DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: onat, vandettaa Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 6 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
4.266
Cevap
121
Favori
179.455
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      33 Mesaj
      11 Nisan 2018 17:36:51
      iyi günler ;

bende yeni almanyadan mate 10 pro satın aldım .ay sonu gibi elime geçecek. bu konuyu takip ediyorum ama kafamda karıstı yapılacak şeylerle ilgili . konu yöneticisi sayfanın en basına yeni alanların yapması gerekenler diye bir bölüm hazırlasa cok iyi olur. bunla beraber telefonu elime aldıktan sonra yapmam gerekenleri kısaca belirtirseniz sevinirm. uzun yıllardır samsung kullanıcısyıdım.

• Yüzbaşı
      296 Mesaj
      11 Nisan 2018 17:40:17
      Şimdi yükledim ve kuruldu. Volte ayarını göremedim. Turkcell e hdses yazıp gönderdim. Telefonunuz desteklemiyor diye mesaj geldi. Anlaşılan bu güncellemede de volte yok.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    • Yüzbaşı
      604 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      kmlglc

11 Nisan 2018 17:45:55

Volte Vodafone da var. Operatör ile ilgili olabilir. Ayrıca volte ile alakalı el bir menü gelmiyor. Sadece mobil ağ menüsünde wifi araması ekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmlglc -- 11 Nisan 2018; 17:48:37 >
      |
      |
      gundar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      391 Mesaj
      11 Nisan 2018 17:47:30
      volte için türk telekom da aynı. sim kart desteği var ama tel desteklemiyor diyor.
      |
      |

• Yarbay
      2225 Mesaj
      11 Nisan 2018 17:48:54
      Bana da geldi güncelleme. Bu ekran parlaklığını artırmanın bir yolu yok mu? Güneşli havada açık alanda kullanamıyorum rahat şekilde. Şu ana kadar gördüğüm parlaklığı en düşük telefon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 11 Nisan 2018 18:03:52
      Emui arayüzü pek sevemedigimden dolayı sanırım satip ya da takas da note 8 alacam

|
      |

• 11 Nisan 2018 18:46:48
      quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

Bana da geldi güncelleme. Bu ekran parlaklığını artırmanın bir yolu yok mu? Güneşli havada açık alanda kullanamıyorum rahat şekilde. Şu ana kadar gördüğüm parlaklığı en düşük telefon.
      Bende telefonu acip kapattigim da parlaklik otomatik oluyor anlam veremedim..

|
      |

• Yüzbaşı
      864 Mesaj
      11 Nisan 2018 18:49:55
      quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

S7 edge den geçtim. Güneş altında sorunsuz kullanıyorum. Öyle bir şikayet hissi oluşmadı

İzmir-Çerkezköy
    • Yüzbaşı
      604 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      kmlglc

11 Nisan 2018 19:07:12

Bende bunu yazmaya çekiniyordum. Şimdi bende öyle bir şey yok gayet okunabiliyor desem senin gözlerin bozuk falan derler belki neme lazım.
      |
      |
      srfdrd3555 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2264 Mesaj
      11 Nisan 2018 19:36:36
      Telefonun parlaklığı yaklaşık 700 nits, okunamaması imkansız bence. Parlaklığı oto bırakın, elle yapınca son parlaklığa gitmez teller genelde.

• Yarbay
      2225 Mesaj
      11 Nisan 2018 20:15:02
      quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz196

Telefonun parlaklığı yaklaşık 700 nits, okunamaması imkansız bence. Parlaklığı oto bırakın, elle yapınca son parlaklığa gitmez teller genelde.
      Okunuyor tabi ki hocam tamamen görünmez olmuyor ama zorlanıyorum. Açısını değiştirmem ya da gölgeye geçmem gerekiyor rahatça kullanmak için. Daha önce hiçbir telefonda bunu yaşamamıştım. Çevremdeki birkaç kişiye de telefonda birşey gösterirken, göremeyip ışığı açsana biraz diyenler oldu.

• Yüzbaşı
      604 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      kmlglc

11 Nisan 2018 20:32:46

Tam yerini hatırlamıyorum ama sanırım geliştirici seçeneklerindeydi. Gün ışığında okunabilirliği arttır diye bi seçenek var o aktif mi bakabilir misiniz. Öyle bi menü olduğundan eminim ama tam yerini hatırlayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmlglc -- 11 Nisan 2018; 20:35:26 >
      |
      |
      thriller89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1985 Mesaj
      11 Nisan 2018 20:42:10

Evet geliştirici seçeneklerinde o kısım doğru hatırladın standart olarak aktif geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      kmlglc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rakı
    • Çavuş
      56 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      hakanhate

11 Nisan 2018 21:03:06
      Telefonu şubat ayında satın aldım, uzun kullanım sonucunda değerlendirmem şu ki bu telefon muhteşem, hiç bir oyun programda kasma donma takılma yok 6 gb ram var 4ü bile dolmuyor, kamera mükemmel, telefonun en güzel yanı bataryası gerçekten efsane, castle crush, pubg gibi mobile oyunlar face inst whatsapp vs sürekli aktifim ama gene sorun yaşamıyorum. Bazı arkadaşların eksik bulma çabalarını görüyorum, gülüp geçiyorum. Gerçekten bu insanlara ve çevresinde ki insanlara yazık diyorum. Doyumsuzluk bence. Böyle insanlara 10gb ram 100 pixcel kamera snapdragom 1000000 versen gene bi kusır bulurlar

|
      |
    • Onbaşı
      30 Mesaj
      11 Nisan 2018 21:12:12
      Herkese merhaba. Uzun ios deneyiminden sonra Mate 10 almıştım fakat Pro boyut olarak bana daha kibar geldiği için Pro'ya geçiş yaptım. Alınması gereken cihaz olarak kesinlikle Mate 10 Pro daha mantıklı geldi. C432 Avrupa sürümünü kullanıyorum fakat sormam gereken bir soru var. Arama yaptığım zaman karşı telefon kapalı ise ulaşılamıyor demek yerine direkt arama sonlandırılıyor veya karşı taraf cevap vermeyince direkt sekreter sesini duymam gerektiği yerde aramanin kapanması ile karşılaşıyorum operatörüm ile görüştüm ve kendileri ile ilgili bir problem olmadığını belirtti. Mate 10 ve Mate 10 Pro'da karsilastim. Destek olabilecek biri var mı? (Not: 2. Telefon olarak Note 8 kullanıyorum kullanıcılar genellikle iki cihaz arasında kalmakta sormak isteyen soru sorabilir.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CEOnuralp -- 11 Nisan 2018; 21:18:22 >
      |
      |
    • Teğmen
      118 Mesaj
      11 Nisan 2018 21:35:01

128 sürümün üzerine direk 137 sürümü mü geldi acaba ?

|
      |
      thriller89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      246 Mesaj
      11 Nisan 2018 21:48:26

Ekranın kaç dpi abi?

Birde şu wifi arama nasıl oluyo anlatsana biraz

|
      |
      kmlglc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      135 Mesaj
      11 Nisan 2018 22:11:21
      Selamlar
      Telefonda VOLTE desteği mevcut, sol üst köşeye bakarsanız servis sağlayıcının yanında ibareyi görebilirsiniz, bir takım servis sağlayıcıların Volte desteği yok demeleri art niyetli bir davranış biçimidir.
      Saygılarımla

• Teğmen
      246 Mesaj
      11 Nisan 2018 22:15:15

Abi duvar kağıdını ısrarla istiyorum

|
      |
      Axminster kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2699 Mesaj
      11 Nisan 2018 22:19:02
      Geliştirici seçenekleri nasıl açılıyor ?

-- Buldum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdaR^73 -- 11 Nisan 2018; 22:28:30 >
      |
      |

Hayat Seninle Daha da Güzel Canım Oğlum Mustafa Buğra,Evine ve Dünyaya Hoşgeldin Canım Kızım Zeynep Duru..

DH Mühendisler ve Mühendis Adayları Odası

Reklamlar
SEO
modasor
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,047
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.