Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim de eleştirmek istediğim bir kaç şey var, emui arayüzü bir türlü doğru düzgün geliştirilmiyor illa bişey eksik yapacaklar.. Mesela uygulama isimleri örnek vermem gerekirse flightradar 24 fakat menüde flightrad.. şeklinde, uygulama simgeleri yuvarlatıyor oysa emui 5 de öyle değildi. Ana menü de telefon mesaj simgesinin altında ismi yazmıyor ama geliştirici seçeneklerde dpi 410 yapınca geliyor bunun gibi bir çok şey var.. Ses ve kamera beni cezbetmeseydi note 8 ile değiştirecektim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Yok size taş atmadım. Gençlerin üşengeçliği lafına istinaden yazdım.

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Tweaker for Huawei programında uygulama isimlerini iki satırda göstererek bunu aşabilirsin sanırım. 3 kelimeli uygulama isimleri bile full görünüyor bende bu şekilde. En alttaki simgelerin altında isim yazmaması zaten şu an ios başta olmak üzere yıllardır çoğu telefonda olan bir olay ben bunu hiç eksiklik olarak görmemiştim. Ama illa görmek istiyorsanız DPI değiştirmenize gerek yok çünkü DPI telefonu yeniden başlatınca eski haline geri döner alttaki navigasyon tuşlarını gizleyince de görünür o isimler
  • ACR başta olmak üzere bir çok program denedim ama nafile. Karşı tarafın sesi çok kısık geliyor.

Eğer cihazının bootloader kilidi açıksa root yaparak kendi kayıt programını aktif hale getirebiliyorsun ve aşırı kaliteli kayıt yapıyor. Eğer cihazın Türkiye garantili ve bootloader kilidi kilitliyse hiç girme o işe. Çünkü Mate 10 Proyu rootlayınca hiçbir şey yapamıyorsun. NE doğru düzgün çalışan bi Recovery var ne bi custom Rom var. Sadece ses kaydı ve reklam engellemek için değmez yani.
  • Ses kısık gelse razıyım %20 kayıt yapıyorsa %80 es geçiyor 2 3 tane program denedim aynı

• Teşekkür ederim bu işe yaradı, yapmam gereken başka bişey var mı emui ara yüzünde.. Birde şu ana ekran da uygulamar alfabe sıralamasına göre olsa ne çok sevinecem de

• Katiliyorum, ben android tecrubeme dayanarak root attim, twrpde yukledim fakat twrp saglikli calismiyor.

Normal kullanici icin gereksiz

• quote:

Orijinalden alıntı: tokhan23

Ekran fotografı alınca düzenle var ordan kesebilirsin istediğin yerleri
    ekran görüntüsü değil hocam ekran kaydını soruyorum
  • Daha önce Call Recorder Skvalex denediniz mi bilmiyorum ama kayıt kalitesi anlamında çok başarılıdır.
    Uygulamada otomatik kayıt özelliği var ancak hiç kullanmadım. Ben çağrı içi kontrol butonuyla kullanıyorum, tek sıkıntı gelen çağrılarda uygulama, Emui arama ekranı ile uyanmayabiliyor ve buton çıkmıyor, uygulamaya girip çıkmak zorunda kalıyorsunuz.

Bir de yurtdışı forumlarda Boldbeast Call Recorder'ın başarılı olduğundan bahsedilmişti ama hiç denemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 11 Nisan 2018; 12:52:58 >

• yimust kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler sıkıntı yok arkadaşım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum.
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/huawei-mate-10-pro-128-gb-cep-telefonu-distributor-garantili-P245479530

n11'de bu satıcı Huawei Türkiye garantili olduğu yazmış, güvenebilir miyim, vip servis konusunda sıkıntı olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NS_85 -- 11 Nisan 2018; 13:19:2 >
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    MÜJDEEEE. L09 C432 LER 137 GÜNCELLEMESİ OTADAN VERİLDİ.😂😂😂😂😂

Sistem güncelleme kısmından en yeni paketi indir deyin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtomKarincaZ5c -- 11 Nisan 2018; 15:3:56 >
  • Benim sorduğumun üşengeçlikle bir alakası yok. Aynı işlemi arka arkaya defalarca tekrarlamak sıkıcı. Güzel bir kare yakalamak için 20 30 foto çekerim. Sonra içlerinden birini seçer diğerlerini silerim. Yoksa 1 2 foto için problem değil.

Neyse demek gençlik böyle düşünüyor..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

BLA - L09 C432 bölge 128 den 131 GÜNCELLEMESİ

1- önce google storeden firmware finderi indiriyoruz

2- sonra finderi aç diyoruz oradan çıkan pencereden üstteki şıkka tıklıyoruz

3- açılan pencerede bir çok güncelleme var bize uygun olan SP1 olmayan
    2028 mb lık olan L09-432- yi buluyoruz biraz aşağılarda zaten 2028 mb
    Olan tek o güncelleme

4- o güncellemeye tıklıyoyoruz açılan pencereden download a tıklıyıyoruz
    Açılan pencereden en üstteki update ve en alttaki update kutucuklarına
    Çitik atıyoruz yani 1 ve 4 nolu kutulara çitik atıp ok deyip çıkıyoruz

5- daha sonra telefondaki ayarlara girip + kablosuz özelliğive ağlar + wifimizin
    Yazdığı şıkka tıklayıp + kullanılır ağlar başlığı altında kendi ağını bulup üzerine 2-3
    Saniye basılı tutup açılan şıklardan alttaki ağı değiştire tıklıyoruz açılan pencereden
    Gelişmiş seçenekleri göster kutucuğunu çitikliyoruz tekrar açılan pencereden
    Proxy yok yazan yere basılı tutup elle gir diyoruz sonra altta açılan kısımda
    Proxy ana bilgisayar adı olan kısımın altına LOCALHOST yazıyoruz
    Proxy bağlantı noktası yazan kısmın altınada 8080 yazıp kaydete basıp
    Çıkıyoruz

6- sonra findere geri gelip kendi 2028 mb yazan kısma tıklıyoruz en alttaki
    İn proxy i tıklayıp çalıştırıyoruz ve finderden. ÇIkıyoruz

7- telefondaki ayarlardan sistem güncellemesine geliyoruz yukardaki 3 noktaya
    Tıklayıp en son yeni güncellemeyi indir diyiyoruz indirme baslıyor
    %10 a gelince güncellemeyi durdur diyip madde 5- deki proxy ayarlarını geriye
    Dönük olarak proxy yok diyerek eski haline çeviriyoruz hızlı indirsin diye

8- sonra yeniden sistem güncelleme kısmına gelip durdurduğumuz güncellemeyi
    Devam et diyoruz 4-5 dakkada yüklüyor sonra yeniden başlatıp yuklediği güncellemeyi
    Telefona kuruyor bittimi yeniden başlatıp telefonunuz açılıyor her şeyiniz yerli yerinde
    Telefonunuzu 131 güncellemesiyle kullanmaya devam ediyorsunuz

Sanırım gayet. NEt yazdım kolay gelsin
    Abi çok teşekkür ederim. Benim gibi bir teknoloji özürlü bile sayende telefonu güncelledi. Dediğiniz gibi parlaklık sorunu giderilmiş. İnşallah beklemede pilin tüketimi de azalmıştır...

• AtomKarincaZ5c A kullanıcısına yanıt
    Hayattaki Şansım

Abi kaç haftadır orijinal 128 versiyonundayım 131 e bile yükseltmedim telefonu 137 gelince direk ona yükseltirim diye. Sürekli Güncellemeden En yeni paketi indir seçneğini kontrol ediyordum hatta bugün öğlen yaptım yine yoktu. Yarım saat önce de FF yükledim baktım 137 var izin de veriyor indirdim kurdum. Senin dediğine göre FF araya sokmadan direkte indirebilecekmişim FF yüklemeden kontrol etsem :)

O zaman buradan şu çıkıyor. Telefon 128 den direk 137 e yükseliyorsa, aradaki güncellemeler o kadarda önemli şeyler değil. Yani o zaman update çılgını olup her gelen güncellemeyi FF vs ile yüklemek yerine Huawei ye bıraksak aradaki sürümleri atlayarak son stabil sürümü verecek bize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w00t. -- 11 Nisan 2018; 15:43:6 >

• AtomKarincaZ5c A kullanıcısına yanıt
    Bende bulmuyor güncelleme...Türkiye cihazı değil mi sizinki?

• bende mate 10 pro mavi alarak aranıza katıldım.tr garantili cihaz.bende de son güncellemeyi bulmuyor.128 da güncelleme yok diyor.
  • Bende buldu. Vodafone cihazı

• quote:

Orijinalden alıntı: AtomKarincaZ5c

MÜJDEEEE. L09 C432 LER 137 GÜNCELLEMESİ OTADAN VERİLDİ.😂😂😂😂😂

Sistem güncelleme kısmından en yeni paketi indir deyin..

Esat bendede bulmadı otadan güncellemeyi

• Ben turkcelden almıştım demek vodofon olanlara gelmiş

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.