Şimdi Ara

Huawei GT3 Ana Konu ve Kullanıcıları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
7
Favori
42.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar slm lar öncelikle bende gt3 kullanıcısıyım cihazd radyo donanımı var fakat diğer modelleri gibi apk sı lazım yardımcı olabilecek varmı acaba
  • Merhaba gt3 kullanıcısının tek sıkıntımız radyo olmaması donanımında var fakat apk si yok. Bulabilecek arkadaş varsa memnun olurum
  • Vodafone kampanyayı keşke bu cihaz yerine p9 lite ile yapsaydı.

Taahhütle alacağım için buna kaldık napalım, kullananlar yorumlayabilirse sevinirim. Özellikle kamerayı.
  • Yokmu eu room dan apk bulabilecek?
  • Arkadaşlar herkese iyi yıllar dilerim.
    Hafta sonu yılbaşı hediyesi olarak eşime Gold rengi GT3 aldım.Telefon çok şık olmakla beraber özellikleri bu fiyata göre oldukca üst düzey. Ancak bir sorunum var. Beni aradıgında konuşurken sesi sanki mikrofon kulaklıkla konuşuyormuş gibi geliyor. sanki lavaboda yada banyo gibi bir ortamda konuşuyor gibi sesi geliyor. bunu nasıl ayarlayabiliriz.
  • Vodafone da hat üzerinden cihazı almayı düşünüyorum faturaya ek 45TL , P9 lite faturaya ek 60 TL. Aktif kullanan arkadaşlar yorumlarınız nelerdir.
  • Daha önceden bu konuda mesajım olduğu için bilgi vermek istedim.

Bu telefonu eşime alacaktım, ancak hoşuma gitmemişti. Haftasonu itibariyle eşime "Lenovo K5 Note" aldım. Karta tek çekim 1057 TL ödedim. Eğer GT3 Hepsiburada.com'da 1149 TL'ye satılıyorsa, çok iyi yapmışım demektir. Zaten Vibe P1 kullanıcısı olarak Lenovo'dan son derece memnunum. 100 TL daha ucuza, daha iyi bir telefon aldım.

Peşin alabilecekler varsa GT3 yerine daha iyi bir alternatif olarak K5 Note'a bakabilirler.
  • Bugün vodafone faturaya ek olarak aldim. Simdilik gayet iyi gorunuyor.
  • mulugol kullanıcısına yanıt
    Kardeş beni güldürme mt6755 p10 işlemci vasat ötesi hadi onu geçtim kirin 650 işlemci olan bir telefona nasıl kötü dersin snapdragon 810 performansı veren bir işlemci aynı zamanda Kırın 650

GT3 artıları:

#Orta seviye en iyi işlemci

#Metal kasa

#Adımsayar sensörü (gerçek)

#Güncel Android olması ve 7.0 gelecek olması

...

Lenovo:

#Pil sadece

Huawei GT3 Orta seviye telefonlar diye bir liste yaparsak ilk 10 a giren bir telefon sadece ram 2GB ve dahili Hafıza 16GB yoksa işlemci bakımdan Lenovo yu sollar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asaf1 -- 3 Ocak 2017; 23:55:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asaf04

Kardeş beni güldürme mt6755 p10 işlemci vasat ötesi hadi onu geçtim kirin 650 işlemci olan bir telefona nasıl kötü dersin snapdragon 810 performansı veren bir işlemci aynı zamanda Kırın 650

GT3 artıları:

#Metal kasa

...

Lenovo:

#Pil sadece

Huawei GT3 Orta seviye telefonlar diye bir liste yaparsak ilk 10 a giren bir telefon sadece ram 2GB ve dahili Hafıza 16GB yoksa işlemci bakımdan Lenovo yu sollar

İşlemci konusunda GT3 Lenovo'yu geçer. Bu konuda haklısınız. Ama tek geçtiği nokta da o zaten. Eşim telefonda Asphalt 8 oynamayacak ki işlemci önemli olsun :)
    Normalde Antutu'yu baz almam,ama kabaca karşılaştırırsak GT3 52,000 puan; Lenovo: 46,000 puan. Yani öyle ahım şahım bir fark da yok.

Eşim için önemli değil ama madem detaya giriyoruz buyurun:

Lenovo: 32 GB hafıza 3 GB Ram -- GT3: 16 GB hafıza 2 GB Ram

Lenovo: 3500 mah pil -- GT3: 3000 mah pil

Lenovo: Mali T-860 -- GT3: Mali T-830

Lenovo: 5.5" -- GT3: 5.2"

Ayrıca GT3'te metal kasa var, tamam da, Lenovo da plastik değil ki, alüminyum.

Siz de beni güldürdünüz sabah sabah, Allah sizden razı olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Asaf04

GT3 artıları:

#Metal kasa

...

Lenovo:

#Pil sadece

Ayrıca GT3'e kötü dediğim bir mesaj göremedim. Siz nereden çıkardınız bunu? Ben sadece Lenovo için "daha iyi" dedim :)

• Hızlı şarj varmıdır ? Ve gps kalitesi nasıl acaba ?
  • TIGERSHARK kullanıcısına yanıt
    Hızlı şarj yok. Gps'i henüz hiç denemedim.
  • 19 CAN 88 kullanıcısına yanıt
    buda p9 lite gibi 3 saatte şarj olanlardan mı ?
  • Az önce Vodafone'dan sms geldi, GT3 1200 yerine 800 TL diye.
    Levona K5 kullanıyorum ama ekranı çatlattım. GT3 veya P9 lite aklıma yatıyor.
  • TIGERSHARK kullanıcısına yanıt
    açıkçası çoğunlukla geceleri yatarken şarja taktığım için tam olarak kaç saatte şarj olduğunu kestiremedim fakat daha önceki telefonumdan bariz daha yavaş şarj oluyor. önceki telefonum da huawei idi. onunla kıyasladığımda şarj olma süresinde belirgin bir fark var. telefonda şu ana kadar gözlemlediğim tek eksi yön diyebilirim.

onun dışında telefon gerçekten iyi. zaten huawei'yi sağlamlığından ve kalitesinden hiç şüphe etmeden aldım. bir önceki kullandığım modelini yaklaşık 3 yıl hiç sıkıntısız kullandım ve halen de taş gibi durur.
  • Yaklaşık 1 aydır kullanmaktayım. Malzeme kalitesi, sistem arayüzü ve batarya performansı gerçekten takdire şayan. Eksi olarak yavaş şarj olması gösterilebilir. Tam bir fiyat/performans cihazı.
  • bu arada şarj olma süresi için bi deneme yaptım. %19'da şarja taktım ve yaklaşık 2 buçuk saatte %100 oldu.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.