fotoyu yeterli hale getirebiliyor muyuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arada tr garantili mate 10 pro cihazını 2.el alırken dikkat etmem gereken belirli hususlar varsa yazarsanız sevinirim?
    Örneğin garantiyi servis dışı bırakan yazılımsal bi işlem yapılmış mı gibi bi kontrolü nasıl yapabilirim?

• 32Gb iPhone 7nin üstüne 400 lira verip takas ettim takasda kazıklandımmı bilmiyorum ama telefon şahane iPhone da hayal edemeyeceğim ekran süresini alıyorum kamera şahane ama arayüzde play store da gözle görülür donmalar yaşıyorum bir tek bu canımı sıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: yavuzgurkan

32Gb iPhone 7nin üstüne 400 lira verip takas ettim takasda kazıklandımmı bilmiyorum ama telefon şahane iPhone da hayal edemeyeceğim ekran süresini alıyorum kamera şahane ama arayüzde play store da gözle görülür donmalar yaşıyorum bir tek bu canımı sıktı

Yok aslında kazıklanmamışsınız ben de yaklaşık üzerine o kadar vericem 😀 sadece 7 plusla arasında kararsız kalmıştım ios alışkanlığımdan dolayı ama pişman olacağımı sanmıyorum en azından kamera pil ve ekran her türlü daha iyi olacağı kesin. Arayüzdeki donmalar çok nadirde olsa ufak tefek iphone 7de de oluyor ama genel anlamda bildiğimiz iphone tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrOguzhan -- 6 Eylül 2018; 3:42:37 >
  • MrOguzhan M kullanıcısına yanıt
    Animasyondan kasıt tam olarak nasıl bişey merak ettim ben de.

Kamera nasıl kullanacağını bilirsen harika çekimler ortaya çıkartabiliyorsunuz, uygun ayarlamayı yaparsanız. Yukarılarda paylaşılan fotoğraflar kalite konusunda size fikir verebilir. Daha fazla fotoğraf görmek isterseniz mate 10 pro fotoğraf paylaşımı konusu var forumda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar son güncellemeden (150) sonra wifi kapalı, wifi+ açıkken belli aralıklarla telefonda uyarı çıkıyor mu "kablosuz ağların açık olması" şeklinde, ve bu uyarı genelde hep wifi+ ile wifi ye otomatik bağlandığı saatlere yakın veriliyor ekrana tamam desemde peş peşe çıkmaya devm ediyor.

sanki güncellemeden sonra wifi+ biraz sıkıntılı çalışıyor, benzer durumu yaşayan var mıdır neden böyle oluyor benim cihazda mı sıkıntı var acaba.
  • Arkadaşlar 150 sürümünü yükledikten sonra Facebook kullanamıyorum.. Var mı çözümü...

• wifi altındaki wifi+ kapatın sürekli rahatsız eden bildirim gelmeyecektir.

imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balkana -- 6 Eylül 2018; 8:51:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mygeee

Güvenlik güncellemeri dışında bir çok şey yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

En çok da şu SS'deki şeyle boğuşuyorum, zırt pırt çıkıyor.

yanlış 150 sürümü 245 mb...
    değişiklikler
    Bu güncelleme google güvenlik yamaları ile sistem güvenliğini arttırır.
    [güvenlik]
    daha fazla sistem güvenliği için Ağustos 2018 de yayınlanan google Güvenlik yamalarını entegre eder.
    bu kadar.eğer size 148 ile birlikte gelmiş ise olabilir ama 150 tek başına bu.

• ucmanumut U kullanıcısına yanıt
    Temayı kaldır telefondan kurtul yazılarından

• quote:

Orijinalden alıntı: kediterbiyecisi

Animasyondan kasıt tam olarak nasıl bişey merak ettim ben de.

Kamera nasıl kullanacağını bilirsen harika çekimler ortaya çıkartabiliyorsunuz, uygun ayarlamayı yaparsanız. Yukarılarda paylaşılan fotoğraflar kalite konusunda size fikir verebilir. Daha fazla fotoğraf görmek isterseniz mate 10 pro fotoğraf paylaşımı konusu var forumda.

Anladım teşekkür ederim, animasyondan kastım ben mi yanlış tanımlıyorum uygulamalara vs girip çıkarken sistemi ne kadar yoran büyüklükte bi uygulama olsa da dokundum anda hiç kararsız kalmadan frame atlamadan girmesi ve uygulamadan çıkmak istediğimde de aynı kararlılıkta hemen tepki verip uygulamadan çıkması. 😀

• MrOguzhan M kullanıcısına yanıt
    Anladım o efektler android ile ilgili aslında çoğu telefonda aynıdır. Uygulama simgesine tıklayınca olan efekt hızını geliştirici ayarları kısmından ayarlayabilirsin.
    Ben herhangi bir kasıntı görmedim mesela bazı uygulamalar ekrana geç yansıyor uygulamadan kaynaklı bir durum bu. Genel olarak anlık tepki veriyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefonumu satmayı düşünüyorum.Mart ayında dubaiden geldi, çiziksiz, kayıtlı ve faturası bile duruyor.Ilgilenen olursa burdan mesaj atabilir.Note 9 a geçmeyi düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: balkana

148 den önce buna benzer tanımama yapıyordu ama şimdi bir saniyede buluyor.cihaz bence senin iyidir kalitedir yani ama kiminde o kiminde bu hata can sıkıcı.bendeki de 70tl lik alet sıkıntı hiç yok.

Alıntıları Göster
    Yahu plantronics voyager 5200 kurdan sonra 800 tl okdu telefon parasına kulaklık ama gel gör hasta etti duvarsan duvara çarpasim var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Iphone 6 plustan 3 hafta önce bu telefona geçtim ve aşırı memnunum. Her şeyiyle çok iyi bir telefon, en azından şimdilik.

• 2. El düşünen varsa çiziksiz tertemiz Huawei Türkiye garantili cihazımı 3000 e bırakacağım. P20 pro ya geçiş yapacağım için satıyorum.

Kahverengi olan model. Yanında huawei orjinal kapaklı kılıf ( 79tl) hediye edeceğim.

• ucmanumut U kullanıcısına yanıt
    Bana pmden yazabilir misn

• Orodruin kullanıcısına yanıt
    Bem sadece wifiden chromeda falan geziyorum 1 gün gidiyor sizin nasıl 2 gün güdiyor

• 
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.