Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hızlı şarj donanımsal bir özellik , şarj aleti ve pilin hızlı şarj desteği varsa çalışır...

Yazılım ile aç kapa bir ayarı yok diye biliyorum.

Farklı bir şarj aleti ile çıkış değeri düşük olan ile deneyin şarj süresi uzayacaktır.

Pil hangi voltaj ve amper değeri verilse o aralıkta şarjı yapar.

Voltaj/Amper değeri yüksekse şarj süresi kısalır...tersinde artar... (Pilin kabul ettiği değerler sınırında tabiki)

Ben Mate 10 Pro yu Anker 10000 lik powerbank ile şarj ediyorum (Hızlı Şarj desteği var)...
  • Teşekkürler peki şu an yasal olan son sürüm 128 mi dün aldım telefonu sürekli güncelleme kontrolü yapıyorum yok diyor yeni güncelleme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 137 ota ile geldi. volte aktifleşti
  • Bana neden gelmemiş olabilir

• mertsirin M kullanıcısına yanıt
    Bugün yarın gelecektir sizede, sabırlı olunuz.

Not: Sistem güncelleme sayfasında iken sağ üst köşedeki üç noktayı tıklayın ve en yeni tam paketi indir deyin.bu şekilde 137 güncellemesi 2.96 gb boyutunda olacaktır.Aksi halde otadan düştüğünde size 745 mb görünecek,siz en yeni tam paket indir deyin.

• Tamamdır ilk defa Huawei kullanıyorum da merakımı mazur görün

• AtomKarincaZ5c A kullanıcısına yanıt
    740mblik olanı indirdim ben dün kurdum hata mı yaptım yani :(

• Türk telekom kullanan varsa volte aktif mi acaba?

• abzrtnrvrdi A kullanıcısına yanıt
    Hayır hata yapmadınız. Normalde olması gereken o zaten. Komple full paketi indirmenize gerek yok. Arkadaş daha temiz bir kurulum olması için söylemiş size. Ama bizim telefonlar zaten yeni daha 1-2 güncelleme aldı ve temiz kuruluma ihtiyacı yok. Böyle komple paket indirmelerini sadece android versiyon geçişlerinde yapmak yeterlidir. iphonelara da geliyor güncelleme bazen 80 MB bazen 400 MB her seferinde full paket indirmiyor kimse.
  • merhaba beyler.telefonu sürekli hızlı şarjetmekten vazgeçeceğim.telefonu bariz derecede ısıtıyor.gerekmedikçe hızlı şarj kullanmayacağım.yalnız telefon içinamper değerleri kaç aralığında olmalıdır.samsungun adaptörü ve ipadadaptörü var uygun olursa bunlardan birinde kullanacağım.sıkıntı olur mu sizce
  • tokhan23 T kullanıcısına yanıt
    5V 2A kaliteli bir şarj aleti alırsanız olabilir hatta size tavsiyem Huawei Türkiyeden satın alın telefonla sipariş verebiliyorsunuz diye biliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Regionella kullanıcısına yanıt
    Sizde FF ile131 sürüme mi geçmiştiniz ? Sanırım yalnızca 131 sürümdekilere ota yoluyla geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzeybek

Sizde FF ile131 sürüme mi geçmiştiniz ? Sanırım yalnızca 131 sürümdekilere ota yoluyla geldi
    evet firmware finder ile 131 yapmıştım baya önce. bla-l09 c432 versiyon telefonum.
  • Lomax. kullanıcısına yanıt
    Çok güzel. Pro mod sanırım? İşin sırrı nedir?

• Hocam sitede adaptör satılmıyor. Mate 10 pro için sadece hızkı şarj adaptörü satıkıyor diğer sitelerdede. 5v 2a başka marka adaptör alayım kaliteli markalardan. Teşekkür ederim

• tokhan23 T kullanıcısına yanıt
    Huawei sitesinde satılmadığını biliyorum fixsmarti arayıp sipariş edebilirsiniz 5V 2A lik orjinal bir şarj aleti .

• oguzeybek kullanıcısına yanıt
    Yaw abi hızlı şarj pile zarar verecekti madem neden koymuşlar.herkes yavaş şarj edecek bi aletmi almalı.cokmu zararlı anlamıyomki,miss gibi hızlı şarj ediyo,napmalı.

• Canım ülkemin güzel insanları Samsung yüzünden vivitçi oldu...

Adam evindeki TV yine nasıl kullanıyorsa cebindeki 6 inçlik ekranıda öyle ayarlıyor.

Hep parlaklık zirvede, kör olacak farkında değil.

Mate 10 Pro nun ekranı, içerde dışarıda her yönüyle yeterli.

• AtomKarincaZ5c A kullanıcısına yanıt
    Yoo zararlı olduğunu düşünmüyorum ben arkadaş cihazı ısındığı için kullanmak istemiyormuş çözüm belirttim bende. Seneler süren argelerle şarj teknolojileri oluşturuluyor kesinlikle bir zararı olduğunu düşünmüyorum zaten adamlar %60 a kadar hızlı şarj edip akımı düşürüyor demek ki bi bildikleri var kafalarına göre hızlı şarj vermiyorlar.

• Regionella kullanıcısına yanıt
    Benimkide aynı sğrüm bende ff ile geçtim ama bana gelmedi..

• 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.