Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (372. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.706
Cevap
158
Favori
924.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha önce yazmıştım sanırım 12 maddeydi. Bütün bu eksilere de kimse yok demedi. 3 aydır kullanıyorum ve böyle maalasef bir dolu eksisi var cihazın

Eğer trkrar belirtmemi isterseniz yazarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Kimseyi yanlış yönlendirmiyorum Kafkaslı 57 bey

Daha önce eksilerini de yazdım.

Hani bana demiştiniz ya; ben 60 küsur yaşındayım cihaz çok iyi aç oku öğren diye. İşte siz de simdi eksilerini çok öğrenmek istiyorsanız açıp daha önce yazdığım 11.maddeli detaylı açıklamayı bulup okuyun

Bu arada ben 43 yaşındayım ve kimseye benden küçük ya da büyük olsun SEN'li hitap etmem

Önce üslup.

Daha önce bu üslübunuzdan dolayı size cevap vermedim ama hala aynı seviyedesiniz. Lütfen herşeyden öte burada tanımadığınız insanlarla konuşurken siz demeyi öğrenin. Bunu bu yaşında sizden küçük birinden öğreniyor olmanız bir ayıp da değil. Bu ince detay; şu an kullandığımız bir telefonun artı eksi özelliklerinden çok daha önemli

• mrtkulaksiz M kullanıcısına yanıt
    Hoşnut olunmayınca en ufak şeyler sorun edilir..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgaoz

Daha önce yazmıştım sanırım 12 maddeydi. Bütün bu eksilere de kimse yok demedi. 3 aydır kullanıyorum ve böyle maalasef bir dolu eksisi var cihazın

Ben o yazınızı bulamadım malesef. Tekrar alıntılarsanız sevinirim.
  • nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    Başka Cihaz önermeyeceğim iyice kafanız karışmasın verilen listeden yola çıkacağım öncelikle amacı uzun yıllar oyun oynamak vs ise huawei modelleri elesin çünkü kirin 970 845 ile rekabet edemez hem cpu hem gpu geride kalan bir mimari bu yüzden mi 8 5z ve g7 diğer cihazlardan sıyrılır kamera olarak g7 bu 3 cihazdan iyidir ekran kalitesi olarakta bu 3 ünden iyidir fakat pil olarak 3000 mah ile maalesef mutlu bi senaryo sunmaz o yüzden daha dengeli bir Cihaz olan mi8 yada op6 modelleri öneririm.

• Arkadaşlar merhaba, sanal tuşların yerlerini değiştirme imkanımız var mı? 4 dizili seçenekten birini seçmek zorunda mıyız? Örneğin bildirim panelini aşağıya indirme butonunu sol tarafta istiyorum, sağ taraftan sola nasıl alabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaGaNoFE -- 5 Eylül 2018; 10:7:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crypto63

Hocam ben 145 teyim güncelleme yapmama değer mi acaba? Yani 150 güncellemesini yapmamı önerirmisiniz? Yoksa 145 te mi kalalım...
    Oyun oynuyorsan var.150 güncellemesi telefona extra bir yenilik getirmiyor çünkü o bir güvenlik yaması.Eğer bir firma bir ürünü için bir güncelleme çıkarmışsa bunu laf olsun diye yapmaz.O güncelleme muhakkak ki bir şeyler yanlış gidiyor yada yanlış gitmiş olacak ki onu düzeltmek içindir.Güncellemelerin çoğu kullanıcıların geri bildirimleri sonucu verilir. Tabiki son karar kullanıcıya aittir.
  • seneleeeerce kullanmadığımız 2-3 senede hatta daha kısa zamanda değiştiğimiz bu elektronik oyuncakları neden bu kadar önemsiyorsunuzki, yok 970 845 den kötüymüş vs. alayı hemen hemen aynı, hepsini + - değerlendirdikmi eşit, ne takıyorsunuz bunları, ben oyuncu laptopu kullanıyorum, 2 senede falan değişiyorum çünki geri kalıyor, aslında geri dediğim normalde pekte anlayamacağınız kadar, ne demek istiyorum? telefon heleki bir markanın en üst modeli için konuşuyoruz, bunlarda öyle uçuk derecede farklar olmaz, bu aletlerde sadece zevk meselesi vardır, kötülük değil, sevmemişsinidir o kadar, zevkler tartışılmaz , o yüzden o iyi bu kötü diye tartışacağınıza kullanın gitsin, ne yani en iyi S845 işlemcili cihazı alsanda 1sene sonra demode, neyi tartışıyorsunuzki, beğendiğiniz alın kullanın satın yada benim yaptığım gibi çocuğunuza verin gidin yenisini alın, siz istesenzde istemesenizde üratici o aleti zaten yazılımla yada başka şekilde (aypon gibi) öldürecek, alacaksınız yenisini, sallayın gitsin....
  • tolgaoz T kullanıcısına yanıt
    Ben de mart ayından beridir kullanıyorum ve inanılmaz memnunum. Hiç bir donanımsal veya yazılımsal sıkıntı yaşamadım. Ne olacak şimdi ! Ya herkesin beklentisi farklı ya da sizin cihaz sıkıntılı. Daha önce g3, s3, s2 ,iphone kullandım. Her bakımdan kullandığım en iyi cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgaoz

Telefonu kullandınız beğenmediniz peki.sonuç? öneriniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimelle

seneleeeerce kullanmadığımız 2-3 senede hatta daha kısa zamanda değiştiğimiz bu elektronik oyuncakları neden bu kadar önemsiyorsunuzki, yok 970 845 den kötüymüş vs. alayı hemen hemen aynı, hepsini + - değerlendirdikmi eşit, ne takıyorsunuz bunları, ben oyuncu laptopu kullanıyorum, 2 senede falan değişiyorum çünki geri kalıyor, aslında geri dediğim normalde pekte anlayamacağınız kadar, ne demek istiyorum? telefon heleki bir markanın en üst modeli için konuşuyoruz, bunlarda öyle uçuk derecede farklar olmaz, bu aletlerde sadece zevk meselesi vardır, kötülük değil, sevmemişsinidir o kadar, zevkler tartışılmaz , o yüzden o iyi bu kötü diye tartışacağınıza kullanın gitsin, ne yani en iyi S845 işlemcili cihazı alsanda 1sene sonra demode, neyi tartışıyorsunuzki, beğendiğiniz alın kullanın satın yada benim yaptığım gibi çocuğunuza verin gidin yenisini alın, siz istesenzde istemesenizde üratici o aleti zaten yazılımla yada başka şekilde (aypon gibi) öldürecek, alacaksınız yenisini, sallayın gitsin....
    Katılıyorum.Bahsettiğimiz şey telefon.Telefonlarla iletişim kurarız hepsi bu.bu telefonla konuşma yapıp sıkıntı yaşayan kim? demek ki çalışıyor.hem ondan hem bundan ortaya karışık olsun denildiğinde bu kadar çıkıyor işte.En iyi fotoğrafı fotoğraf makinası çeker.Hem oyun aynayacak ama mikemmmel olacak.fotoğrafı süper ötesi çekecek.biz daha karar vermeden o karar verecek.dokunmadan hissedip açılacak bu nedir nasıl bişeydir.haa şuna katılırım bir ton para verdim istediğimi karşılamadı evet doğrudur bence de pahalı.7-8 bin liralara araba parasını tele yatırmam.
    Burada vay nasıl beğenmezsin demem mümkün değil ama telefon sonuçta.Ayrıca şuna katılırım telefon beğenmeyen arkadaşlar şu konuda haklıdır, Servisi bana göre iğrenç.bu parayı veriyorsam böyle servis olmaz.telefona çıkan yok...
    Sonuç; Herşeyden birazcık anlayan hiçbirşeyden tam anlamaz.Herşeyden birazcık yapan alet de hiçbirşeyi tam yapamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balkana -- 5 Eylül 2018; 10:38:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz196

Ben de mart ayından beridir kullanıyorum ve inanılmaz memnunum. Hiç bir donanımsal veya yazılımsal sıkıntı yaşamadım. Ne olacak şimdi ! Ya herkesin beklentisi farklı ya da sizin cihaz sıkıntılı. Daha önce g3, s3, s2 ,iphone kullandım. Her bakımdan kullandığım en iyi cihaz.
    Şimdi şöyle birşey var bende sıkıntısız denebilecek şekilde kullanıyorum ama mesela iphone'lar da yok denir donma ben çok gördüm.bunda da oluyor.servisi hiç ama hiç beğenmedim.malzemesi kaliteli sayılır donanım iyi sayılır ama yazılım özellikle kamera yazılımı kötü.bunu yapan arkadaşlar bir Samsung alıp hiç foto çekmemişler mi?bunda odaklama zayıf.Fotoğraf kalitesi iyi, lensi iyi çünkü.Telefon ekran parlaklığı arttırma bunlar için çocuk oyuncağı ama bu telefonda zayıf. Ama bunları zaten çoğu kişi biliyor.Beğenmedim muğlak yani belirsiz bir ifade dir.bu kadar yorum ve mesajın içinde bana göre en faydalısı bir arkadaşın keşfettiği benim bilmediğim vidgetten kapatma butonu varlığını bildirmesiydi.herkes yazsın ne istiyorsa ama biraz baymadı mı?Uçuyor diyenle hayır çakılıyor diyenler arasında geçen bir foruma döndü..Bunu aldık kullanacağız nasıl daha iyi kullanırız buna odaklansak diyorum.
  • Dün ben de kahverengi 128gb alarak aranıza katıldım. Şimdilik hiçbir sıkıntı yaşamadım. Önceki telefonum Mi 6'ydı. Performans olarak hiçbir fark göremedim. Ekranın ve pilin daha büyük olması avantaj.

Her şeyin ayarı var ama alttaki navigasyon tuşlarının yerlerini değiştirme ayarı yok sanırım bulamadım. Geri tuşunun sağ tarafta olmasına alışığım.

Bir de önerdiğiniz miui veya ios arayüzüne benzeyen sade bir tema var mıdır?

• animetrk kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.

Gezinti çubuğu ayarı var. Butonları yer değiştirebilirsiniz.

• Google play de themes manager for huawei var orda baya tema var. İstediğiniz kişiselleştirebilirsiniz hatta. Wp arka plana kadar.

Gezinti cubugu içinde. Ayarlar. sistem. Sistem gezintisi. Gezinti cubugu orda halledebilirisniz

• crypto63 C kullanıcısına yanıt
    150 bende bir sapıttı, herkeste mi öyle olur bilmiyorum.

• sociolog kullanıcısına yanıt
    Ben Mate10 pro kullanıyorum arkadaşım da mi 8 aldı... Bence mi8 daha iyi. İlk kez Xiaomi, işçiliği iyi bir telefon yaptı, herşeyi üst düzey... arayüzü zaten bilen bilir, miui.... 7000 serisi alüminyum, ön arka gorilla glass 5,efsane bir süper amoled ekran... Tasarım olarak, mate 10 pro kadar şık değil tabii ama özellikler üst düzey...

• -HKN- kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bayadır arıyordum telefonda ve internette bulamamıştım adı farklıymış

• tolgaoz T kullanıcısına yanıt
    Saygıda kusur ettiysem özür dilerim Tolga bey
    Tamam haklısınız bu konuda aslında böyle kaba konuşmazdım
    Biran boşluğuma gelmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mygeee

150 bende bir sapıttı, herkeste mi öyle olur bilmiyorum.
    150 dediğiniz güncelleme güvenlik yaması sadece.Yani extra bir özellik katmıyor.yada bir özelliği değiştirmedi.(Güncelleme içeriğinde öyle yazıyor sen nerden biliyorsun dersen)ancak 148 le gelen gpu turbo telefonda game suite den oyun açıyorsanız bazen donuyor oyunu normal yolla açarsanız sorun yok.Aslında telefon hızlandı.bende öyle en azından.

İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balkana -- 5 Eylül 2018; 15:34:13 >
  • 
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.