Şimdi Ara

Huawei Honor Band A1 Ana Konu/Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
1.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Huawei Honor Band A1 Ana Konu/Kullanıcılar Kulübü
     Huawei Honor Band A1 Ana Konu/Kullanıcılar Kulübü

Videolar;

Teknik Özellikler;

• Aramalar ve mesajlar için Led Light
    • Bildirimler için titreşim
    • UV Sensör
    • IP57 suya karşı dayanıklılık
    • Bluetooth 4.2
    • 70 mAh pil (28 gün kullanım)
    • MicroUSB
    • 20g ağırlık
    • 15 Dolar

Güncellenecek... (yapım aşamasında)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 16 Mayıs 2016; 22:27:00 >

• 2. mesaj rezerve, güncellenecek.
  • çok güzel ve kullanışlı bir şey
  • Bu cihazla ilgili gerçek anlamda bir inceleme bulamadım.

Ekran var ama gizli gibi ve hiçbir tanıtımda ekranla ilgili bir görsel kullanılmamış.

Mi Band 2 ile kıyaslama yapılarak bir inceleme yapılsa çok faydalı olacak...
  • Ekranı yok. Sadece orada küçük bir ışık ve titreşimi var. Tasarımı hoşuma gitti. Hepsiburada'da 79₺'lik fiyatı var. Kullanan yok mu acaba? iPhone uyumu nasıl merak ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CuneytKarahan

Ekranı yok. Sadece orada küçük bir ışık ve titreşimi var. Tasarımı hoşuma gitti. Hepsiburada'da 79₺'lik fiyatı var. Kullanan yok mu acaba? iPhone uyumu nasıl merak ettim.

Hocam bende Mi Band 1 olduğu için almadım. Şimdide Mi Band 3'ü bekliyorum. Ekran büyüyecek ve renkli olacak deniyor. Yani akıllı saat görünümü kazanacakmış biraz.

Eğer şimdi alacak olsam Mi Band 2 tercih ederdim. Ekran cidden çok farkediyor kullanımda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

quote:

Ekranı yok. Sadece orada küçük bir ışık ve titreşimi var. Tasarımı hoşuma gitti. Hepsiburada'da 79₺'lik fiyatı var. Kullanan yok mu acaba? iPhone uyumu nasıl merak ettim.

Hocam bende Mi Band 1 olduğu için almadım. Şimdide Mi Band 3'ü bekliyorum. Ekran büyüyecek ve renkli olacak deniyor. Yani akıllı saat görünümü kazanacakmış biraz.

Eğer şimdi alacak olsam Mi Band 2 tercih ederdim. Ekran cidden çok farkediyor kullanımda.

MiBand 2 altı ay önce tanıtılmadı mı? 3 ne zaman tanıtılacak ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CuneytKarahan -- 25 Ocak 2017; 21:18:15 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

quote:

MiBand 2 altı ay önce tanıtılmadı mı? 3 ne zaman tanıtılacak ki?

Dedikoduları dönüyor nedense. O bakımdan beklemede kaldım ben.

• Kefelon kullanıcısına yanıt
    Daha en az 6 aydan önce çıkmaz hocam o.

• Ürünü aldım, 3 gündür kullanıyorum. Öncelikle bilekte gayet şık durduğunu belirtmek isterim. Mesaj ve aramalardaki titreşimi gayet güzel ve yerinde olmuş, artık sessizken de aramalara yetişebiliyorum. Alarmı biraz kısa olmuş, titreşimi çabuk kesiyor. O yüzden çok faydalı bulmadım ama yine de sizi uyandırıyor. Uyku süremi ölçüyorum, derin uykum çok azmış onu gördüm. Güneş ışınlarını ölçmesi de çok güzel. Evdeyken kolumu kıpırdattığımda adım yazıyor sanırım, o özelliği hoşuma gitmedi sadece. Oldukça memnunum şu ana kadar.

• CuneytKarahan C kullanıcısına yanıt
    Ürün hakkında uzun süredir araştırma yapıyorum şu ana kadar kullanıpta yorum yapan tek kişi sizsiniz tek bir video inceleme dahi yok tr de teşekkürler yorumunuz için

• Ürünü satın aldım şu an kullanıyorum ancak WhatsApp Facebook gibi 3. Parti uygulamaların bildirimleri gelmiyor bununla ilgili bir çözüm var mı

• Sadece mesaj ve telefon geliyor ne yazık ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Emreyucell

Ürünü satın aldım şu an kullanıyorum ancak WhatsApp Facebook gibi 3. Parti uygulamaların bildirimleri gelmiyor bununla ilgili bir çözüm var mı

Sadece mesaj ve telefon geliyor ne yazık ki :s

• Arkadaşlar merhaba, bu ürün benim de ilgimi çekti ama sizin de zamanında muzdarip oldugunuz gibi nette yorum açısından birşeyler bulabilmek çok mümkün değil.

Sizler bu ürünü belli bir süredir kullanıyorsunuz anladığım kadarı ile. Güncel yorumlarınızı alabilir miyimĞ

Teşekkürler.
  • Urun 20 gune kadar sarj tutuyor genel olarak islevlerini muadilleri gibi yerine getiriyor. Diger urunlerden en guzel farkli bilekte normal bir bileklik izlemini veriyor ve şık. Ancak dikkat etmeniz gerek en onemli nokta sadece sms ve telefon bildirimi alabiliyorsunuz . Whatsapp facebook gibi 3. Parti uygulamalarin bildirimini vermiyor bu sebepten dolayi ben kullanmayi biraktim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi P1ka -- 8 Eylül 2017; 16:59:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smoove13

Arkadaşlar merhaba, bu ürün benim de ilgimi çekti ama sizin de zamanında muzdarip oldugunuz gibi nette yorum açısından birşeyler bulabilmek çok mümkün değil.

Sizler bu ürünü belli bir süredir kullanıyorsunuz anladığım kadarı ile. Güncel yorumlarınızı alabilir miyimĞ

Teşekkürler.

Mi Band 2'ye yönelin hocam. En temizi. Bende Mi Band 2 aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 8 Eylül 2017; 20:59:29 >
  • Benim bu ürünü düşünmemin sebebi tamamen tipiydi aslında :) miband lara kıyasla çok daha şık duruyor.

Bilgilendirmeler için teşekkürler arkadaşlar bakalım artık birinden birine karar vericem...
  • quote:

Orijinalden alıntı: smoove13

Benim bu ürünü düşünmemin sebebi tamamen tipiydi aslında :) miband lara kıyasla çok daha şık duruyor.

Bilgilendirmeler için teşekkürler arkadaşlar bakalım artık birinden birine karar vericem...

Ne yaptınız, aldınız mı ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.