Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: soiznd

Ekranda sık sık bu uyarıyı veriyor. Yardımcı olabilecek var mı?
    Aynı sorun bende de var son bir haftadır çıkmaya başladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • omerf32 O kullanıcısına yanıt
    Mate 10 pro ile gelen ekran koruyucu cam mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: soiznd

Ekranda sık sık bu uyarıyı veriyor. Yardımcı olabilecek var mı?
    Wifi altındaki Wifi+ kapatın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: extense

Aynı sorun bende de var son bir haftadır çıkmaya başladı

Alıntıları Göster
    Wifi altındaki Wifi+ kapatın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerf32

Mate 10 pro ile gelen ekran koruyucu cam mı?
    hayır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Robert Ford

Gorilla glass 5 bu kadar çabuk kırılıyorsa demekki çok güvenmemek gerekir ben çok telefon düşüren biriyimdir. Ekran koruyucu çıkınca yenisini takmam diyordum şimdi düşüncem değişti
    https://www.youtube.com/watch?v=eTDFo6f2Mkg

https://www.youtube.com/watch?v=raLuazl8_ac

Görüldüğü üzere çabuk kırılmıyor.sadece bazen yanlış açıyla düşebilir hasar o zaman olur.Kırıldı diyenler yalan söylemiyor elbette ama bu çok zor bir ihtimal.Yani Perfect storm gibi birşey olmalı.Neyse şu şeye cevap verilmeli koruyucunuz çizilmesin diye var kırılmasın diye değil..Ben aldığımdan bu yana koruyucusuz kullanıyorum çünkü S7 Edge gg4 idi.koruyucu düzgün bulamadım diye mecburen kullanmıştım ve gördüm ki çizmek okadar da kolay değil.Bu bir üst versiyon çizmek daha da zor.temperli cam dediğiniz sert koruyucular biraz daha koruma işinde faydalı olabilir ama o da dokunmatik hassasiyetini düşürüyor. kısaca eğer çizilme için takıyorsanız testlerde görüldüğü üzere pek te gerekli değil koruma.Ben olsam kafama o kadar da takmam.

• Birkaç çiçek fotoğrafı

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• Telefonun bataryası bir anda öldü. Gece %100 iken sabah uyandığımda 60'a iniyor. Bir buçuk gün gidiyordu, şimdi yarım günü zor çıkarıyor. Ne oldu bu telefona anlamadım.
  • Ben telefonu 1 haftadır kullanıyorum. 150 güncellemesini de aldım.Ama galeri kısmında sorun yaşıyorum. Galeriye girince otomatik atıyor ana ekrana geri dönüyor. Aynı sorun bazen kamerada resim çekerken de oluyor. Neden kaynaklanıyor olabilir ? Telefonla ilgili bişey midir ? Yoksa güncellemeyle mi ilgilidir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burcu_burcu78 -- 4 Eylül 2018; 12:37:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • thriller89 kullanıcısına yanıt
    Pil kıllnımlrından hangi program güç tüketiyor bi bakın ben gece 100de bırakıyorum sahah halen 100 üstüne 5 dk kadar kurcalayın a anca 99a düşüyor. Akşam 60a kadar düşüyor normal kullanımda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • balkana kullanıcısına yanıt
    Daha önce yine bu tarz videolar atıldı buraya ekran koruyucu muhabbeti esnasında. Siz de atmış Olabilirsiniz. Onu izledikten sonra gerek yok çizilmesi çok zormuş diyip düz korumasız kullanayım diye düşünmüştüm. Ama o darbeler kırılmasının da güç olduğunu gösteriyor aynı zamanda. Dediğiniz gibi ben de aynı şekilde düşünüyorum düşme açısı bir sürü etken olur kırılır tabi ama bir an 1500 TL falan duyunca insan tedirgin oluyor. Bu arada gerçekten kısmet yani iPhone 5 i ilk düşürmede kıran çok insan gördüm. Benim telefon en az 5 yılda 1000 kere düşmüştür. Mermerde seke seke gitti, yokuş aşağı 7-8 metre yuvarlandı evde her türlü zemine sürekli düştü çizik dışında tek bir çatlama dahi olmadı inanılmaz bir kısmetti.

• poliice P kullanıcısına yanıt
    Çok hoş tripod var mı

• Enteresan bir şekilde Google Fotoğraflar uygulamasını varsayılan olarak atasam da resim ekleme yaparken hep galeri açılıyor.Bu yüzden istediğim resme bir türlü ulaşamıyorum.Eskiden mümkündü.
    Sağol problem kalmadı.

• Bu son güncellemeden sonra telefon saçmalamaya başladı, sizde de öyle mi?

Sağol problem kalmadı.

• mygeee M kullanıcısına yanıt
    148 mi 150 mi? Ben 148 deyim hiç sorun yok. 150 de geldi ama yüklemedim şimdi yüklerim

• nasılsa ekran kırık değişecek diye bugün şantiyede baya bir çizilme testi yaptım ekrana maşallah banamısın demedi çok sağlam çizilmiyor meret...bendeki şans elimden düştüğünde tam sağ alt köşede camın kasa ile ilk birleştiği noktadan darbe almış oradan patladı...keşke sadece ekran dışı kırılsaydı ama ekran komple gitti ..ilk olarak bembeyazdı sonradan köşeden siyah bir renk kaplamaya başladı 2 gün sonra ekran simsiyah kaldı.. bu arada pazardan beri telefon kapatamadığım için sürekli açık şarjı bitmedi mate 10 pro pili yine sınıftan geçti... bu da bana ders olsun kılıfsız kullanırsam bir daha... bana tam 1530 tl ye mal oldu bugün verdim servise yarın teslim ederler umarım...

• Geçmiş olsun çok şık telefonlar insan kılıflı kullanmaya kıyamıyor ama işte düşürdün mü hiç şansın yok tamamen ekran üstüne düşse bir şey olmazdı netekim ben düşürdüm ama köşeledin mi yandın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onat kullanıcısına yanıt
    Bende benzer sorunlar yaşıyorum. Ben galeri kısmında resimleri açamıyorum atıyor. Sildiğim resimleri de göremiyorum ordan da atıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.