Şimdi Ara

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ### (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.181
Cevap
58
Favori
1.296.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ###

(En Son Oy Tarihi: 3.12.2021)
Giriş
  • daha öncede yazmıstım bi romu tekrar baştan yüklesen ? çok basit bi işlem sadece 5 dk ondan sonra olmadı garantiye gönder derim sonuçta kvk garantili yapcak bişi yok 3 ay önce aldğım lg mönitörüm bozuldu aradım vatanı kargo siz ödeyip gönderin dediler 58cm monitor kutusu da kocaman kargo girecek istanbula giden birisi göndercem yoksa kargo çokz fazla giricek yapcak bişi yok ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s3k0 -- 4 Ağustos 2011; 16:18:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

http://cgi.ebay.com/Vikuiti-ADQC27-screen-protector-Huawei-Ideos-X5-/170665522481?pt=UK_Computing_LaptopAccessories_RL&hash=item27bc753531#ht_1220wt_1002

paraya kıyıp şundanmı alsam yaw

ne özelliği var ki bunun
  • Arkadaşlar bi sorum olucak ideos x5 e galaxy s2 de olan secret wallpaper koyuyorum live wallpaper olarak yani s2deki rüzgar gülü wallpaperı ama 5 dk geçtikten sonra rüzgar güllleri fln dönmüyor yani wallpaper donuyor bunun çözümü nedir veya doğru çalışan varsa linkini verebilirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gary_1907

Arkadaşlar iyi günler,

Sizlere çok önemli bir konuda akıl danışmak istiyorum.

Telefonumu tatilden döndüğümde kullanmaya başladım, ilk gün kamerası çalışıyordu, ancak 2. gün "Kamera bağlantısı yapılamıyor" uyarısı almaya başladım. Yazılımsal olduğunu düşündüm, uygulamaları kaldırdım, fabrika ayarlarına döndüüm, düzelmedi. Burdaki arkadaşlar da sorunun donanımsal olduğunu söylediler ve servisi önerdiler.

Ben servise yollamak konusunda biraz endişeliyim, çünkü çok fazla şikayet var haklarında. şikayetvar.com'da cevaplanmamış şikayet dolu. Geç yollamalar, garantili olduğu halde ücret istemeler, cevap vermemeler, tamir etmeden yollamalar, telefonu daha çok bozmalar falan havada uçuşuyor.

Eski telefonumdan alışkınım kamerasızlığa, hiç fotoğraf çektiğim de yok. Çekecek olsam da kameramla çekerim zaten. Zaten bu telefonu alırken çoğu insan gibi kamerayı yok sayarak aldım. Telefondan ben bu haliyle bile memnunum zaten.

Önerilerinizi beklediğim nokta işte burası, sizce riske girip servise yollayayım mı? İnternetteki olumsuz yorumlar kadar olumluları da var mı? Buradaki arkadaşlar tecrübesi olan kişiler genelde. o yüzden size danışayım dedim. Önerilerinizi bekliyorum.
    Teşekkürler yardımcı olacak herkese..

Gonder tabiki kardeş kullanmıyorum diye kameradan vazgeçmek bence yanlış kullanmasamda çalışmasını isterim kısaca aynı şey benim başıma gelse kesinlikle gönderirim

• bu ürün hakkında fikri olan varmı ?ideos x5 için diyor ama sanırım özellikle x5 için üretilmemiş.
    http://urun.gittigidiyor.com/HUAWEI-IDEOS-X5-KOL-BANDI-amp-MUZIK-KEYFI_W0QQidZZ43007540

deal extremede benzer ürünler 5 usd civarı. ama hangisi tam olur bilemiyorum.bu iphone 3 için olan.
    http://www.dealextreme.com/p/sporty-armband-strap-for-iphone-7174

• kullananlara benı de ekleyın

Telefonu Alan Arkadaşlara Sorular :

-En çok merak edilen konu flashlı bir sitede gezinirken video izlerken kasma mevcutmu?
    -Arka planda 3-4 uygulama acık kaldığı zaman kasma oldumu ?
    -Fotoğraf çekimi vi video çekimi nasıl ? (Paylaşımlarınızı bekliyoruz.)
    -Ürün kalitesi nasıl ?

Telefonu Aldım. Arkadaşınızın Cevapları:
    -Flashlı bir sitede gezinirken video izlerken kasma yanı donmaları mevcut DH inceleme videosunda da buraya degınmıslerdı.
    -Araka Planda 3-4 demişsin 5 uygulama açtım hiç bir zaman kasma olmadı.
    -Fotoğraf çekimi ve video çekimi gayet süper gerçektende güzel ve net çekimi var.
    -Ürün Kalitesine gelecek olursam gerçektende ilk aldığımda en dikkatimi çeken ürün kalitesi oldu. gayet şık ve kaliteli bir cihaz almış oldum.

BU YAZDIKLARIM TAMAMI İLE ABARTMA ŞEKLİNDE YAZILMAMIŞTIR ÜRÜNÜ SORULARA GÖRE TEST ETTİM VE DE KENDİ KİŞİSEL YORUMLARIMDIR.....

SAYGILARIMLA......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OKAWANGO -- 4 Ağustos 2011; 17:00:29 >

• yahu ben bu telefonu Doğubanktan alabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umidigo

yahu ben bu telefonu Doğubanktan alabilir miyim ?

yahu neden bunu dogubanka degilde buraya soruyosun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vasfiuysal

quote:

Orijinalden alıntı: umidigo

yahu ben bu telefonu Doğubanktan alabilir miyim ?

yahu neden bunu dogubanka degilde buraya soruyosun ?

buradan sirkeciye gitmek çok zor hem de oruçluyken

• Bilen yok mu Teknosa'da satılır mı bu telefon ?
  • Arkadaşlar yurt dışından ekran koruyu ve silikon kılıf getirip satmayı düşünen varsa talibim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat_çavuş

Arkadaşlar yurt dışından ekran koruyu ve silikon kılıf getirip satmayı düşünen varsa talibim

silikon kılıf sanalpazarda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hisbilisim

evet kardeşim senin için hot spot denedim malesef çalıştıramadım usb den ve wifi den kamera resim video sorun yok çalışıyor

miui de kamerada ben problem yasamistim hocam video cekerken, o nedenle oxygen kurdum, onda da yasadigim tek problem ekrani uyandirirken telefon tepki vermiyordu. tekrar void e dondum ben...
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk536

arkadaşlar telefonu tam alcaktım alamadım çünkü bi yerden para gelcekti o da gelmedi alamadım. hatta burda sormuştum hb den mi alıyım timden mi diye.çok heveslenmiştim.tam alacak gibi olupta alamamak çok kötü bi duygu.kendimi çok kötü hissediyorum bunalıma girdim inanır mısınız.rüyalarıma giriyor.abimle time gidiyoruz tam alıyoruz bi bakıyom rüya kafayı yedimmm.manevi olarak destek olun bana
    Not:hiç bi gelirim yok 17 yaşındayım pedere bağlıyım o da para vermiyo

yaklaşık aynı durum bende de var tek fark bende peder değil babam para vermiyo

• Arkadaşlar şuan izmir bornovada telefonu bulamıyorum birkaç yere baktım bir çok yeride aradım ya bitmiş oluyor yada adını duymamış oluyorlar. Yardımcı olabilecek birileri var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

quote:

Orijinalden alıntı: lknrm627
    Clear olanından kullanıyorum memnunum. Parmak izi kalmıyor en azından. Ancak çizilmeye karşı çok dayanıklı bir jelatin değil.

antiglare olan da görüntüyü bulanıklaştırıyor. ayrıca o kadar güzel görünmüyor telefon onu takınca. clear ın parmak izi içinde kalmış halini tercih ederim şahsen

ekran koruyucu olarak neyi tavsiye edersin Hobar dostum ?
  • usteki bildirim cubugnu nasil siyah yapabilirim
  • Arkadaşlar izmirde bu telefonu alabileceğim bir yer bulamadım yardımcı olabilecek yok mu? Türkcell iletişim noktalarının çogunda yoktu. Müşteri hizmetlerini aradım telefon numarası istedi. Türkcelli değilim.
  • Sorunsuz 2.3.5 çıksa da 1.1 ghz e çekip kullansak artık şu teli. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fallout

Sorunsuz 2.3.5 çıksa da 1.1 ghz e çekip kullansak artık şu teli. :)

http://www.googleandroid.gen.tr/Thread-rom-u8800-miui-android-2-3-5-turkce-dil-destegi-ile

bi de nasıl kurululacağını bilsem :)
  • 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.