Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birbirimizi gazlıyoruz resmen. Şimdide ben gaza geldim.Bildiğiniz gibi cihazım TR garantili 432. Daha önce BL kilidini açmış olduğum için zaten Relocked yazıyor cihazın durumunda Fastboota girince.
    BL kodu var bende yani istediğim zaman tekrar açabilirim. Diyorum ki bi çılgınlık yapıp çift kartlı çekmecelerden satılyor aliexpresste falan. Alayım onlardan pek kullanmadığım bi hattım daha var onu da faal hale getireyim. Sonra 636 L29 a rebrand yapayım. Üzerine bide Magisk ile taçlandırayım. 636 yapmamın nedeni sanırım ilk 636 a geliyor güncellemeler.

Şimdi olay ipee arkadaşımızın sorduğu soruya gelecek. Ben böyle yapınca Otadan güncelleme yapabilecek miyim acaba? Yoksa her güncelleme çıktığında full paket mi yükleyeceğim. Yada yapsam mı yapmasam mı böyle bir şey.. Kafamda deli sorular..

• ThE LoSt kullanıcısına yanıt
    Hocam eline sağlık fotoyu genelde gerçekten beğendim gece çekimi
    Olmasına rağmen huaweinin kamerasının gece çekimi olarak
    Iso olayı çok çok iyiymiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    İyi dilekleklerinize minnettarım beyefendi sağlıcakla kalın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ThE LoSt kullanıcısına yanıt
    Bilmukabele

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • w00t. kullanıcısına yanıt
    Hahahahaajajaj ayni seyleri yaptim ve aynı sorunda kaldım. Bu arada cift sim kart için yuva alinca cift sim kart olmasina sasirdim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ipee

Hahahahaajajaj ayni seyleri yaptim ve aynı sorunda kaldım. Bu arada cift sim kart için yuva alinca cift sim kart olmasina sasirdim :)
    evet hocam cidden mantıklı bir hamle.
    l29 ile l09 tamamen aynı cihaz tek fark sim kart yuvası, o da aliexpressde 2 dolar altı bir parça ile çözülüyor tabi yazılım değişikliğide gerekiyor + imei repair.

bl kilidi açık cihaza güncelleme gelir ama her seferinde tam paketi indirir, güncellemeyi indirse bile yeniden başlarmada hata verir.

ama zaten 130 ile 150 arasında mükemmel bir fark olmuycak ki, tamam 128 ile 137 arasında fark var, yüz tanıma geldi, ama artık bundan sonra ne olabilir. hwota ile update işlemi 1.5 dakika sürüyor, tek sıkıntı yedekleri geri yüklemek, 30-45 dk süren o :)
  • İemi iki falan çözülür bi şekilde. 432 nin 137 sinde yüz tanıma yok. Birazda onu merak ettiğim için gaza geldim. Bize 141 de gelecekmiş. 141 FF ye düşecekte yüklenir durumda gelecekte ....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Dc huawei Bootloader Unloc ile 14 tl vererek yapmaya çalıştım bana kullanıcı adi sifresi verdi sadece. Pcden uygulamasini indirip yapacagim kendi progralarinin indirme link verdiler.
    @devrimseven60
    @w00t.
    @.eRCan.

Ve uygulama üzerinden alirsaniz mutlka ekran goruntusu yada kullanıcı adi şifresini kaydedin. Girip çıktığınızda birdaha gostermiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipee -- 25 Nisan 2018; 23:16:58 >
    Firmware listesinde 432-141i gordum, hwota ile gecebilirsiniz.

• ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

Çıkın çıkın gelin

• Şu magisk manager tam olarak nedir tr de pek kimse bilmiyor galiba bilende yazmiyor. Benim bildigim kısım safenet kısmı basari yüklersen ornegin bakacilik uygulamalari telefonun rootlandigini farketmiyor ve aciliyir.

• Beyler Play Stordan 14 tl verip aldığım kodla uygulamanın yönlendirdiği DC-Unlocker 2 diye bir program indirdim ve saniyeler içinde yeni bootloader şifremi aldım. Muhtemelen bu gece komple güncellemeleri en hızlı nasıl yaparım onlara bakcağım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipee

Şu magisk manager tam olarak nedir tr de pek kimse bilmiyor galiba bilende yazmiyor. Benim bildigim kısım safenet kısmı basari yüklersen ornegin bakacilik uygulamalari telefonun rootlandigini farketmiyor ve aciliyir.
    Üzerine Adguard ve çağrı kaydetmede cabası. Rootsuz telefonda Adguard vb uyuglamalar kendi VPN sini oluşturuyor be bildirim çubuğunda sürekli o anahtar simgesi insanı sinir ediyor ve şarja da kötü etki ediyor. Çağrı kaydetme olayına gelince ACR falan hikaye o kadar kaliteli kaydediyor ki otijinal çağrı kaydı, tek kelimeyle harika. Yalnız ben ne FF uygulamasında ne dehttp://pro-teammt.ru burada 141 i göremiyorum 432 için.

Peki şunu sorayım yüz ile kilit açma stabil çalışıyor mu?

• Alıntıyı yanlış kişiye yapmışım bi önceki mesajda. Senin magisk olayına gelince evet gizleniyor banka uygulamalarında falan. Zaten eğer Super su ile rootlarsan Temalar falan uçuyor telefonda. Mutlaka magisk ile rootmalalısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: w00t.

Üzerine Adguard ve çağrı kaydetmede cabası. Rootsuz telefonda Adguard vb uyuglamalar kendi VPN sini oluşturuyor be bildirim çubuğunda sürekli o anahtar simgesi insanı sinir ediyor ve şarja da kötü etki ediyor. Çağrı kaydetme olayına gelince ACR falan hikaye o kadar kaliteli kaydediyor ki otijinal çağrı kaydı, tek kelimeyle harika. Yalnız ben ne FF uygulamasında ne dehttp://pro-teammt.ru burada 141 i göremiyorum 432 için.

Peki şunu sorayım yüz ile kilit açma stabil çalışıyor mu?

Alıntıları Göster
    inanmıyorum gördüğüme eminim 141 c432yi.

hocam yüz tanıma feci harika çalışıyor, iphone x ile karşılaştırma imkanım oldu, gayet performanslı iki cihazda da.

yüzümde kil maskesi varken açıyor, gözümü sımsıkı kapattığımda açmıyor, gözlüklü iken açıyor falan. tamamıyla harika.

üstelik direk ana sayfa açılsın veya kaydırma ile açılsın seçeneğini seçebiliyorsun.

hocam size sorum şu, magisk ile adguardı nasıl bağdaştırdınız. ben uygulama olarak kullanıyorum, şuana kadarki en başarılı uygulama diyebilirim ama evet şarja illaki etkisi var ve durum çubuğundaki anahtar sinirimi bozuyor. huawei call recorderi bende kuruyorum, rom değişimlerinden sonra ilk önceliğim bu :) ben sadece c432de yok sanıyordum ama hiçbir romda stok olarak gelmiyormuş.

birde hocam sizde magiskden sonra wifide bozulma oldu mu? Wifi fix'ide var da, bende çalışmamıştı 2 kez aynı romu flashladım en sonda konudaki ufacık dipnotu fark ettim sövdüm kendime :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birkuşgibi -- 25 Nisan 2018; 23:54:41 >

• ipee kullanıcısına yanıt
    https://forum.xda-developers.com/mate-10/how-to/guide-mate-10-flash-oreo-update-package-t3716814?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

yüz tanıma istiyorsan c636 137 hocam. c432 için 141 görmüştüm full-ota-mf fakat kaldırmışlar.
  • Magisk ile adguardı şöyle bağdaştırdım. Adguard rootlu telefonlarda farklı yöntemle çalışıyor yani VPN ile bağlanmasına gerek kalmıyor. yani ben adguard derken arkaplanda çalışan düzgün bi reklam engelleme demek istemiştim. Adaway vs gibi.

Magisk ile 1 haftaya yakın kullandım ama wifi ile ilgili bi sıkıntım olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w00t. -- 26 Nisan 2018; 0:35:5 >
    Hocam online oynadigim bir oyun var, ordaki reklami dahi engelleyen tek uygulama adgyard. Ama dediginiz gibi pile etksii var. Birde mesela tarayicida dolasirken sayfalari yavas aciyor reklamlari engellemek icin, acikcasi cok memnun değilim. Magiskden adaway mi yukluyum?

Simdi magiskden v4a indirdim kurdum. Uygulamayi actiginda driver yuklensin mi diye sordu evet dedim, bir sure beklediktrn sonrs yeniden baslatin, yuklendk basariyla dedi fakat yeniden baslattigimda yine aynisini soruyor. Uyumsuz mu kirin 970ile?

Tavsiye ettiğiniz modül var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: w00t.

Birbirimizi gazlıyoruz resmen. Şimdide ben gaza geldim.Bildiğiniz gibi cihazım TR garantili 432. Daha önce BL kilidini açmış olduğum için zaten Relocked yazıyor cihazın durumunda Fastboota girince.
    BL kodu var bende yani istediğim zaman tekrar açabilirim. Diyorum ki bi çılgınlık yapıp çift kartlı çekmecelerden satılyor aliexpresste falan. Alayım onlardan pek kullanmadığım bi hattım daha var onu da faal hale getireyim. Sonra 636 L29 a rebrand yapayım. Üzerine bide Magisk ile taçlandırayım. 636 yapmamın nedeni sanırım ilk 636 a geliyor güncellemeler.

Şimdi olay ipee arkadaşımızın sorduğu soruya gelecek. Ben böyle yapınca Otadan güncelleme yapabilecek miyim acaba? Yoksa her güncelleme çıktığında full paket mi yükleyeceğim. Yada yapsam mı yapmasam mı böyle bir şey.. Kafamda deli sorular..
    Bunların faydası nedir? Yani biz fani kullanıcılar için demek istiyorum..kilitler kodlar bizim işimize yarıyor mu?
    Yoksa ben daha neler yapabiliyorum da sizin haberiniz yok anlamında birşey mi?

aslına bakarsan yüce google'a sorarak bunlardan daha kutsal kodlar kilitler felan herkes açabilir.Yani açtım okudum bir daha okudum birdaha dedim ki diğer kullanıcılara faydası var mı? yoksa bilgi konusunda tatmin duygusu mu köreltiliyor.galiba öyle ..neyse bende benimkini körelteyim bari.devam edin sorun yok.
    Amacım insan kırmak, laf çakmak değil.ama ben bunları kırmadan nasıl söyliyemiyeceğimi bilmiyorum belki.son söyliyeceğimi ilk söylüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a26b -- 26 Nisan 2018; 0:42:44 >

• Aynı sorunlar yüzünden 40 tl ye ömür boyu lisanslı olarak aldığım adguardı iade ettim. Rootlu kullandığım zaman magiskten değil direk F-droid sitesinden yükledim ben adawayı. Sonra yüklü gelen 3 tane host var ona hostlar ekleyebiliyorsun ekstradan yaklaşık 12-13 tane. Valla yanlış yönlendirmek istemiyorum ama tüm reklamları engelliyor diye hatırlıyorum. Emin değilim çünkü o zaman voLTE yazısının ilk gelmiş olmasının verdiği mayhoşluk vardı üzerimde. Bide çağrı kaydı falan derken. Reklamları çok önemsememiş olabilirim çıktıysada
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.