Şimdi Ara

Huawei GT3 Ana Konu ve Kullanıcıları (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
7
Favori
42.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: unpop

hala alınır mı bu cihaz, 1000 TL

al hocam pişman olmazsın.
    üç aydır tık yok. 5 kere düştü
  • ben de defalarca düşürdüm ama Allah'a şükür tık etmedi.
    Cihazı Vodafone kampanyasından 800 TLye almıştım. Bu fiyata gayet iyi bir cihaz.
  • DÜN bir sistem güncellemesi daha oldu benim telefonda
  • Son sistem güncellemesinden sonra telefonda ciddi bir bildirim sorunu başladı. Whatsapp, instagram, facebook vs. uygulamaları açmadığım sürece gelen mesajları, etkileşimleri göremiyorum. Bunu çözmek için telefona Push Notifications Fixer programını da yükledim ancak sorun devam ediyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  • Bu neyin güncellemesiydi şimdi 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca , konum bulma sorunu yaşayan varmı,navigasyonda bir türlü konumu bulamıyor bulsa 3-5 dk sonra yine kopuyor , nerdeyse tüm programlar da aynı sorunu yaşıyorum .konum durumu açık , yüksek doğruluk açık ayarlarımda bir sorun yok..böyle bir sorun yaşayan varmı.

• ahmetkacan A kullanıcısına yanıt
    konum bulmada sorun yok hiç bir zaman sorun yaşamadım. hatta şunu söyleyeyim şimdiye kadar kullandığım en sorunsuz gps bu telefonda.
  • Bu sorunu huawei hicare üzerinden canlı destek bölümünde yazdım akşam bir güncelleme geldi,.😂 yeni güncelleme ile belki düzelir.bu gprs sorunu bir aydır var.

• Araç kullanırken zaman zaman bende de GPRS bağlantısı kopma,bulunamama sorunu olmuştu.
  • 3 günde ikinci güncelleme geldi .ne oldu bu huaweiyeye 😂

• Şu anda Android kaç

• 7
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkacan

3 günde ikinci güncelleme geldi .ne oldu bu huaweiyeye 😂
    Slmlar bende güncelleme gözükmüyor nedendir
    Bir de bişey sorcam menü tuşunu aktif edip menüye girdiğimde simgeleri öbürünün üstüne götürüp klasör yapamıyorum ana ekrana gidiyor simge yani illa ki iphone gibi mi kullanmak zorundayım

• quote:

Orijinalden alıntı: Rcmf1907

Slmlar bende güncelleme gözükmüyor nedendir
    Bir de bişey sorcam menü tuşunu aktif edip menüye girdiğimde simgeleri öbürünün üstüne götürüp klasör yapamıyorum ana ekrana gidiyor simge yani illa ki iphone gibi mi kullanmak zorundayım

Alıntıları Göster
    Programlar klasör oluyor, bende sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetkacan -- 25 Şubat 2019; 13:34:23 >
  • Aramada karşıdan ses ara sıra gelmiyor tekrar arama yapınca geliyor hoparlörü degiştirdik sorun devam ediyor buyuk ihtimal yazılımsal eski sürümlere dönmek istedim dload klasörüne room indirip atıyorum ses açma kapama güçle yuklemeye çalıştıgımda %5 de kalıp "software install failed" get hepp from: http //www.emui.com/emotiondownload.php mod=restore hatası alıyorum yanlış room mu yüklüyorum

huawei gt3
    huawei nmo-L31
    nmo-L31C464B367
    EMUI SURUMU 5.0.4
    ANDROİD SUR.7.0

room sayfasıhttp://huawei-firmware.com/phone-list/huawei-gt3/nmo-l31
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.