Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tokhan23

Çizilmeye bilene dayanıklı değil sadece ekranı koruyor
    çizilme de corning gorilla glass 5 için herhangi bir korumaya ihtiyaç yoktur.darbeyi belli bir yere kadar absorbe eder ama güvenilemez.

https://www.corning.com/gorillaglass/tr/tr/videos/science-of-scratch-testing-gorilla-glass-5.html
    https://www.youtube.com/watch?v=7pvZ7y6djKU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a26b -- 25 Nisan 2018; 15:27:6 >

• Denemelere devam;

• Hoca bu direk kodu veriyor muhtemelen daha bende kurmadim. Genis vakitte kuracagim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lomax.

Denemelere devam;

baya iyiler

• quote:

Orijinalden alıntı: ipee

Ahahahah selamlar. Nickiniz tanidik geliyir htc kullandiysaniz mutlaka konustuk sizinle baska bir forum sitesinde..
    Cozum olarak play storedan DC Huawei Bootloader Codes programi ile halledebilirsin ki galiba bende öyle yapacağım sanırım ..
    Aleyküm selam hocam Evet @DevrimSeven60 hocamla Mi5 konusunda konuşmuştuk sizinle Htc de konuşmuşuzdur, du bakalım başka kaç akraba çıkacak

Programı kurdum akşama bakayım bi kurcalayım hocam

• 202mbit :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonu almayı düşünüyorum fakat ilk sayfadaki diğer telefonlar ile kamera karşılaştırmasına bakıyorum hepsinden kötü görünüyor şuan lg g4 kullanıyorum bun bile kamerası daha iyi görünüyor gözüme tabi canlı olarak alın deneyemedim siz kullananların yorumları nedir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eto83

Bu telefonu almayı düşünüyorum fakat ilk sayfadaki diğer telefonlar ile kamera karşılaştırmasına bakıyorum hepsinden kötü görünüyor şuan lg g4 kullanıyorum bun bile kamerası daha iyi görünüyor gözüme tabi canlı olarak alın deneyemedim siz kullananların yorumları nedir
    yalnızca video çekimlerinde üstün kaliteye sahip değil, mikrofonu ve oisi zayıf. onun haricinde lider.

pixel 2 xl hariç tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: eto83

Bu telefonu almayı düşünüyorum fakat ilk sayfadaki diğer telefonlar ile kamera karşılaştırmasına bakıyorum hepsinden kötü görünüyor şuan lg g4 kullanıyorum bun bile kamerası daha iyi görünüyor gözüme tabi canlı olarak alın deneyemedim siz kullananların yorumları nedir
    Telefonu sen kullanıcaksan ne beğeniyorsan onu al.senin beğenmediğin telefonu bütün dünya beğense nolurki.
  • blackmarkt apksını telefonuma kurdum fakat uygulama açılmıyor, alternatif program öneriniz var mı?
    full vpn programıda arıyorum aynı zamadna
  • Dostlar beklediğim den erken geldi kahverengiyle aranızdayım şimdilik memnunum 1 hafta sonrasında detaylı Bi inceleme konusu açacağım iyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ThE LoSt kullanıcısına yanıt
    Bende tavsiye konunuza yazmıştım. Hayırlı olsun.

hayırlı olsun hocam güle güle kullanın, hoşgeldiniz. tema güzelmiş :)
  • Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim arkadaşım

• Teşekkür ederim beyefendi maalesef arayüz pek hoşuma gitmedi eski cihazımdaki nova launcher düzenine geri döndüm

• Tek ışık kaynağı binanın isim aydınlatması gerçekten kamera konusunda bekleneni veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThE LoSt

Tek ışık kaynağı binanın isim aydınlatması gerçekten kamera konusunda bekleneni veriyor.

Bu evmi yamuk odağımı yamuk aldın

• Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Odak yamuk.

Düzenleseydin ya telefonda biraz snap seedde
    Neyse foto gerçekten gece olmasına rağmen çok iyi
    Kameranın.isosuda çok iyi helal olsun huaweide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 25 Nisan 2018; 21:54:47 >
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Anlık Bi deneme çekimiydi beyefendi dinamik aralığını merak ediyordum gerçekten başarılı buldum düzenlemek yerine bundan sonraki eklemeler daha özenli olacaktır iyi forumlar diliyorum.

• 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.