Şimdi Ara

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ### (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.180
Cevap
58
Favori
1.296.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ###

(En Son Oy Tarihi: 3.12.2021)
Giriş

Orijinalden alıntı: lapya

quote:

Orijinalden alıntı: hisbilisim

evet kardeşim senin için hot spot denedim malesef çalıştıramadım usb den ve wifi den kamera resim video sorun yok çalışıyor

miui de kamerada ben problem yasamistim hocam video cekerken, o nedenle oxygen kurdum, onda da yasadigim tek problem ekrani uyandirirken telefon tepki vermiyordu. tekrar void e dondum ben...

wi-fi hot spot oxygende de çalışmıyor. android 2.3 olanların hiç birinde çalışmıyor şu an. hatta orjnal 2.3 rom çıkana kadar bu sorun devam edebilir. Çok da gerekli bir özellik değik bence zaten wi-fi hotspot çok fazla pil harcayan bir özellik. Lazım olduğunda usb den kullanırsınız hem bağlantı sağlar hem şarj olur

oxygene ek olarak miui de donanımsal video hızlandırma çalışmıyor. 720p mp4 izlerken zorlanabilir. ekran uyandırma ve video çekiminde bir sorun yaşamadım ikisinde de.

• Yaw benim telefondada sesde boguk gitme sorunu var, arasirada wifidan kopuyo, KVK ya versemmi bilemedim, Bundan dolayi servise gonderen varmi
  • Bi oyun veya flash falan çalıştırdığımda telefonun arkası direk ısınıyor sizdede var mı öyle bi problem ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

Yaw benim telefondada sesde boguk gitme sorunu var, arasirada wifidan kopuyo, KVK ya versemmi bilemedim, Bundan dolayi servise gonderen varmi

hocam bende de aynı sorun mevcut hatta başlığa bunu sormaya girmiştim sadece bende mi var diye
  • Halen orjinal romu ile kullanıyorum tavsiye edebileceğiniz rom hangisi acaba
  • arkadaşlar elimde ekran filmi var posta ücreti dahil 6 tl'ye veriyorum
    yurtdışından da kılıf siparişi verdim 10 güne gelir
    tek kılıf 20 tl 1 adet ekran koruyucuyla birlikte 25 tl
    ilgilenen pm atabilir saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruhi13

quote:

Yaw benim telefondada sesde boguk gitme sorunu var, arasirada wifidan kopuyo, KVK ya versemmi bilemedim, Bundan dolayi servise gonderen varmi

hocam bende de aynı sorun mevcut hatta başlığa bunu sormaya girmiştim sadece bende mi var diye

napsak bilemedim valla 20 gun telefonsuzda beklemek istemiyorum, eskisehirde teknik servis yok, ankaraya gonderirler heralde, ankarada olsam direk gider kendim teslim ederim ama, ankarayada 15 gun sonra gidicem bilemedim,
  • quote:

quote:

quote:

napsak bilemedim valla 20 gun telefonsuzda beklemek istemiyorum, eskisehirde teknik servis yok, ankaraya gonderirler heralde, ankarada olsam direk gider kendim teslim ederim ama, ankarayada 15 gun sonra gidicem bilemedim,

vala bende ankara dışındayım hocam ve ne zaman gideceğim belli değil şimdilik böyle idare edicem

• quote:

Boşuna gitmeyin, servislik bir durum yok telefonun kendinen kaynaklı bir olay. Ben servise verdim sadece yazılım güncellemesi yapıp geri yolladılar, sesle alakalı herhangibir sorun yok diye de rapor yazdılar. Wif-fi sorunu ise bağlanılan modemlerin modeliyle alakalı yanılmıyosam, bazı arkadaşlar daha çok yardımcı olacaktır bu konuda, fazla kullanmadığım için bilmiyorum wi-fi durumunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theturx

quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Bu miui nin dil paketini nasıl yükleyecouk yav. aborted dedi yüklerken

Miui dil paketi mi cikardi? Pusula vs sorunluydu onlar ne durumda?

pusula çalışıyor. sadece wi-fi hotdpot ve donanımsal video hızlandırma var benim gördüğüm

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=957291

dil paketi burda ama yükleyemedim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: cellchook

quote:

Boşuna gitmeyin, servislik bir durum yok telefonun kendinen kaynaklı bir olay. Ben servise verdim sadece yazılım güncellemesi yapıp geri yolladılar, sesle alakalı herhangibir sorun yok diye de rapor yazdılar. Wif-fi sorunu ise bağlanılan modemlerin modeliyle alakalı yanılmıyosam, bazı arkadaşlar daha çok yardımcı olacaktır bu konuda, fazla kullanmadığım için bilmiyorum wi-fi durumunu.

wifida cok nadir sorun cekiyorum, ama asil sorun sesin boguk gitmesi, kimi zaman net gidiyo kimi zaman boguk sanirim, anlam veremedim. Ankaraya gecince direk servisteki elemanlarla konusurm bakalim onlar ne der

• quote:

Orijinalden alıntı: SonKatip

Halen orjinal romu ile kullanıyorum tavsiye edebileceğiniz rom hangisi acaba

ben oxygen miui ve stock denedikten sonra voidde kaldim... siz de backup yaparak deneyip karar verin derim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lapya -- 4 Ağustos 2011; 21:19:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

quote:

Orijinalden alıntı: lapya

quote:

Orijinalden alıntı: hisbilisim

evet kardeşim senin için hot spot denedim malesef çalıştıramadım usb den ve wifi den kamera resim video sorun yok çalışıyor

miui de kamerada ben problem yasamistim hocam video cekerken, o nedenle oxygen kurdum, onda da yasadigim tek problem ekrani uyandirirken telefon tepki vermiyordu. tekrar void e dondum ben...

wi-fi hot spot oxygende de çalışmıyor. android 2.3 olanların hiç birinde çalışmıyor şu an. hatta orjnal 2.3 rom çıkana kadar bu sorun devam edebilir. Çok da gerekli bir özellik değik bence zaten wi-fi hotspot çok fazla pil harcayan bir özellik. Lazım olduğunda usb den kullanırsınız hem bağlantı sağlar hem şarj olur

oxygene ek olarak miui de donanımsal video hızlandırma çalışmıyor. 720p mp4 izlerken zorlanabilir. ekran uyandırma ve video çekiminde bir sorun yaşamadım ikisinde de.

aslinda oxygen cok guzeldi, ama ekran uyandirmada ara ara anlamadigim bir sacmalik yasadim. void simdilik sorunsuz bende...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gary_1907

quote:

Orijinalden alıntı: slc06

turkcell kampanyası devam ediyor ama tavsiye etmem 850 tl civarlarına geliyor.ben darty den geçen hafta aldım 569 + 11 taksit + %20 world puanla 450 tl civarına geldi.sadece artı olarak internet paketi var.vodafone 15 gün hediye net verdi süper hızlı nette.ayrıca modem olarakda kullanıyorum telefonu tabi pc de biraz yavaş haliyle neti.ama mail face vs.. için ideal.

cihazı kullanan arkadaşlara bi sorum olacak koruyucu film ve kılıf temin eden varmı ve nerden temin edebiliriz?

ben e-bay'den aldım.

3 dolara çok hoş bir cep şeklinde kılıf
    6 dolara da 4'lü parmak izi bırakmayan film.

istersen bana mesaj at linkleri paylaşayım seninle.

ha isterssen 13 dolara da silikon kılıf var..

Ebay dan alırken takip numarası verdiler mi? Son gümrük olaylarında takip no suz alışverişlere izin verilmediğini okumuştum bir yerde, böyle bir sorun var mı? bilgilendirirsen sevinirim

• Orijinalden alıntı: lapya

aslinda oxygen cok guzeldi, ama ekran uyandirmada ara ara anlamadigim bir sacmalik yasadim. void simdilik sorunsuz bende...

Eğer volume tuşuna basınca uyanmaması ise bu normal. Şu an en iyi rom bence miui. Her ne kadar simgeleri hoşuma gitmese de idare ediyor. Daha kullanışlı olması için çeşitli iyileştirmeler yapılmış. En güzel tarafı ise telefonu daha kullanışlı hale getirmek başka bir şey kurmaya gerek bırakmaması. Normalde go sms, dialer, launcher vs yüklemek zorunda kalıyorsunuz. ve telefon yavaşlıyor miui de buna gerek yok.

• Arkadaşlar 2. 3 custom rom kuranlar alttaki uygulama paketini indirip fmradyo,huawei backup ve media center uygulamaları öncelikli deneyebilirmi. Turkcell t20 yurtdisi orjinal romunun uygulamaları bunlar froyoda çalışmadı belki gingerbread üzerinden çalışır, radyomuz olmuş olur belkide.

http://www.multiupload.com/KIUDNMEAYB
  • quote:

arkadaşlar elimde ekran filmi var posta ücreti dahil 6 tl'ye veriyorum
    yurtdışından da kılıf siparişi verdim 10 güne gelir
    tek kılıf 20 tl 1 adet ekran koruyucuyla birlikte 25 tl
    ilgilenen pm atabilir saygılar

sen toptan al bence ve kaliteli alırsan emin ol elinde kalmaz...bende biyerden sipariş verdim ama yinede senden alabilirim fotolarını falan çek foruma ekle gelince

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi me_mert -- 4 Ağustos 2011; 21:53:05 >
  • quote:

quote:

Ayni sorun bende de var malesef telefondan sogudum desem yeridir :( Telefon Cok iyi ama sonucta adi ustunde bi telefon bu. Dogru duzgun konusamadiktan sonra neye yararki bi kamera ozelligi degil sonucta sorunlu olan
  • kolay gelsin..

Estonya rom'unu indirdim. Fakat diğer romlardan farklı bir içeriğe sahip olduğu için nasıl yükleyeceğimi bilemedim, bulamadım. Daha öncesinde oxygen rom'u kullandığım için orijinal recovery'i değiştirmiştim. Belki bu yüzdendir diye tekrar orjinal recovery'i yükledim. o da olmadı. İçindeki pdfde yazan şeyleri yaptığımda ise pembe ekran gelip kalıyor, update yapmıyor. Yükleyen varsa yardımcı olabilir mi?
  • kardeş benide yaz bende alcam yada alınca yazarsın fark etmez

bişey merak ediyorum şu turkcell cepte t-cüzdan uygulamasını bu cihazdada kullanabilirmiyiz ???

benim işime yarayabilicek bi özellik cünkü bundan dolayı t20 düşünüyodum ama

daha yüksek cözünürlük , daha iyi işlemci, vs vs icin vazgecemem idios x5 ten :D
  • 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.