Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tr cihazlara acaba ne zaman gelecek bu özellik?huawei niye böyle bir ayrım yapıyor ki?
  • ipee kullanıcısına yanıt
    Hwota

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hwota derken direk kendi mi düştü sisteme hocam

• tiestoly kullanıcısına yanıt
    Yok hayır, flashlama yöntemim xda da konusu var, rom cidden harika olmuş. C432-137den geçtim

Her zaman kullandiğim parlaklık daha parlak gozukuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birkuşgibi -- 21 Nisan 2018; 9:26:18 >
  • C185 cihazda B135 romuna geçen var mı? Varsa onda ne gibi yenilikler var mesela yüz kilit açma geldi mi? volte geldi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LionBeq

C185 cihazda B135 romuna geçen var mı? Varsa onda ne gibi yenilikler var mesela yüz kilit açma geldi mi? volte geldi mi?
    c185 kullanıyorum.şuan b133 sürümü onaylanmış son güncel sürümdür. b135 henüz yüklenmiyor. b135 te yüz tanıma kilit açma gelmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa_Caliskan -- 21 Nisan 2018; 11:41:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben mate 10 c185 sahibiyim. Bizim güncelleme no ile sizinkiler farklı değil mi sizde b137 ile geliyor yüz tanıma. Bizde 135 belki. Öyle bi durum var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: birkuşgibi

Yok hayır, flashlama yöntemim xda da konusu var, rom cidden harika olmuş. C432-137den geçtim

Her zaman kullandiğim parlaklık daha parlak gozukuyor
    linkini paylaşır mısınız. baktım fakat bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

Hocam ben mate 10 c185 sahibiyim. Bizim güncelleme no ile sizinkiler farklı değil mi sizde b137 ile geliyor yüz tanıma. Bizde 135 belki. Öyle bi durum var mı
    c185b135 güncelleme değişikliği açıklaması

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• hızlı şarj uyumlu type-c kablosu kısa (laptop için) ve uzun (araba için) arıyorum.
    bi tane kaplo aldım tteck'in... orijinal huaweinin şarj cihazına taktım norma şarj ediyor. kendi kanlosunu takıyorum super şarj ediyor..
  • Hepsiburada da 3335 tl ye düşmüş fiyat

• 5A kablo olmazsa süper şarj etmez. USB Type-C olması yetmiyor aynı zamanda 5 Amper olması lazım kablonun Süper şarj etmesi için

• ipee kullanıcısına yanıt
    İmei muhabbetine yüklenmiyor derken hocam? Cihaz yurtdışı ve attığınız imei uçar anlamında mı?

Her cihazı kullandım bir tek Huawei ilk defa kullanıyorum. Rom, yazılım, cmd root filan konularında iyiyim. Ama Huawei'nin çalışma mantığını tam olarak bilmediğim için size sorayım.

BLA-L29 8.0.0.133(C185)

Cihazın kodu bu. Şimdi ben buna C636 137'yi kurabilir miyim? (imei kayıtlı cihaz)
  • Merhaba arkadaşlar. Mate 10 pro ile P20 arasında kaldım ikisinden birini alicam. Hangisini almak mantıklı sizce. Bu tarz daha bekleyip P20 mı yoksa mate10 pro mu
  • .eRCaN. kullanıcısına yanıt
    Hocam benimde cihaz 133 bize 135 gelicek bana az önce geldi. Dubaiden aldım telefonu. Galiba sizde orta doğudan aldınız. Sürüm numaraları bölgelere göre. Türkiye deki cihazlarda son güncelleme 137 ortadoğuda 135 anladığım kadarıyla

• halm H kullanıcısına yanıt
    Hemen hemem her özellikleri aynıı p20nin tasarımı farklı ve kamerası daha iyi. Tahminimce 4500 ti civarına gelir türkiyeye arada 1200 tlye yakın fark var tamamen size kalmış.

• .eRCaN. kullanıcısına yanıt
    Nick cok tanidij geliyor sanki baska bir android cihaz ana konusunda rom root islerinde konustuk sizle.

Bu işlerden anliyorsaniz yapabilirsiniz, max 1 sayfa geride xda linki atmistim.

Diğer androidlerden cok cok farklidir, hicbirseyi ezbere gore gitmeyin, mesela cihazi rootlamak icin napariz twrpden supersu flashlariz, ama bu cihazda oyle yapmayin. Verdigim xda linkinde rebrand kismindaki islemleri yapin, en asagida da magiskin nasil krulduğu var.

C636-137yi kesinlikle tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, gelen bir Google güncellemesi ile "Ok Google" çalışmaz hale geldi.

Telefonu İngilizce yapıp ayarlamak istedim ama olmadı.

Nasıl olacağını bilen var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.