Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tiestoly

Normalde ben de gece çekimi ile tripod ile çekim yapıyorum. Demek ışık resmi daha parlak çekim yapıyor. Araç far efekti için de yapılıyor muhtemelen. Gökyüzünü çekince de yıldız gösteriyor?
    Karayolu kenarı araç farlarını denemeni tavsiye ederim.Tripod'la ama.
  • a26b A kullanıcısına yanıt
    Tripod aldım 10 liralık. Denicem ya imkan olmadı.
    Yalnız bilmiyordum ışık modunu.
    Gece çekimi ve pro modda iso estantane ile uğraşarak yapacaktım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @tokhan23
    Evet hocam Dubai'den geldi cihaz. Şimdi anladığım kadarıyla C636-137 yi yükleyebiliriz bu cihaza, doğru mudur?

@DevrimSeven60
    Mi5 Ana konuda konuşmuştuk hocam seninle :) Senden ricam basitçe anlatsan adımları, Rebrand kısmında ne anlatıyor? Dediğine göre Huawei diğer android cihazlardan işlem olarak farklı çalışıyor. Mesela Boot kilidini açmadan yapılıyor mu bu yazılım işi? Ve root şart mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

Tripod aldım 10 liralık. Denicem ya imkan olmadı.
    Yalnız bilmiyordum ışık modunu.
    Gece çekimi ve pro modda iso estantane ile uğraşarak yapacaktım.
    HDR'de dene derim renk geçişlerindeki keskinlik çok net.
    bu arada alakasız ama
    Alet düz durumda video vs mono yana çevirince stereo ses veriyor.
    ana ekranda kamera üzerinde basılı tutunca çabuk bir şekilde mod seçebiliyorsun.
    Ayarlar üzerinde basılı tutarak wifi bluetooth mobil veriler wifi ortak noktası açmadan seçebiliyorsun.
    Saat üzerinde uzun süreli basışta alarm ekle başlat(kronometre için)zamanlayıcı başlatma seçebiliyorsun.
    Gmail üzerinde basılı tuttuğunuzda ekli olan heerhangi mail adresinize yada mail oluştura ulaşabiliyorsunuz.
    Takvimde ise etkinlik görüntüle yada yeni etkinliğe ulaşmanız mümkün....

• a26b A kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam

• .eRCaN. kullanıcısına yanıt
    Bl kilidini acmadan hicbir androidntelefona mudahale edemezsin hocam.

Root sart değil tabi ki. Rebrand ulke kodu degistirme oluyor c636-432-135 gibi kodlar farkli ulkelere ait.

Hocam cok basitce anlatim var xdada, attigim link ile yapabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: birkuşgibi

Bl kilidini acmadan hicbir androidntelefona mudahale edemezsin hocam.

Root sart değil tabi ki. Rebrand ulke kodu degistirme oluyor c636-432-135 gibi kodlar farkli ulkelere ait.

Hocam cok basitce anlatim var xdada, attigim link ile yapabilirsin.
    Latest rom shared by mexxxico Mate10 Mate10 Pro B127 v3rom-release date March 3: https://mega.nz/#F!7BMEGTYT!2M60SBuhz0Th7mwNWG6hQw

simple guide by coredown,
    Unlock bootloader, enable developer options-USB debugging, put phone in fastboot mode, check if your pc recognize it and then just run the run.bat. On first screen hit enter, then choose 1 and hit enter. When process is finished screen will become green, hit enter again and phone reboots. It will reboot again because of supersu. Everything done

İşletim sisteminiz önemli değil. Önemli olan donanımınız.yani işlemci yada grafik işlemciniz farklı değilse hiç bir sorun olmaz diye biliyorum.samsung'da ben odinle rom attım.root da gerekiyor ve boot kilidini de açmanız gerekiyor. bu ürün için bir şey diyemem ama bilen varsa onunla telle konuşarak ve mümkünse görüntülü görüşerek rom atın.ve ön hazırlık olarak nereye ne zaman ne kadar basacağınız dahil tam bilgi sahibi olun.yanlış rom brick yapmaz ama uğraştırır.en kötü servise iki kuruş verir attırırsın..serviste tanıdığın varsa bırak ver 50 kaat atsın servis hiç uğraşma.
    note 2 de başıma geldi..hiç panik yapma hiç birşey olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a26b -- 21 Nisan 2018; 23:8:8 >

• Arkadaslar lütfen bi yardimci olun.Mate 8 kullaniyorum.Mate 10 pro almaya karar verdim.sebep de su.mate 8 cihazimin ekran durduk yere bozuldu.butun ekrandaki simgeler birbirine girdi.sikey cizgiler oldu.hic.bir sey gozukmuyor.En son vurdum yere kirdim.uzerinde su an cam yok.yarisina kadar ekran degil cam komple yok.ama çalışıyor.Mate 10 pro da ekran yanmasi,kaymasi gibi ekranda sorun yasayam oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

iPhone 7 Plus ile takas düşünen olursa İzmir içi iletişime geçebiliriz. Biraz farklı deneyimler yaşamak istiyorum. Detayları pm’den konuşabiliriz. İyi forumlar.

• .eRCaN. kullanıcısına yanıt
    Hocam bize 135 gelicek türkşyedekilere 137.her bölgenin numarası farklı. Biz orta doğudan aldık oradaki sürüm 135.avrupada 137.elle güncelleyecekseniz 135(c185) sürümünü yüklemeniz lazım. Ffde şuan 135 geldi ama onaylanmadı daha 1-2 güne telefona kurulabilir ha
    le gelicektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tokhan23 -- 22 Nisan 2018; 0:33:23 >
  • koyumavi12345 K kullanıcısına yanıt
    1 aydır kullanıyorum öyle bir sorun olmadı aksine çok memnunum. Başkasındada oldupunu duymadım. Sıkıntı çıkacağını sanmuyorum

• Bizim yapay zeka bi şaşırdı 😂😂 acaba benim göremeyip telefonun gördüğü ne var orada, bak ürperdim hafiften😂

• srfdrd3555 kullanıcısına yanıt
    Apartmandaki ışık fena patlamış bol bol yüklerseniz fotoğraf alıcak kişilere güzel referans olursunuz.

• Arkadaşlar cümleten selamün aleyküm. Bu cihazda arama geldiğinde ekran kilitliyse kaydırarak, kilitli değilse dokunarak cevap veriyorum. Bunu sadece dokunarak cevap veremez miyim nerden oluyor bunun ayarı bilen var mı.

• selam arkadaşlar.Bu cihazın resmi distribütör garantili gri rengi yok mu şu anda acaba.Biraz araştırdım ama hep kahverengi ve mavi renkleri var.Gri rengi ithalatçı garantilerde bulabildim.
  • yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mavi renkle aranıza katıldım. Şarjı bitmeden şarj ettim telefonu şarjı çabuk gidiyor gibi geldi bununla alakalı olabilir mi?

• Al Capone! kullanıcısına yanıt
    Acele etme pili oturacaktır

• Gittigidiyordan 39 TL'ye aldığım bu kılıf beklediğimden çok daha iyi çıktı. Üst ve alt bağlantı noktalarından ayrılarak takılıyor. Kılıf kullanmak isteyen arkadaşlar değerlendirebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

Acele etme pili oturacaktır
    Sağol hocam inşallah

• 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.