Şimdi Ara

Huawei HG658 V2 Modem Firmware Güncel (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
1
Favori
64.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sende turkcelin verdiği modem var sanırım, benim paylaştığım vodafone modemi için.
  • emre1393 kullanıcısına yanıt
    evet de fark eder mi ki? Neyse sanırım daha üst sürümü yüklü zaten
  • konu çok güzel. ben bugün fiber 100mbit e geçtim ama hg253 modemim 26mbitten öte hız vermiyor. hangi modemden isteyeyim?
  • güncel firmware kimsede var mı?

Fabrika ayarların döndürdüm otomatik güncellemedi.
  • 8mbps adsl kablolu bağlantıda bile 6.80mbps i geçemiyorum hız testinde acayip canımı sıkıyor bu durum
    9 dan aşağı hız gelmiyor modeme 8 e sabit hız zaten bu arada
  • vdsl 75 mbps abonelğim var. Bu modemi almamı tavsiye edere misiniz yoksa aynı paraya daha iyisi var mı?
  • Arkadaşlar en güncel sürüm olan b021 elinde olan varsa upload edebilir mi ? Ben superonline müşterisi değilim o yüzden otomatik güncelleme yapmıyor elinde b021 sürümü olan varsa herkes faydalanır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stranger3458 kullanıcısına yanıt
    Otomatik güncellediği için dosyayı bulamadım. Superbox'a geçtiğimden dolayı modemi iade etmek zorunda kaldım yoksa kurcalardım sizin için.

• Şu an b021 sürümü kullanan biri hayrına modemi yedekleyip upload etse ne güzel olur. İlgnize teşekkürler

• arkadaşlar bu modem var elimde türknet aboneliğini girdim bağlandı yanlız bir sorun yaşıyorum cepten facebook giriyor ama pc den girmiyor şifreyi yazıyorum bağlandı sıfırlandı diyor
    Merhaba bendeki sürüm b021 sana yardımcı olmak isterim nasıl atıcam dosyayı anlatır mısın ?
  • orkun74 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, biraz araştırdım huawei modem backup için bir program var huawei dashboard tool. Bu programı kullanarak modem firmware dosyasının yedeğini alıp herhangi bir yere upload edip burada paylaşırsan herkes faydalanmış olur. Programın kullanımı burda
    https://forum.hovatek.com/thread-14383.html

dostum modemi resetle sonra kapa sonra tekrar aç ardından modem arayüzünden bakım kısmından dsl sıfırla sonra tekrar kapa tekrar sıfırla güncel sürüme kavuşacaktır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Sen superonline müşterisi misin ? Bu modeme sürüm güncelemeleri yazılım desteğini direk superonline veriyor . Superonline müşterisi değilsen otomatik güncelleme alamıyorsun

superonline müşterisiyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Superonline müşterisi olmadığımız için otomatik güncelle me şansımız yok. İnternette bulunan sürümler de güncel değil. Yinede ilgilendiğin için teşekkürler

Malesef yükleme başarısız dedi

• Güncel yazılımı hayrına paylaşabilecek superonline kullanıcısı var mı
  • NT2L kullanıcısına yanıt
    hocam buldun mu? b17 harici yok.
  • aykut.. kullanıcısına yanıt
    halen arıyorum hocam
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.