Şimdi Ara

Huawei HG658 V2 Modem Firmware Güncel (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
1
Favori
64.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: fairtail

bu modemde wifi de ne yaptımda 40 megabit hızı geçemedim kablolu 78-79 megabit hız alabiliyorum wifi de 40 megabit ten fazla hız alabilen varmı

Onun için wifi 5 AC olması gerekiyor sanırım 5 ghz. O da modemde yok hatırladığım kadarıyla.

• Shadow Ryzen kullanıcısına yanıt

Sağolun bende biraz araştırdım dediğiniz gibi modemde 5 GHz desteği yok ondan dolayı wifi de yüksek hızlara ulaşılamıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • andrıid cihazımda ekranı kitledikten 10 dk sonra wifi bağlantısı kopuyor ekranı açınca geri geliyor. Başka modemlerde sorun yok. Nasıl çözerim sorunu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi airmechavi -- 11 Mart 2021; 2:2:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: airmechavi

andrıid cihazımda ekranı kitledikten 10 dk sonra wifi bağlantısı kopuyor ekranı açınca geri geliyor. Başka modemlerde sorun yok. Nasıl çözerim sorunu?

Wi-fi uyku ayarını kapat telefon wifi ayarlarından.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Ryzen

Wi-fi uyku ayarını kapat telefon wifi ayarlarından.

Alıntıları Göster

kapalı hocam o ayar

• arkadaslar bende de hg658 modem var superonline dan alınma ama ttnet ile kullanıyorum kablolu 50 Mbps görüyorum ama modemin yanında olmama rağmen kablosuz bağlantıda hız testi yaptığımda 10 Mbps geçmiyor yardımcı olabilceğiniz bir firmware vs var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefoli -- 30 Nisan 2021; 12:13:38 >
  • https://disk.yandex.com.tr/d/X0bGrMieCJQecQ yazılım sürümü bu HG658V2C163B021

• Merhaba Elimde Huawei hg658 v2 modem var. Bu modemi TÜrknet aboneliğinde vdsl bağlantı için 2. elden aldım.Türknetten Bana 35 mbps bağlantı sağlanacağı ama eve 26 mbps hız akadar bağlantı sağlayabilecekerini söylediler. Ancak bağlantı yapıldığında 13 mbps bağlantı hızını geçmediğini görünce arıza kaydı açtırdım. Ve bu kayıt bir haftadır kontroller ve ben bilgilendirmelrle sürüyordu. Bugün super online kaynaklı modemden kaynaklanan bir hız sınırlaması olabileceğini bana ilettiler. Ben de huaweinin müşteri hizmetlerini arayarak bilgi aldım. Dediklerine göre superonline kendi modemlerinde bu tür hız sınırlaması yapabiliyormuş. Elinde bu tür vdsl modem olup, bağlantıda düşüklük problemi yaşayan arkadaş var mı? yani superonline verdiği bu modemlerde vdsl bağlantıyı bir şekilde kapatmış veya sınırlamış olabilir mi? Cevabınız şundan dolayı önemli, eğer modemden kaynaklı ise yeni bir modem alarak vdsl bağlantı hız sorununu çözmeyi düşünüyorum. Ayrıca bu modeme farklı bir firmware atılarak varsa eğer o bağlantı hız sorunu aşılabilir mi? Bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Cihaz içindeki yazılım sürümü : HG658V2C163B021

DSL Bilgisi

DSL senkronizasyon durumu:

Yukarı

Bağlantı durumu:

Showtime

Yukarı akım hattı hızı (kbit/s):

1076

Aşağı akım hattı hızı (kbit/s):

13232

Maksimum yukarı akım hızı (kbit/s):

1072

Maksimum aşağı akım hızı (kbit/s):

15012

Yukarı akım gürültü güvenliği katsayısı (dB):

7.7

Aşağı akım gürültü güvenliği katsayısı (dB):

8.6

Yukarı akım aralık derinliği:

1

Aşağı akım aralık derinliği:

1

Hat standardı:

VDSL

Yukarı akım hat zayıflaması (dB):

9.3

Aşağı akım hat zayıflaması (dB):

20.7

Yukarı akım çıkış gücü (dBm):

0.4

Aşağı akım çıkış gücü (dBm):

5.4

Kanal türü:

Hızlı

DSL çalışma zamanı:

0 gün 6 saat 21 dakika 32 saniye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi linener -- 27 Haziran 2021; 20:52:29 >

• Bir cevap bulabildin mi ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.