Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (308. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.646
Cevap
75
Favori
393.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    baktım bakmaz olurmuyum malesef onlarda çözüm bulamamış firmware finder da gözükmüyor bu güncelleme huawei yine engellemiş anlaşılan
  • Selamlar video çekerken ve YouTube da video izlerken takılmalar yaşıyorum arada atlaya atlaya görüntüler gidiyor sesler gidiyor neden dolayı kaynaklıdır bilmiyorum böyle başına gelen oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuscu94 K kullanıcısına yanıt
    Bende sorun olmadı videoda veya Youtube'da.
    Youtube'da internet hızı düşükse bir ihtimal.Videoyu bilemiyeceğim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: petro24

Bende sorun olmadı videoda veya Youtube'da.
    Youtube'da internet hızı düşükse bir ihtimal.Videoyu bilemiyeceğim
    internetle alakalı değil ondan eminim
    Telefonu formatlamayı denediniz mi belki yazılımsal bir problemdir

• quote:

Orijinalden alıntı: abeslank

Telefonu formatlamayı denediniz mi belki yazılımsal bir problemdir
    şimdi içerisinde epey resim uygulama vs var eğer başka bir çözüm yolu olmazsa onu deneyeceğim zaten sormak istedim başına gelen var mı geldiyse nasıl çözdü diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuscu94

şimdi içerisinde epey resim uygulama vs var eğer başka bir çözüm yolu olmazsa onu deneyeceğim zaten sormak istedim başına gelen var mı geldiyse nasıl çözdü diye

Alıntıları Göster
    formatlamadan önce youtube ve problem yaşadığınız uygulamaların verilerini temizleyin öyle deneyin
  • c185 benim tel android 9 güncellemesi geldi bugün. ama güncellemicem. nerden kapatılıyor güncelleme acaba?

• Telefonum C185, daha önceden 9.0 (159)'ı yüklemiştim, ancak pil, fotoğraf çekim gibi nedenlerle 8'e geri dönmüştüm, bugün 9.0 (177) geldi, aceba 159'da olan problemler 177'de giderilmiş midir? Yoksa bu versiyonda da aynı problemler devam ediyor mu?

• beyazruzgar B kullanıcısına yanıt
    Aldığınız son güncelleme güvenlik güncellemesi.Bahsedilen sorunlarla ilgili bir calışma yok o güncellemede

hocam bir orjinal uygulamayı devre dışı bırakıp "youtube vanced" indirip deneseniz belki bir sonuç alırsınız
  • İyi günler mate 10 pro almayı düşünüyorum 2.el olarak 16 ay garantili 2500 e buldum ama cihaz da amoled yanığı gibi şeyler duydum başına gelen var mı gelirse garanti bakıyor mu bilgi veren olursa sevinirim teşekkürler birde cihazı çok iyi bilen varsa 2. El alacağım dış görünüş den başka neye dikkat etmek lazım sorun varsa anlamak için

• linkoln2732 L kullanıcısına yanıt
    Batarya, ses, kamera, mikrofon, kulaklık girişi gibi yerleri test etmen lazım. Yazılım sıkıntısı olsa bile sende yapabilirsin ama söylediklerimi kontrol et bence...

• Bu amoled yanığı konusu nasıl oluyor ki var mı reis bilgin

• quote:

Orijinalden alıntı: linkoln2732

Bu amoled yanığı konusu nasıl oluyor ki var mı reis bilgin
    Özellikle beyaz ekranda belli olur. En basit haliyle Beyaz ekrandayken geri ana menü gibi tuşlar açık olmadığı halde gölgeleri izi varmış gibi görünür.

• kablolu projeksiyon icin kablo tavsiyesi olan varmi

• linkoln2732 L kullanıcısına yanıt
    burası yanlış konu hocam, bizde mate 10 var pro değil ve bizim teller ips ekranlı. pek yardımcı olan olmaz o yüzden

• Arkadaşlar selamlar dün itibarıyla 9.0 güncellemesi yaptım ben de. Ama şöyle bir problemim var, arama ekranının teması, arayüzü artık adı her neyse benim istemediğim şekilde önceden ayarlı. Eskiden kullandığım temanın rengine göre blur bir görüntüde oluyordu istediğim gibi. Şimdi ise şu şekilde;

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

Hiç hoşuma gitmedi ve değiştiremiyorum da. Acaba eskiye dönüş için nasıl bir ayar yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouroboross -- 15 Şubat 2019; 18:0:12 >

• Ekran tam çıkmamış kalan batarya %35 civarı

Bu da benim android 9 ile ilk günün toplam 20 30 dk oyun gerisi sosyal medya ve lichess. Sürenin yarısı 4g yarısı wi fi ile geçti. Sabah 9 da fişten çektim.

Resim nedense çıkmıyor yazayım 5aaat 35 dakika ekran süresi kalan şarj %35. Yani 7.30 saati cok rahatsız geçer.

• selamlar, mate 10 telefonum hala daha alp-l09 8.0.0.132(c432) sürümünde, okuduğum kadarıyla çoğu kişiye güncelleme gelmiş, hatta geleli aylar olmuş. neden bu şekilde bir ayrım var ve telefonların hepsine gelecek mi güncelleme? yapmamız gereken manuel bi ayar var mı? teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.