Şimdi Ara

Huawei hedefi koydu: 2020’de Samsung’u geçip bir numara olacağız (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Lithaunans

Selamlar hocam a ve c'ye performans serisi yazmışsınız biraz komik olmuş çünkü meseleye huawei ve samsung yönünden bakmamak lazım sadece daha iyi performans serileri var. Ayrıca samsung'ta serileri önümüzdeki sene 2019'da azaltmış olacak m,a,s,note olacak neden huawei bu şartlarda seri sayısını arttırsın ki

Ayrıca nokianın zaten iphone karşısında başarısız olma mevzusunu biliyorsunuzdur biri 150 model birden çıkartırken diğeri 1/2 düzgün modelle devam

Çinliler bu hatayı yaparsa kaybederler benim görüşüm halka inebilen kazanır nedir bu donanımı üzmeyen, garantisi iyi ve iyi tasarım huawei bazı noktalarda önde ama samsungun "atı alan üsküdarı geçti" durumu var samsung kendini düzeltmezse kaybeder diye düşünüyorum. Yeni dönemde yeni hafif yazılım,full hd ekran,güncelleme desteğini ve biraz daha iyi gpu'lu donanımı m ve a serisinde sağlarsa kalıbını doldurur ama s ve note ile kalırsa avucunu yalar.
    C ye performans üstü yazdım..

Yurtdışında satışı var ama bizim piyasada yasal yok.

J-A-S-Note serileri var.

Tabii n11-heps burada telefoncular getiriyor o ayrı konu

Mesela;

J5 vs A5 vs C5;

S serisi ucuzu yok

S9 vs Note 9;

Karşılaştırabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence mümkün olabilir, çünkü diğer Çin markaları da her geçen gün zamzung'un pastasından pay almaya devam ediyor.

Kimin lider olduğu önemli değil, önemli olan uygun fiyatlı yüksek performanslı telefonları tüketiciye verebilmek.

Ve Huawei'nin P20 program modeli için söylenen sözler Türkiye için geçerli, döviz kuru etkisi yüzünden uygulanan politikalar bütün dünya satışları içinde ne kadar önemli olur bilemem.

Tabii ki zamzung'un ve epıl'ın artık anti patik gelmeye başlaması bu işi iyice hızlandırabilir.

En azından ben böyle düşünüyorum.

İyi pazarlar.

• Huawei, Xiaomi den hiç yumruk yememiş kendi yumruğunu çelikten sanıyor. Xiaomi yumruk manyağı eder.

• Ah ulan 4 senedir kullandığım Zenfone 5'in babası Asus 1. olsa olmaz mı?

• Yavaş geçsin

• Bu fiyatlarla çok zor.
  • O iğrenç çentik tasarımı ve fiyat politikası ile mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ideos X5 ten nerelere geldi huawei

• Samsung bir kült ve tahtindan edemezsiniz saman alevi gibi huawei yakinda söner;)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.