Şimdi Ara

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.335
Cevap
90
Favori
533.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    RNE-L01 ve cust 432.

Kvk yada Huawei Turkiye bakiyor diye biliyorum, emin degilim.

android 7.0 ve emui 5.1 su anda. Yalniz 8.0 oreo ve emui 8.0 eli kulaginda. Bazi ulkeler aldi, bizede gelmesi yakindir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evolez -- 12 Şubat 2018; 14:21:22 >
  • evolez E kullanıcısına yanıt
    Bilgi İçin Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Replikans kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• Teşekkürler .

• Arkadaşın belirttiği son güncelleme için huawei türkiyeden bilgi alan var mı acaba,türkiyeye ne zaman gelecek face ıd özelğini merak ediyorum :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsan telefondan memnun olunca yazacak bişey bulamıyor

• Hattımın taşınmasını bekliyorum. Yarın ben de bu telefonu almış olacağım. Nakit alma imkanınız yoksa şu an devam eden kampanya ile vodafone'dan 24 ay taksitle almanızı öneririm. Görsel olarak güzel bi telefon. Özellikleri benim için gayet yeterli. Umarım memnun kalırım.
  • sahin8433 S kullanıcısına yanıt
    Ben çok sevdim hocam. Gold renk olanı tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: HLLBN

Ben çok sevdim hocam. Gold renk olanı tavsiye ederim

Mavi'de karar kıldım
  • 2.5D ekran daki ovallik için kırılmaz ekranda nasi bi çözüm buldunuz, gittigidiyorda satılanlar tamamen kapatmiyor kenarlari

• sahin8433 S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun şimdiden hocam

• arkadaşlar iş yerimde telefon çekmiyor. iphone 6 kullanıcısıyım ve telefon çekmediği için wifiden yararlanıyorum. bu telefona geçmeyi düşünüyorum turkcellin stesünde uyumlu telefonlarda mate 10 lite göremedim. vowifi özelliği yani wifi den şebeke çekimi var mı. bu konuda cevaplarınız çok örnmli ayın 20sinde bu telefona geçmeyi düşünüyorum. eğer vowifi yoksa iphone 6yla yoluma devam edicem.

• osnakli O kullanıcısına yanıt
    Hocam bu soruyu müşteri hizmetlerine sormanız daha sağlıklı olur. Söylediğiniz özellik çok popüler bir kullanıma sahip olmadığından yorum gelmesi düşük bir ihtimal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahin8433

Hattımın taşınmasını bekliyorum. Yarın ben de bu telefonu almış olacağım. Nakit alma imkanınız yoksa şu an devam eden kampanya ile vodafone'dan 24 ay taksitle almanızı öneririm. Görsel olarak güzel bi telefon. Özellikleri benim için gayet yeterli. Umarım memnun kalırım.

Faturalı başka operatorden Vodafone Geçince cihazmı veriyor

Tam şartları nedir acaba taksiti kaça gelyor?

• Yıllardır sony xperia kullanan biri olarak mate10 lite aldım oldukça başarılı seri bir telefon memnın kaldım herhangi bir şikayetim yok. Almak isteyenlere öneririm pişman olmazsınız

• Telefonun batarya performansından oldukça memnunum. Umarım uzun süre değişmez.

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ

• çok ilginç bu özelliğin az kullanılması. halbuki bir çok ofis ve bodrum kat yerlerde telefonun az çekitiği yerlerde bu sistemi kullanan oldukça fazla. huawein sitesinde ve bir çok yabancı sitede vowifi özelliğinin olduğu yazıyor. olay turkcelle alakalı olacağını sanmam çünkü turkcell bu konuda ilk desteği veren operatör. ios 10.2 ye geçince vowifi özelliği geldi 24 saat geçmeden turkcell operatör güncellemesi yayınladı ve 1.5 seneden beridir bu özelliği kullanırım.

• osnakli O kullanıcısına yanıt
    Olay direk operatorlerle alakali. Tek tek destek vermeleri gerekiyo cihazlara. Zannetmiyorum Mate 10 Lite'a versinler
  • quote:

Orijinalden alıntı: HLLBN

Hayırlı olsun şimdiden hocam

Teşekkürler kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taha0194

quote:

Orijinalden alıntı: sahin8433

Hattımın taşınmasını bekliyorum. Yarın ben de bu telefonu almış olacağım. Nakit alma imkanınız yoksa şu an devam eden kampanya ile vodafone'dan 24 ay taksitle almanızı öneririm. Görsel olarak güzel bi telefon. Özellikleri benim için gayet yeterli. Umarım memnun kalırım.

Faturalı başka operatorden Vodafone Geçince cihazmı veriyor

Tam şartları nedir acaba taksiti kaça gelyor?

Ayda 75 Tl 24 taksit olarak aldım. Yanında JBL bluetooth hoparlör hediye ettiler. Media markt in içindeki vodafone standından aldım. Hoparlör diğer bayilerde yok sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.