Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lütfen :)

sekerci046596@gmail.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AtomKarincaZ5c A kullanıcısına yanıt
    Selamlar
    Duvar ve kilit ekran fotoğrafı olarak 2 adet yolladım.
    Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axminster

Selamlar
    Telefonda VOLTE desteği mevcut, sol üst köşeye bakarsanız servis sağlayıcının yanında ibareyi görebilirsiniz, bir takım servis sağlayıcıların Volte desteği yok demeleri art niyetli bir davranış biçimidir.
    Saygılarımla

Turkcell hattim var cift hat kullaniyorum, turkcell suan volte destegi vermiyor.. Benim cihaz c185 aldigimda L129 vardi 133'e guncelleyince volte geldi

• Mate 20 pro cikacak diye bekledim ama daha fazla dayanamadım. Yurtdışından 1 yıl garantili 3000tl ye 6 ay taksitli ilk ödemesi haziranda başlayacak olan dual sim li siparişi verdim. Bugün elime geçer diyorum umarım pişman olmam . Telefon almak için ilk defa bu kadar düşündüm. Htc u11 plus samsung s9plus yada htc u12 ve huawei mate 20 pro yu beklemek arasında baya gel git yaşadım. Herkese hayırlı kullanımlar (Kuveyt de çalışıyorum elden taksitli alıyorum)

• beyler ben de dün mate 10 pro alarak aranıza katılıyorum iPhone 7 den geçtim ilk izlenim olarak gayet iyi yalnız bir sorum olacak hızlı şarj özelliğini kapatma ayarı var mı?

• L09 a 137 güncellemesi ile volte geldi an itibari ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Narki

L09 a 137 güncellemesi ile volte geldi an itibari ile.
    bende 137deyim ama turkcellde volte yada wifi arama gelmedi.
  • mertsirin M kullanıcısına yanıt
    Selamlar
    Bildiğim kadarı telefon üzerinden bir ayar yok ancak eski tip kablo alıp şarj aletine takarsanız hızlı sarj yapmıyor
    Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

Alıntıları Göster
    ben vodafone kullanıyorum kendiliğinden geldi..turkcelli arayın belki servis kapalıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

Alıntıları Göster
    Turkcell şuan destek vermiyor

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    https://m.turkcell.com.tr/servisler/hd-ses-ve-video-arama bu linkten aktiflestirmek gerekebilir hocam denemekte fayda var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CEOnuralp

https://m.turkcell.com.tr/servisler/hd-ses-ve-video-arama bu linkten aktiflestirmek gerekebilir hocam denemekte fayda var.
    Benim hattim aktif zaten, ama turkcellin soyle bir huyu var, samsung da yaptigi gibi sadece distribütör cihazına destek verir belki huawei turkiye ile oyle anlasti

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Kötü bir durum hocam. Benim Vodafone ve VoLTE aktif şu an fakat benimde telefon aramalarında karşı taraf ulaşılamıyor ise direkt telefonu kapatıyor sekreter sesi gelmiyor bile. Vodafone hat ayarlarında sıkıntı yok diyor.

• Gece çekimi;

137 güncellemesini alan arkadaşlar, ön kamera parlaklığıyla ilgili bir düzelme var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 12 Nisan 2018; 13:36:23 >

• ben de merak ediyorum.
    bir de 137 içeriğinde ne yazıyor. sadece güvenlik güncellemesi mi acaba?
  • Ben turkcell müşteri hizmetlerine online yazdım. Bana ısrarla telefonunuz volte servisini desteklemiyor diye cevap verdiler ben de aynı telefonda Vodafone kullananların bu servisi kullandığını yazdım. Bu sefer bana şu cevabı yazdı :
    Turkcell şebekesi üzerinden testaşamasından geçemediği için şu andesteği bulunmuyor. Tabii ki bir çokcihazın bu yönde destek alması isterizlakin şu an bir işlem süreci bulunmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gundar

Ben turkcell müşteri hizmetlerine online yazdım. Bana ısrarla telefonunuz volte servisini desteklemiyor diye cevap verdiler ben de aynı telefonda Vodafone kullananların bu servisi kullandığını yazdım. Bu sefer bana şu cevabı yazdı :
    Turkcell şebekesi üzerinden testaşamasından geçemediği için şu andesteği bulunmuyor. Tabii ki bir çokcihazın bu yönde destek alması isterizlakin şu an bir işlem süreci bulunmuyor.
    geçiceksin başka operatöre o zaman abi resmen saçmalık.
  • tiestoly kullanıcısına yanıt
    Bulunduğum bölgede 4G olarak sadece Turkcell çekiyor. Vodafone 3g, TT ise 2g yi bile zor çekiyor. Bu durumda şimdilik elim mahkum yoksa 1 dakka durmam.

• tiestoly kullanıcısına yanıt
    131 ile aynı içeriği. Ekstra bir şey yazmıyor. Eksik bilgi var yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Axminster

Selamlar
    Bildiğim kadarı telefon üzerinden bir ayar yok ancak eski tip kablo alıp şarj aletine takarsanız hızlı sarj yapmıyor
    Saygılarımla
    Teşekkür ederim ayrıca benim sürüm hala 128 ayarlardan kontrol edince de güncel sürüm yok diyor türkcellden alınma cihaz hattım türk Telekom onunla bi bağlantısı olabilir mi dün aldım cihazı

• 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.