Şimdi Ara

Huawei HG655d Firmware? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
2
Favori
34.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: neo0

hocam, ben o firmware'den vazgeçtim. herhangi bir firmware yüklemesi sırasında fişi çek geri tak, eski ttnet modem'in firmware'ine geri dönüyorsun. yine en stabili ttnet'in firmware'i. yeni firmware'in bir artısını göremedim.
    ilk denememde cihaz pert oldu.
    enerji verildiğinde power yanıyor sonra sönüyor.başkada birşey yapmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2ekmek1sut -- 21 Mart 2019; 22:33:20 >
  • Hocam elinizde güncelleme dosyası var mı?
  • Yıllar önce bu forumda bir firmware bulmustum bu modeme ait guzelim modemi rafa kaldırmak zorunda kaldım yıllar geçti bir bakayım dedim yazılımı varmı nette hala yok bir gelişme TTNET için olan yazılımı yok galiba kimsede yada çok kıymetli olan arkadaşlar paylaşmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bursahosting

Yıllar önce bu forumda bir firmware bulmustum bu modeme ait guzelim modemi rafa kaldırmak zorunda kaldım yıllar geçti bir bakayım dedim yazılımı varmı nette hala yok bir gelişme TTNET için olan yazılımı yok galiba kimsede yada çok kıymetli olan arkadaşlar paylaşmıyor

HG655dV100R001C02B023 ve HG655dV100R001C02B050 firmware

https://www.mediafire.com/file/qwge7xchmego69y/firmwareHG655d.rar/file

• Arkadaşlar konuyu yeniden hortlatıyorum. Wifi gitti sorunsuz calisiyorken. Ama kablolu bağlantıda sorun yok. Bu sorunu yaşayıp çözüm bulabilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.