DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Huawei HG655d Firmware?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
96
Cevap
1
Favori
16.795
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Modem >> Huawei HG655d Firmware?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 5 sonraki >>>
Giriş
      6 Mesaj
      27 Şubat 2012 18:01:22
      Merhabalar,

BU ihaz için ttnet özel bir firmware yaptırmış firmaya ve voip, usb, ddns ftp server gibi bir cok özelliği kilitlettirmiş. Açıkcası modem niyetine kullandırıyorlar. Bu modem için firmanın kendisine ait firmware bulabilen yada download adresi verebilecek olan var mı?

Şimdiden tşkler....
      expertster@gmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ComPExperT -- 27 Şubat 2012; 18:02:14 >

• Yüzbaşı
      530 Mesaj
      27 Şubat 2012 20:10:34
      Bende bugün halt edip aldım modemi Konsol şifresi olan ttnet'i değiştirdim konsolun yüzünü gören cennetlik =) + Bütün şifreleme türlerini denememe rağmen WUSB300N ALFA 1W adaptör ve Blacberry cep telefonu ile kablosuza bağlanamıyorum Yarın iade edeceğim gibi duruyor.

• Yüzbaşı
      447 Mesaj
      02 Mart 2012 20:10:27
      bende flash diski taktım ama beceremedim paylaşımda çıkmıyor fakat flash diski görüyor modem

bide modemin bence en kötü özelliği benim için en önemli şeydir ...

modemde kaç bilgisayarın bağlı olduğunu göremiyorsunuz
      kablosuzda kaçtane bilgisayar bağlı onuda göremiyorsunuz

+kurulumu kolay hızlı bir sürü özelliği var bir sürü girişi çıkışı ama adam gibi açıklama yok

eğer bu modemden anlayan varsa yardımcı olursa çok sevinirim

telekomunun diğer vdsl modemlerinide denedim zte 931 series diye geçiyor o bundan daha kötü aldığınıza pişman olursunuz benden söylemesi :)

airtesin sanırım vdsl modemi yok olsa zil takıp oynayacağım ama yok işte aires modemlerde bence 1 ci her türlü kolaylık var helal olsun yapanlara

• Çavuş
      44 Mesaj
      24 Nisan 2012 13:27:19
      selamlar bende TTnet abonesi oldum ve bu modemden verdiler, bende USB portundan harici disk paylaştırmak istiyorum, bu konuda çözüm bulan var mı? bana yardımcı olabilecekmisiniz?

Teşekkürler,

The CAL
    • Er
      1 Mesaj
      26 Mayıs 2012 16:01:49
      DLNA Özelliği Nedir?DLNA (Digital Living Network Alliance) dijital cihazların birbirleri ile iletişim kurmasını sağlamak amacıyla geliştirilen bir teknoloji. Bu sayede odamızda cep telefonuyla bilgisayarımızdaki müzikleri dinleyebilir videoları izleyebiliriz. Aynı şekilde televizyon yayının bilgisayarımızdan rahatça izleyebilir tam tersi olarak da öbilgisayarımızdaki bir filmi televizyondan izleyebiliyoruz.

2003 yılında kurulan Oregon Amerika merkezli bir firma olan DLNA yaşamımızda bize yardımcı olan tüm elektronik cihazların birbiriyle uyum içerisinde çalışmasına yardımcı olmak amaçlı bir yazılım üretti. Bu yazılım sayesinde günlük yaşantımızda bizlere yardımcı olan Bilgisayar, Cep Telefonu, Fotoğraf Makinesi, LCD TV, MP3 Player, Taşınabilir Disk (External HDD) ve bilimum elektronik cihazların birbirine bağlanıp içerikleri (video, müzik ve dijital fotoğraları) paylaşabiliyor.

• Binbaşı
      1172 Mesaj
      28 Eylül 2013 13:38:56

• Yüzbaşı
      530 Mesaj
      28 Eylül 2013 13:42:51
      655d ye ne gibi ozellikler katiyor hocam siz denedinizmi?

Firmware orjinalmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      267 Mesaj
      29 Eylül 2013 23:12:52

ben yükledim modem dili İngilizce oldu ve çalışmıyor artık :( eski haline nasıl dönebiliriz.

yada bu halinde ayarları nasıl olacak

teknologskullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1172 Mesaj
      30 Eylül 2013 02:04:55
      Ip 192.168.1.1 olarak degisiyor...bende calisiyor firmware..usb ve voip ozellikleri aciliyor..

• Binbaşı
      1172 Mesaj
      30 Eylül 2013 09:24:45

quote:

Orijinalden alıntı: ilker90

bende flash diski taktım ama beceremedim paylaşımda çıkmıyor fakat flash diski görüyor modem

bide modemin bence en kötü özelliği benim için en önemli şeydir ...

modemde kaç bilgisayarın bağlı olduğunu göremiyorsunuz
      kablosuzda kaçtane bilgisayar bağlı onuda göremiyorsunuz

+kurulumu kolay hızlı bir sürü özelliği var bir sürü girişi çıkışı ama adam gibi açıklama yok

eğer bu modemden anlayan varsa yardımcı olursa çok sevinirim

telekomunun diğer vdsl modemlerinide denedim zte 931 series diye geçiyor o bundan daha kötü aldığınıza pişman olursunuz benden söylemesi :)

airtesin sanırım vdsl modemi yok olsa zil takıp oynayacağım ama yok işte aires modemlerde bence 1 ci her türlü kolaylık var helal olsun yapanlara

Dediklerinizin hepsi mevcut su anda

Bahsedilenler: ps

• Er
      6 Mesaj
      30 Eylül 2013 15:54:48
      çok tşkler, bende bunu bulmulmuştum ama ne yazikki çekindiğimden atamamıştım. DDNS var mı acaba? menüden kontrol edebilirmisiniz? en cok aradığım bu aslında. diğer konuları halletmiştim gizli menülerden, JS dosyası var sayfanın yüklenmesinde kullanılan onun içinde bütün menülere erişim igösteriyor, ben şuan aktif olarak voip kullanıyorum. ancak Dinamik DNS varsa süper olmuş derim.

• Binbaşı
      1172 Mesaj
      30 Eylül 2013 17:17:41

quote:

Orijinalden alıntı: ComPExperT

çok tşkler, bende bunu bulmulmuştum ama ne yazikki çekindiğimden atamamıştım. DDNS var mı acaba? menüden kontrol edebilirmisiniz? en cok aradığım bu aslında. diğer konuları halletmiştim gizli menülerden, JS dosyası var sayfanın yüklenmesinde kullanılan onun içinde bütün menülere erişim igösteriyor, ben şuan aktif olarak voip kullanıyorum. ancak Dinamik DNS varsa süper olmuş derim.

Valla baktim ddns goremedim..voip acik ama login olamadim ayarlariniz nasildir ss atarmisiniz..

• Yüzbaşı
      267 Mesaj
      30 Eylül 2013 22:55:20
      quote:

Orijinalden alıntı: teknologs

Alıntıları Göster

Dediklerinizin hepsi mevcut su anda

almanca olarak açıldı bende ama şifreyi gireceğim bi yer bulamadım. ayarları nasıl yaptınız . eski firmware dosyasını nasıl bulabilirim.

• Binbaşı
      1172 Mesaj
      01 Ekim 2013 07:49:07

Ustten ingiliZce yapin..sifre yok..

Bahsedilenler: erkanaga

• Yüzbaşı
      267 Mesaj
      02 Ekim 2013 05:23:40
      quote:

Ustten ingiliZce yapin..sifre yok..

yok ....@ttnet şeklinde gireceğimiz adsl şifresini nereye girecem. ayarlarda değişilik gerektiriyor mu . 8,35 pppoe diye bişeyler seçiliyordu gerek var mı öyle ayarlara

• Binbaşı
      1172 Mesaj
      02 Ekim 2013 10:56:49
      quote:

Orijinalden alıntı: erkanaga

Alıntıları Göster

yok ....@ttnet şeklinde gireceğimiz adsl şifresini nereye girecem. ayarlarda değişilik gerektiriyor mu . 8,35 pppoe diye bişeyler seçiliyordu gerek var mı öyle ayarlara

bu ayarları yaptınmı vdsl bağlantın gelir..

• Yüzbaşı
      267 Mesaj
      03 Ekim 2013 23:19:12
      quote:

Alıntıları Göster

bu ayarları yaptınmı vdsl bağlantın gelir..

bu ayarları yaptığımda bağlantı tamamlandı ama modemi kapatıp açtığımda bağlantı gidiyor. ayarlarına bakıyorum yerinde duruyor aynen.. o ayarı silip tekrar aynısını yapınca bağlanıyor

• Binbaşı
      1172 Mesaj
      03 Ekim 2013 23:50:05

quote:

Orijinalden alıntı: erkanaga

Alıntıları Göster

bu ayarları yaptığımda bağlantı tamamlandı ama modemi kapatıp açtığımda bağlantı gidiyor. ayarlarına bakıyorum yerinde duruyor aynen.. o ayarı silip tekrar aynısını yapınca bağlanıyor

Connection trigger i always on yap

• Yüzbaşı
      399 Mesaj
      04 Ekim 2013 02:42:35
      VDSL modemler aslında Router olarak geçiyor. Süperonlinenin Adamları fiberi montaj ederken verdiği routeri Huawei HG253s idi. Çekim gücünü begenmedim başka rotuerlerden istediğim halde inatla bunu verdiler. Tamam dedim Adamlar Süperonline Kullanıcı adımı ve Sifremi vermedi çünkü onlarda bilmiyordu hersey routerin içindedir. Adamlar bir süre sonra gittikten Routerini Sistemine girip Kullanıcı adımı ve Sifremi çözüp Kendi Routerime aktardım çalıştı.

Sizinde begenmediğiniz Routerini Kullanıcı adınızı ve Sifrenizi (bilmiyorsanız/ unuttuysanız) almak istiyorsanız. asterisk key programla çözebilirsiniz

• Yüzbaşı
      699 Mesaj
      06 Ekim 2013 23:49:02

Üstteki ingilizce yazılımı yükleyen arkadaşlar rica etsem VoIP ve WAN Backup kısımlarının ekran görüntülerini gönderir misiniz?

Şuan VDSL ve Tivibu Ev kullanıyorum ayrıca başka bir operatörden voip hizmeti alıyorum. Bu modemi kendime göre ayarlayabilirim diye düşünüyorum....

Bahsedilenler: erkanaga , teknologs

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.