Şimdi Ara

Huawei HG655d Firmware? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
2
Favori
34.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    vay anasını be basit bir dosyayı bile 15+kdv ye satıyorlar desene....Bende değiştireceğimde stabil çalışan adam gibi bir yazılım arıyorum.yukarda erkanaga da bir tane var galiba ondanda ses soluk yok

Ttnetdeki tr069 kapatılıyor modeme reset atınca otomatik geri açılıyor.Aynı şekilde mtu da istenilen rakam yapılıyor,modeme reset atılınca yine basa dönüyor sinir oluyorum
  • göremedim hocam acaba orda mı ki

@The_Illusionist

orjinal yazılım olsa başka planlarım var benim

@XnetaS
  • quote:

Orijinalden alıntı: TekniKerim

göremedim hocam acaba orda mı ki

@The_Illusionist

orjinal yazılım olsa başka planlarım var benim

@XnetaS

Temel-Wan(DSL)'de hocam baktım şimdi IPv6 ve MSS'in üstünde olması lazım bende öyle çünkü.
  • BeyLer CözüLdüüüü !!!!!!! 3 Gündür Ugraşiyorum Şuanda modemı yaptım Yazılım Günçelleştirme kısmıa gelın O arkadaşin verdigi dosyayı secın oka tıklayın sonra internet tarayıcısını kapatın modem işiklarının hepsı yanıp sönücektır sonra 1 dkka bekleyıp modemı kapatıp acın Sonra Modem Türkce Eskı fırmware olarak cıkıyor Teşekkurlerınızı Beklıyorum .
  • O arkadaş diye bahsettiğiniz kim acaba hangi dosya??
  • Hollanda firmfare ini duzeltmenin bir yolu yokmu ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • exxcalibur E kullanıcısına yanıt
    yukarıda arkadaşın belirttiği gibi, hollanda firmware dosyasını yükleme yaparken modemin ışıkları yanıp sönmeye başlayacak başladıktan 45 - 60 sn sonra modemi kapatın ve açın. Tekrar TTNET yazılımına kauşacaksınız
  • arkadaşlar merhaba. bendede bu modemden var ve sizler jkadar anlamıyorum ve benim tek derdim wirelles ve kabloyla interneti 3-4 pc ye ve telefona paylaşmak. mesela ben nete bağlıyım 2. pcnin kabloyu taktığım an benim net gidiyor. sonra 2. pcnin kabloyu çıkarıyom kendi kablomu çıkarıyorum. tekrar kablomu takıyorum bağlanıyorum ve 2.pc kablosunu takıyor bağlanıyorum. bıktımmmmmm
  • İlk sayfada verilen firmware'i attım ama bende hala DDNS opsiyonu yok. Güncel yazılımı indirebileceğimiz Resmi bir kaynak site vs yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: sara212

BeyLer CözüLdüüüü !!!!!!! 3 Gündür Ugraşiyorum Şuanda modemı yaptım Yazılım Günçelleştirme kısmıa gelın O arkadaşin verdigi dosyayı secın oka tıklayın sonra internet tarayıcısını kapatın modem işiklarının hepsı yanıp sönücektır sonra 1 dkka bekleyıp modemı kapatıp acın Sonra Modem Türkce Eskı fırmware olarak cıkıyor Teşekkurlerınızı Beklıyorum .

kardeşim teşekkür ediyorum sana..sayende sorunu çözdüm...aslında bu şekilde modemin çökmesi lazım çünkü firmware yazarken fişini çekip takıyoruz...ama koruma vs var herhalde..şu anda ttnet tekrar geri geldi..sorun problem yok..tekrar teşekkürler..
  • teknologs T kullanıcısına yanıt
    nasıl çözdüğünüzü cidden anlamıyorum. o arkadaş dediğiniz kim? aptal mıyım ben arkadaş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jadle

nasıl çözdüğünüzü cidden anlamıyorum. o arkadaş dediğiniz kim? aptal mıyım ben arkadaş?

Neyi anlamadın tam olarak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

BeyLer CözüLdüüüü !!!!!!! 3 Gündür Ugraşiyorum Şuanda modemı yaptım Yazılım Günçelleştirme kısmıa gelın O arkadaşin verdigi dosyayı secın oka tıklayın sonra internet tarayıcısını kapatın modem işiklarının hepsı yanıp sönücektır sonra 1 dkka bekleyıp modemı kapatıp acın Sonra Modem Türkce Eskı fırmware olarak cıkıyor Teşekkurlerınızı Beklıyorum .

o arkadaş dediği dosya hangisi? Bunu mu kastetiyor?

quote:

Orijinalden alıntı: teknologs

buyrun modem yazılımı hediye:)

http://kms.online.nl/Docs/Publiek/HG655dV100R001C02B050_upgrade_main.bin

Alttaki olay mevzuyu çözüyor mu? Çözüyorsa neden paylaşmıyor?

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erkanaga

V100R001C03B029 nl son yazılımı buldum arkadaşlar

Hocam pm den atarmısın

• quote:

quote:

o arkadaş dediği dosya hangisi? Bunu mu kastetiyor?

quote:

buyrun modem yazılımı hediye:)

http://kms.online.nl/Docs/Publiek/HG655dV100R001C02B050_upgrade_main.bin

Alttaki olay mevzuyu çözüyor mu? Çözüyorsa neden paylaşmıyor?

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erkanaga

V100R001C03B029 nl son yazılımı buldum arkadaşlar

Hocam pm den atarmısın

Yazılım güncelleme sen boşver cihaz sapıtıyor...geri döndük biz

• güncelledim bile. yardım lazım
  • quote:

güncelledim bile. yardım lazım

Geri dönmek için lazımsa o yazılımı tekrar seç yüzde yüz yüklendikten sonra modemin fişini çek eski ttnet yazılımı herşey sıfırlanıp karşına gelecek

modem ingilizce oldu tekrar ski haline nasıl getircez orjinal ttnet yazılım varmı
  • Attığınız yazılımı tekrar modeme atın ama yüklenirken modemin fişini çekin..modemi kapatıp açın eski yazılım geri geliyor

• quote:

Attığınız yazılımı tekrar modeme atın ama yüklenirken modemin fişini çekin..modemi kapatıp açın eski yazılım geri geliyor

Çok teşekkür ederim. Yazılım eski haline geldi.

Fakat bu modemle DDNS kullanmıyor muyuz?

• Open WRT 655d için firmware yaınlamış.. Deneyen varmı? Yada bu işten anlayan yabancı dil vs..

Sonucu bekliyoruz..

http://wiki.openwrt.org/toh/huawei/hg655d
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.