Şimdi Ara

Huawei GT3 Ana Konu ve Kullanıcıları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
7
Favori
42.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Müşteri hizmetlerine sordum şarj olayını 2 amper şarj aleti kullanırsan daha hızlı olur dedi varmı kullanan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hashin01 H kullanıcısına yanıt
    Ben yeni aldım öyle bi sorun yok

• unpop kullanıcısına yanıt
    Evet şarjı biraz uzun sürede doluyor kutuda 1 amper şarj aleti var bugün bi sorun olmazsa 1.5 amper var evde onla deneyecem. Kamera bence fiyatına göre çok iyi, çekim modları falan güzel ben beğendim örnekler ekte

Huawei GT3 Ana Konu ve Kullanıcıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ergunx -- 17 Ocak 2017; 15:12:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ergunx

Onu bende sormuştum vodafone â geçip geçerli tarifelerde 2 yıl kalma sözü verirsen o fiyat. 2 yıl dolmadan çıkarsan ceza+ kalan parayı çatır çatır aliyorlar gittigidiyorda 900e düşmüş 100tl için değmez böyle aksiyonlara

aynen 100 tl için ne hattımı değiştirieim ne de taahute girerim
    Yolda giderken görmüştüm peşin fiyata 799tl diye

Orda yazan arkadaşlar şarj olma süresini biraz abartmış sanırım. Aşağı yukarı 2 buçuk saat civarında doluyor. Biraz uzun sürme sebebi sanırım kutudan çıkan adaptörün amperinin düşük olmasıymış. Daha yüksek amperli bi adaptörle sorun çözülür eğer bu bi sorunsa.

Kulaklık soruna gelecek olursak müzik dinlemeyi seven biri olarak beni gayet tatmin ediyor. Sesler net ve seviyesi yeterli. Yalnız ben kutudan çıkan kulaklığı hiç denemedim başka bi kulaklık kullanıyorum.

Kameralara ise diyecek söz yok. Başka telefonlarla karşılaştırma yapmadım ama kameralar gerçekten iyi.

• ergunx kullanıcısına yanıt
    Elimde 2 amperlik bi adaptör var. Deneyip sonucu yazarım. Tabi telefona bi şey olmazsa

• Zıl sesı netlıgı ve yukseklıgı nasıl
    memnunmusunuz?
  • balkan tv B kullanıcısına yanıt
    Cep ekstra titreşim modu ve zil sesi artma felan var gayet iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asaf1 -- 17 Ocak 2017; 18:0:39 >
  • 19 CAN 88 kullanıcısına yanıt
    1.5 amperle denedim 3 saat 15 dakikada %9 dan %100 yaptı yarim saat kısa sürdü bide siz deneyin 2.5 saate falan inerse 2 amper alacam

• Şu modu beğendim fena değil Huawei GT3 Ana Konu ve Kullanıcıları

• quote:

Orijinalden alıntı: Constantiné

Ne yapacaksınız 3 taneyi ben 1 tane bulamıyorum.. :)

asus zenfone 2 den iade çıkınca bi deneyeyim dedim
    beğenince abim ve eşinede aldık
    fiyatını hak eden bir cihaz
  • Selamın Aleyküm Arkadaşlar Bende 15.01.2017 tarihinde vodafone bayisinden aldım.telefon direk kurulu olarak geliyor.fifa mobile real racing 3 asphalt 8 airborne cayır caayır oynatıyor.Ama 30 dakika oynayınca ısınıyor fakat rahatsız edici şekilde değil.Şarjı çok iyi gidiyor.Ama şarj çok uzun Sürede oluryor.arka kamera süper önde süper.arayüzü çok sade kasma yok.EMUI Güncellemenizi yapın.parmak izi gayet iyi sıkıntısı yok.Okuduğum bir makalede huawei apple'ı bitirmeye çalışıyor diye yazı okumuştum.Gerçekten doğru ayarlar bölümü resmen iphone.5S 'İ olan arkadaşım kıskadı :S Huawei orta segmentin kralı bence Her türlü sorunuza açığım beyler,iyi günler.
  • Karaman'da misiniz

• Tema kendi yapımım nasıl olmuş

Huawei GT3 Ana Konu ve Kullanıcıları

• Telefonu alsammı almasammı kararsın kaldım.Epey bir kişi 4-5 saatte şarjının doldugunu söylüyor.Diğeride aynen bu şekilmiş garantiden değişmiş gelen aynı diyor.

Bu sorunla karşılaşan oldumu arkadaşlar.
  • Sar değeri nedir arkadaşlar?
  • 5 saat sürmüyor 3.5 saat civarı, bu sorun değil pil 3000mah ve kutudan 1amperlik şarj aleti çıkıyor normal bi durum

• Huawei TR garantıili Gold rengini eşime hediye olarak almak istiyorum ama internette bulamadım. Bilen, gören varsa ve yardımcı olabilirse memnun olurum.
  • sozturk75 S kullanıcısına yanıt
    Vodafone bayilerine bak hocam.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.