Şimdi Ara

Huawei HG658 V2 Modem Firmware Güncel (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
1
Favori
64.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/141725154

belki burdaki arkadaş yardımcı olur :)
  • MrCaner kullanıcısına yanıt
    sıkıntı modemde.
  • Yakın tarih olduğu için konu açmaya gerek duymadım buraya yazıyorum. Bu modemi kullanıyorum şuan B17 sürümü yüklü, Superonline kullanmadığım için modem kendini güncellemiyor. Elinde olan varsa Güncel Sürüm B021'yi upload edebilir mi? yoksa 350 lira boşuna modeme para vermiş olacağım. Altyapı 85 destekliyor ama modeme gelen 55. Kablodada sıkıntı yok, modem kaldı geriye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Börü76 -- 16 Nisan 2020; 15:22:6 >
  • Ben B013'te kalmışım B017 güncelleyeyim en azından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alembizim -- 16 Nisan 2020; 19:55:24 >
  • Bendeki modemde V100R001C163B013 sürümünde

Herhangi bir wifi sorunu vs. farketmedim Güncellemeye gerek var mı?
    Birde keşke sürümleri tek yerde tek konuda toplasak
  • bnede aynı modemı turktelekom musterısı olarak kullanıyrum... 24 mbps olarak 2 yıldır sorunsuz denilebilecek sekılde kullandığım ınternet 1 ay once yıne aynı fırma olan turktelekomla aynı hızla taahhut yenılemesı sonrası 12-16 mpbs olarak almaktayım aradığımda hattınızda sorun yok modemde olabılır dıyorlar... modmeımım huwaı hg268 v2 harıka modem... neden olabılır yenı modemm mı alalım yanı :(

güncelleme mi gerekli? upload edecek bir müslüman var mı
  • B013'ten arkadaşın verdiği b017 sürümü indirdim B015'i kurdum fakat dosyayı kabul etmedi modem B017'i kabul etti ve güncelledim

Açıkçası geçici bir durum mu anlayamadım Desteklenen hızım en son 66mbps'ten 73.9'a çıktı Tanımlı hızda buna paralel olarak 58'den 66'a çıktı Açıkçası şuan pek elleyesim yok ama b019 ve daha üst sürümlere güncellesek mi? Yapanlar memnun mu?
  • http://www.mediafire.com/file/t66ldn2vqx4vs62/HG658V2-20V100R001C163B021_main.rar/file

21 versiyonunu kullanıyorum modemde altyapı max hızım 86 mps görüyorum.
  • tengrigen T kullanıcısına yanıt
    Bunu çok arayan vardı mesaja yönlendiririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tengrigen

http://www.mediafire.com/file/t66ldn2vqx4vs62/HG658V2-20V100R001C163B021_main.rar/file

Malesef olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tengrigen

http://www.mediafire.com/file/t66ldn2vqx4vs62/HG658V2-20V100R001C163B021_main.rar/file

Donanım sürümü: VER.B
    Yazılım sürümü: HG658V2C163B021

Teşekkürler güncelleme başarılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radyasyonlu

Malesef olmadı

Alıntıları Göster
    indirdiginiz rar dosyasının içinde ki dosyayı çıkartın. Modeme rardan çıkartılmış dosyayı yükleyin.
  • alembizim kullanıcısına yanıt
    rardan çıkardım ama
    Yükseltme başarısız. Lütfen doğru dosyayı seçin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 307kd

rardan çıkardım ama
    Yükseltme başarısız. Lütfen doğru dosyayı seçin.
    Ben modemş sattım fakat bende sorunsuz oldu.
  • Binada fiber var Modem den memnunum ama Fiber modem lazım olacak heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Huawei HG658c V2 modem var elimde vodafone'a ait. Ikinci el olarak aldım ve TTNet hattım internetimde kullanmak istiyorum. Çok araştırdım sitelerde ancak hiç biri çözüm olmadı. Arayüze girdikten sonra internet ayarlarında kullanıcı adı şifre girme durumunu deneyemiyorum çünkü düzenle seçeneği yok. Yardıma ihtiyacım var

• hocam arayüze girdikten sonra internet diye bir bölüm geliyor ona tıklayın otomatik olarak ayar yap seçeneginin altında elle gir diye bir ayar var ona tıklayıp kullanıcı adı şifrenizi yazmanız yeterli

• Merhaba arkadaşlar, ikinci el vdsl modeme ihtiyacım aynı fiyata Huawei HG658 V2 ve Airties 5650 v2 yada v3 alabiliyorum. Hattım vdsl olarak maksimum 35 mbt i destekliyormuş. Ayrıca evimde kablosuz yazıcı var ağ üzerinden kullanabiliyorum. Tv Box ve smart TV üzerinden film dizi ve ip tv izliyorum. Şu anda adsl olarak maksimum 11 mbt hız alabiliyorum tarifem ise 16 mbt siz olsanız hangi modemi tercih edersiniz.

• bu modemde wifi de ne yaptımda 40 megabit hızı geçemedim kablolu 78-79 megabit hız alabiliyorum wifi de 40 megabit ten fazla hız alabilen varmı

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.