Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kamerası belki biraz daha yüksek de pil performansı konusunda şüphem var p20 için. Bekleyelim Türkiye'ye gelmesini de karşılaştıralım bakalım. Teşekkürler cevap icon
  • Alet super şarj etmesine rağmen super şarj yazdığını göremedim bu kez.daha önce görmüştüm....şarj başlığı da kablosu da kendine ait.sizde de böyle mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a26b -- 21 Nisan 2018; 19:39:49 >
  • 4.şarjda 9 küsür aldığım alet şu an 7 saatleri anca görüyor önerileriniz nelerdir? Cihaz şu an 9.gününde

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • halm H kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/j7pQC-RTbwM hocam buradan bakabilirsiniz p 20 çok az farkla daha önde

• ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

Otomatik mod

Gece modu

Pro modu

Yıldız modu yıldızlar belirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srfdrd3555 -- 21 Nisan 2018; 20:54:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mertsirin

4.şarjda 9 küsür aldığım alet şu an 7 saatleri anca görüyor önerileriniz nelerdir? Cihaz şu an 9.gününde

Arkadaşım, hergün aynı saatte aynı şeyleri mi yaptın? 7 saati anca görüyor dediğinde sana fabrikası dahil kimse birşey diyemez diyen de yalan söyler.Çünkü ben sadece telefonla konuşurum 20 saat gider bir video açarım değişir batarya ömrü.elimden hiç düşürmem ama sadece bir şey okurum değişir batarya ömrü.buradaki sana cevap verecek kişi ile senin aynı şeyi bire bir aynı yapman va aynı programları kurmuş olman gerekir vs.
    onun için içinde bir sıkıntı varsa bunun anormal olduğunu düşünüyorsan servisine gönder derim.
    sana tam olmasa bile bataryan konusunda belki şunu ölçerek bir şey denebilir o da,gece 24:00 şarj dan çektin %100, uçak modu ile yaklaşık %1 ila %2 civarı gitmesi gerekir.sabah 8 gibi..bu da kesin olmamakla birlikte fikir verebilir.ayrıca güncellemelerin yüklü mü? yüklüyse hangisi yüklü çünkü bunlarla da düzeltmeler iyileştirmeler geliyor....

• mertsirin M kullanıcısına yanıt
    Ekran açık süresi ilginç hu cihazda. ben mate 10 da ortalama 6 saat alıyordum.Bunda da ortalama 6 alıyorum.Beklentim daha fazlaydı. Kaldi ki oyun falan da oynamam.Mate 10 da ilk iki ekran sürem 7 saat gibiydi ondan sonra 6 da sabitledi :) Pro da 6-6.30 a sabitliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: SerdaR^73

Ekran açık süresi ilginç hu cihazda. ben mate 10 da ortalama 6 saat alıyordum.Bunda da ortalama 6 alıyorum.Beklentim daha fazlaydı. Kaldi ki oyun falan da oynamam.Mate 10 da ilk iki ekran sürem 7 saat gibiydi ondan sonra 6 da sabitledi :) Pro da 6-6.30 a sabitliyor
    sizin bataryalarda anormallik var benimki 15 saat gidiyor. çok kullanmazsam 36 saat kadar gittiğini gördüm....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a26b -- 21 Nisan 2018; 21:1:24 >

• a26b A kullanıcısına yanıt
    Biz ekran açık süresini yazdık. Yani tam sarjdan sonra 17-18 saat telefonu kullandığımızda ekran açık suresi 6-6.30 saat oluyor demek istedik.telefonun sarji 6-6.30 saatte bitiyor değil

• NobleFighter kullanıcısına yanıt
    O cihaz 64 gm rom 4 gb ram olan model .yani 6/128 gb olan değil dikkat edin

• srfdrd3555 kullanıcısına yanıt
    Yıldız modu nedir hocam. Nerden açılıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ben hiç ff kullanmadım. 128 sürümü vardı. 137 bikdirimi geldi güncelleme yaptım 700 küsür mb. Bahsettiğiniz 2 gb lık güncelleme gelmedi bana nasıl yaparız?

• Neye göre ölçtünüz? ekran ışığının açıklığından yüklü programa gelen güncellemeye o kadar çok şey var ki buna etki eden..Sizin ölçünüz ölçü değil.bir sürü insan neyin ne olduğunu bilmiyor bunları okuyup kendi aletinden şüphe duymaya başlıyor.Bence kimsenin bunu yapma hakkı yok.böyle test böyle ölçü yok.Ben neyi anlatamıyorum? Bunu söylemek ten hiç hoşlanmıyorum ama ben bir DONANIMCIYIM.hiç bir alet için saçma sapan ölçülerle abuk subuk test yapılmaz.test programları var bilmiyorsanız.batarya testinden işlemci testlerine kadar.

http://tr.fobito.com/android/lists/telefonunuzun-donanimini-test-edebileceginiz-5-uygulama

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.antutu.tester&hl=tr
    aynı zamanda batarya testi de içinde mevcut ve güvenilir bir programdır.

• SerdaR^73 kullanıcısına yanıt
    benim için depolama önemli değil ama ram çok fark eder mi sizce 200 daha fazla verip 6 gb ramli modelini almak daha mı iyi olur
  • NobleFighter kullanıcısına yanıt
    Bence 6 olanı tercih edin.Multitask da farkediyor yani arkadaki uygulamayı kaldığı ekrandan kullanmak da.

• quote:

Orijinalden alıntı: NobleFighter

benim için depolama önemli değil ama ram çok fark eder mi sizce 200 daha fazla verip 6 gb ramli modelini almak daha mı iyi olur
    Tüm işlemler bilgisayarlardaki gibi disk ön belleklerinde tutulmaz RAM'larde tutulur.RAM(Random access memory-Rastgele erişimli bellek) hem işletim sisteminin üzerinde çalıştığı hem de uygulamaları üzerinde tutan birimdir..O yüzden çok önemlidir diğer önemli olan şey RAM hızıdır.Yani RAM miktarınız ne kadar büyükse ise o sistem o kadar rahat çalışır.Bu sadece ram için bir yazıdır.Hızı tüm sistem bileşenleri belirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

Yıldız modu nedir hocam. Nerden açılıyor
    M odaların arasında ışık resmi var. Onu seçince 4 tane seçeneğiniz çıkıyor.

Hep sabit tut alırsınız uzun bir süre

• quote:

Orijinalden alıntı: srfdrd3555

M odaların arasında ışık resmi var. Onu seçince 4 tane seçeneğiniz çıkıyor.

Hep sabit tut alırsınız uzun bir süre

Alıntıları Göster
    yanlız tripodsuz kötü çekiyor resmi.az ışıklı ortamlarda.
  • a26b A kullanıcısına yanıt
    Normalde ben de gece çekimi ile tripod ile çekim yapıyorum. Demek ışık resmi daha parlak çekim yapıyor. Araç far efekti için de yapılıyor muhtemelen. Gökyüzünü çekince de yıldız gösteriyor?

• 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.