Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba hocam benim cihaz Avrupa EU modeli. İlk sayfadaki yönergeleri yaptım sanırım youtube videosunda indirilecek dosyayı göstermiyor. benim cihaz model kodu BLA-L29 resimdeki dosyalardan hangilerini indirmem gerekiyor L29 olanı mı yoksa tamamını mı?

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crypto63 -- 4 Eylül 2018; 15:7:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burcu_burcu78

Bende benzer sorunlar yaşıyorum. Ben galeri kısmında resimleri açamıyorum atıyor. Sildiğim resimleri de göremiyorum ordan da atıyor
    Galeri kısmına bastığınızda hata veriyorsa fotoğraflar yada 3. parti galeri türü programlarla açmayı deneyin.bunları play store dan indirebilirsiniz.Bu eğer sorunu çözmez ise hard format dediğimiz işlemi yapın muhtemelen çözülecektir.
    Benim anladığım bu yazılımsal birşey çözülür.Bu yazdıklarım bu konuda sorun yaşayan diğer arkadaşlar için de geçerli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crypto63

Merhaba hocam benim cihaz Avrupa EU modeli. İlk sayfadaki yönergeleri yaptım sanırım youtube videosunda indirilecek dosyayı göstermiyor. benim cihaz model kodu BLA-L29 resimdeki dosyalardan hangilerini indirmem gerekiyor L29 olanı mı yoksa tamamını mı?

Bu günlerde hatta birkaç aydır FF düzgün çalışmıyor.indirebiliyorsunuz ama telefon güncellemeyi görmüyor.yani boşuna indirmiş oluyorsunuz.BLA - L09 tek sim kart BLA - L29 ise çift sim kartlı telefona aittir.
    Ayarlar>>>>sistem >>>>>Telefon Hakkında>>>Model de telefonunuzun modeli yazar.Bir alttaki derleme numarasında ise ayrıntılı bilgi ve son güncelleme numaranız mevcuttur.

• quote:

Orijinalden alıntı: balkana

Bu günlerde hatta birkaç aydır FF düzgün çalışmıyor.indirebiliyorsunuz ama telefon güncellemeyi görmüyor.yani boşuna indirmiş oluyorsunuz.BLA - L09 tek sim kart BLA - L29 ise çift sim kartlı telefona aittir.
    Ayarlar>>>>sistem >>>>>Telefon Hakkında>>>Model de telefonunuzun modeli yazar.Bir alttaki derleme numarasında ise ayrıntılı bilgi ve son güncelleme numaranız mevcuttur.

Alıntıları Göster
    eskisi gibi uygulama üzerinden proxy yada dns ile güncelleme yapamıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa_Caliskan -- 4 Eylül 2018; 17:33:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Robert Ford

148 mi 150 mi? Ben 148 deyim hiç sorun yok. 150 de geldi ama yüklemedim şimdi yüklerim
    150'deyim hocam, 148 sıkıntısız idi.

• Arkadaşlar bi abimize telefon bakıyoruz suanki kullandıgı cihaz ip6 aşağıdaki cihazdan hangisini önerirsiniz cihazı hepsiburadan alıcaz piyasaya göre ucuz sorun teşkil edermi? Oneplus 6da listedeydi fakat 4200 olmus bütçe 4000 tl abimin beklediği uzun yıllar kullanayım oyunumuda oynayım müzigimide çekeyim kamerasida iyi olsun pilide iyi olsun mate 10 serisi mate 20 cıkınca eskirmi acaba huawei kamera cok övülüyor ama cihazı kendime almadıgımdan laf duymak istemiyorum diğer modeller hakkında bilgim yok xiaomi mi8 iyi bi cihaz bende note 5 pro siparisi vericegim ama siz olsanız bu aralıkta hangi cihazlara yönelirdiniz

MATE10PRO
    LG G7 Thinq
    LG V30+
    ASUS ZENFONE 5Z
    P20 DÜZ
    Mİ8
  • Telefon kılıflı halde düşüpte ekranı kırıldığını yaşadığınız tecrübeniz var mı

Özellikle rugged armorla %98 bir şey olmaz diyebilir miyiz

• nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    LG'leri nasıl oldukları hakkında bir fikrim yok ama diğerleri hepsi gayet güzel telefonlar.

aralarında ufak farklılıklar var alacak kişi için hangisi daha önemli ise ona göre karar verebilirsiniz. hiç birinin diğerini aratacağını sanmam.(ama sarj konusunda mate 10 proya güvenirim )

bir de mi8 hariç diğerlerini tekno marketlerde bulabilirsiniz. media markt, vatan, teknosa gibi gidip elinize alıp inceleyin derim. karar vermenize yardımcı olacaktır.
    Mi 8 iyi heralde ama aağlamlıkta huawei iyidir

• Arkadaşlar mate 10 pro da tek dokunuşla ekran kapatmak için widgetlerde ekran kilidi varmış ben daha yeni gördüm, yararlı olacağını düşündüğüm için de buraya yazdım boşuna uygulama indirmeyin.

Ekranı iki parmağınızla ortaya çekin(widgetleri açın) >>araçlar>>ekran kilidi

• quote:

Orijinalden alıntı: windtalker425

Arkadaşlar mate 10 pro da tek dokunuşla ekran kapatmak için widgetlerde ekran kilidi varmış ben daha yeni gördüm, yararlı olacağını düşündüğüm için de buraya yazdım boşuna uygulama indirmeyin.

Ekranı iki parmağınızla ortaya çekin(widgetleri açın) >>araçlar>>ekran kilidi
    sağol.
    Mate 10 pro kullanmama rağmen kesinlikle bu cihazı önermiyorum

Yıgınla hem donanımsal hem yazılımsal sorunu var.

Ayrıca servis ağı da yaygın değil. LG modellerini bilmiyorum

Bence samsung alsın

• Hocam peki başka güncelleme yapma imkanı var mı? Yoksa HUAWEI nin güncelleme vermesini mi bekleyeceğiz

• mygeee M kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 145 teyim güncelleme yapmama değer mi acaba? Yani 150 güncellemesini yapmamı önerirmisiniz? Yoksa 145 te mi kalalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crypto63 -- 4 Eylül 2018; 23:34:17 >
  • Ben yurt dışı sıfır mate 10 pro düşünüyorum.

1-Güncellemeleri Türkiye cihazları gibi alıyor mu?
    2-Çift whatsapı aynı anda yazılımsız kullanabilir miyim?
    3-Kılıf tavsiyesi linki?
    4- Mİ 8 mi ? Mate 10 Pro mu?

• tolgaoz T kullanıcısına yanıt
    Dostum ne gibi donanimsal yada yazilimsal sorunlar tespit ettin?ben 7 aydir kullaniyorum gayet iyi.ama bisey varsa senden duymak isterim.belkide fark etmedim.

• crypto63 C kullanıcısına yanıt
    Burdan artık güncelleme yapılmıyor haberin olsun
    Güncellemeler ayarlar+sistem güncellemesi+sağ üst köşedki
    Üç noktayı tıkla en üstteki en yeni tam paketi indiri
    Tıklıyorsun gelmişse o şekilde guncelleniyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    İnsanları yanlış yönlendiriyorsun
    Bence eksilerini artılarını yazsaydın daha çok fikir sahibi yapardın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Herşeye okeyde servis ağı yaygın değil ne demek isterse 1 tane servisi olsa ne olur araba mı alıyorsun 5 günde (kargo dahil) onarım garantisi var neyin kafası bu arkadaş güldürdün ahahaha 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.