Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (375. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

Telefonum mate 10, batarya kapasitesi aynı olduğu için burada da paylaşmak istedim. Çok kurcalamazsak ekran süresi gayet güzel sonuçlar veriyor.
    ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lesermi -- 6 Eylül 2018; 19:49:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• balkana kullanıcısına yanıt
    440 küsür MB idi son güncelleme. Sanırım opetatör farklılığı.

• quote:

Orijinalden alıntı: omerf32

Bem sadece wifiden chromeda falan geziyorum 1 gün gidiyor sizin nasıl 2 gün güdiyor
    3 gün İşin şakası bir yana kullanmazsan gider.kullanırsan biter.nokta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balkana -- 7 Eylül 2018; 9:10:26 >
  • omerf32 O kullanıcısına yanıt
    Sadece sizin gibi yapsam 3. Güne geçerim. Ben instagram Twitter dh spotify(bt kulaklıkla) kullanıyorum 2 gün tutuyor genelde.

Ekleme: spotify 6 7 saat falan çalıyor. Bluetooth kulaklıkla beraber.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kediterbiyecisi -- 6 Eylül 2018; 23:48:6 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nasıl 2 gün 3 gün kullanıyorsunuz ki. Ben instagram Facebook Chrome WhatsApp kullanıp oyun oynamadığım halde 1 günü çıkarıyor ama ertesi güne yüzde 20-30 kalıyor anca. İnterneti kapalı mı tutuyorsunuz? Kullanmadığınız zamanlarda uçak moduna mı alıyorsunuz? Parlaklık en düşükte falan mı? Nasıl 3 gün gidiyor anlayamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kediterbiyecisi

Sadece sizin gibi yapsam 3. Güne geçerim. Ben instagram Twitter dh spotify(bt kulaklıkla) kullanıyorum 2 gün tutuyor genelde.

Ekleme: spotify 6 7 saat falan çalıyor. Bluetooth kulaklıkla beraber.
    Yok bea ne 3 günü. bir günü çıkarıyor eh biraz daha kalıyor.Öyle bir batarya ölçüm şekli yok bilirsin.eşofmanlı şevket hoca gibi 50 kere anlattık çizdik anlattık yazdık anlattık.İçine yüklediğin uygulama miktarından tut da ekran parlaklığına ram üzerinde kalan açık uygulamanın kapladığı alandan arka planda çalışan uygulamaların sayısı ve roma uyumlu olup olmadığından manuel mi otomatik modda çalışıp çalışmadığına bataryanın şehir elektriğinden dolumundan harici batarya dolumuna dolum yapılan yerdeki ısının bile önemi varken bende şu kadar gidiyor sizde ne kadar gidiyor tarzındaki sorular çok ta anlamlı sayılmazlar.Eğer istersem o telefon öğleni zor görür.yada 3-4 günü bulur.Bütün uygulamaları vs aynı yüklü olsa bile biri facebook 1 saat kullansa diğeri yarım saat arada yine gözle görülür fark olurken bu soruları sormak hepten anlamsızlaşıyor.
    Sormak isteyen yine sorsun ama gerçek bu.Ve bu değişmez.Ne ka ekmek o ka köfte.

• kediterbiyecisi kullanıcısına yanıt
    Hocam şehir elektriği de mi :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerf32 -- 7 Eylül 2018; 10:49:37 >
    Hocam tamam da devasa bir fark var. Küçük bir fark olsa diğer etmenlere bağlarsınız da. Ben max 6 7 saat chrome 1 2 instagram youtube oyun yok 1 gün full oyun oynayanlar 1.5 günü net çıkarıyor diyor

• omerf32 O kullanıcısına yanıt
    Benim yaptığım şeyleri sıralayayım.
    Şarj etmek için kendi adaptörü kullanıyorum 100 olduktan 5-10dk sonra çıkarıyorum.
    Gece bırakıp sabah alma diye birşey yapmıyorum.
    Şarja takmak için bitmesini beklemiyorum.

İlk şarjdan sonra kabaca olanlar sırasıyla; wifi mobil gps hepsi açık, sabah alarm var 3 adet 15dk aralarla, işe giderken 15-30dk kadar(değişken) ne var ne yok diye instagram, Twitter, dh giriyorum, gün içerisinde yarım saatte bir sosyal medya göz atarım uzun sürmez ama, sabahtan akşama kadar spotify açık bluetooth kulaklık sürekli bağlı.
    Bu şekilde kullanırsam 2 günü çıkarıyor.

Yukardakilerden eksik/farklı olan bluetooth yok, spotify yok, sosyal medyaya daha az sıklıkta bakma şeklinde kullanırsam 3 günü zorluyorum.

Bu değerlerde herşey etkilidir. Mesela en akla geleni mobil şebeke çekim kalitesidir, çok etkilidir şarj kullanımında.

• quote:

Hocam tamam da devasa bir fark var. Küçük bir fark olsa diğer etmenlere bağlarsınız da. Ben max 6 7 saat chrome 1 2 instagram youtube oyun yok 1 gün full oyun oynayanlar 1.5 günü net çıkarıyor diyor
    Oynadığın oyun bile farkeder 101 okey ile pugb aynı şarjı boşaltmaz.Neyse ne sen inanmak zorundasın ne de benim öyle bir misyonum var.öyle diyorsan öyledir.
    ayrıca 4-5 gün gitse şarjın rekor kırsan madalya mı veriyorlar? Senin şarjın sana benimki bana.yanlış anlama ahanda benimki nin gittiği saat gün neyse işte çarşaf çarşaf yayın yapanlar var.anlamı var mı?demekki var bizim kafa basmıyor.

İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balkana -- 7 Eylül 2018; 13:44:11 >
  • Telefon, kulaklığı görmemeye başladı. Aynı yerden şarj etmesinde bir sıkıntı yok ama. Kulaklıkta arıza yok. Cihazı sıfırladım düzelmedi, başka bir çözümü var mı bunun?

• quote:

Orijinalden alıntı: balkana

Oynadığın oyun bile farkeder 101 okey ile pugb aynı şarjı boşaltmaz.Neyse ne sen inanmak zorundasın ne de benim öyle bir misyonum var.öyle diyorsan öyledir.
    ayrıca 4-5 gün gitse şarjın rekor kırsan madalya mı veriyorlar? Senin şarjın sana benimki bana.yanlış anlama ahanda benimki nin gittiği saat gün neyse işte çarşaf çarşaf yayın yapanlar var.anlamı var mı?demekki var bizim kafa basmıyor.

İmla.

Alıntıları Göster
    Sanırım hiç seyahat etmiyor arkadaşlar hele ekranı da kısıyor

hele bir anadolu kentlerine işe gidin baz istasyon arayacağım diye öğleyin 3 ya da 4 gibi şak bana müsade ne oldu efsane mate 10 pro şarjı

takım tutar gibi telefon tututoruz ya hayret vallahi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 7 Eylül 2018; 12:45:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Ne madalyası...

Telefonun dayanma süresi uzun olursa faal bir şekilde daha fazla kullanırsın.

• quote:

Ne madalyası...

Telefonun dayanma süresi uzun olursa faal bir şekilde daha fazla kullanırsın.
    Telefon nereye dayanırsa uzun oluyor? onu anlamadım ben..benimki genelde cebimde duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

Telefon, kulaklığı görmemeye başladı. Aynı yerden şarj etmesinde bir sıkıntı yok ama. Kulaklıkta arıza yok. Cihazı sıfırladım düzelmedi, başka bir çözümü var mı bunun?
    Bence en iyi cevabı servisi verir.başkası değil.bu arada bir çok kişi Bluetooth kulaklık kullanıyor benim de tavsiyem bu yönde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

Sanırım hiç seyahat etmiyor arkadaşlar hele ekranı da kısıyor

hele bir anadolu kentlerine işe gidin baz istasyon arayacağım diye öğleyin 3 ya da 4 gibi şak bana müsade ne oldu efsane mate 10 pro şarjı

takım tutar gibi telefon tututoruz ya hayret vallahi

Alıntıları Göster
    sadays bu arada zidoo kumanda ile ilgili bir şey soracaktım.neyse öbür forumdan sorayım çöp olmasın burada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: balkana

Bence en iyi cevabı servisi verir.başkası değil.bu arada bir çok kişi Bluetooth kulaklık kullanıyor benim de tavsiyem bu yönde.

Alıntıları Göster
    Teknik servisi aradım, servise götürün orada hemen kontrolleri yapılır tamir gerekiyorsa 1 saat içinde verilebilir. Bırakmanız gerekecekse size oradaki kontrolden sonra söylenir dediler.

Servise gittim telefona bakmadılar bile. Bırakın diyor sadece. Belki kısa bir işi vardır temizlenmesi gerekiyordur, orijinal Huawei kulaklıkla deneseniz en azından sorun telefonda mı girişte mi kulaklıkta mı onu anlayalım diyorum. Bişey yapamayız diyorlar. Gün içerisinde bakılır mı diyorum belli olmaz diyor. Bekliyim mi beklemeyeyim mi ne saçma iş.

Hiç bir bilgi alamadım, bırakmadım o yüzden telefonu, çünkü yedek telefonum yoktu. Zaten gitme amacım sadece arıza mı var yoksa tozdan falan mı, kullandığım dönüştürücüden mi, onu öğrenmekti, öğrenemedim. Hiç böyle bir servis görmemiştim. Hiçbir soruma cevap verilmedi.

Ne kadar uzun dayanırsa o kadar iyidir kullanıcı açısondan. eskiden telefonlar en az 1 hafta dayanırdı.

• MYılmaz4646 kullanıcısına yanıt
    sabah telefonu full elime alıyorum o günü çıkartıyor ertesi gün sabah telefonun sarjı yüzde 20-30 arasında alıyorum bende. telefonda yaptığım işlemler sizinle aynı yani normal bu değerler.2-3 gün arası çıkartanlar pek kullanmıyordur uygulamaları
  • xyz35 kullanıcısına yanıt
    Bence yanlışınız var. Sadece uygulamalar ile bu kadar gitmez. Başka etkenler de vardır. Eğer yoksa pilde mi sorun var diye şüphelenirim ben.

Bir de ben telefonu ilk aldığımda hızlı bitiyordu sizinki kadar olmasa da. Sonraları düzene oturdu.

• 
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.