Şimdi Ara

Huawei G7 Sim Yuvası Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Telefona sim kart takarken sanırım biraz zorladım ve sim kart okuyan yuvanın tırnağını kırdım. Dışarıda müdahale edilmesin ve garantisi devam etsin diye bugün servise verdim. Bana, sim kart yuvasının anakart ile birlikte olduğunu ve anakart değişimi gerektiğini söylediler ve 400 lira fiyat çıkardılar. Acaba İstanbul'da bu parçanın değişimini yapabilen bir yer bilen var mı? Telefonu anneme hediye edecektim heves falan kalmadı.

Parçayı değiştirmek kolaymı değil mi onu da bilmiyorum. Elim yatkındır böyle işlere ama iyice berbat etmek istemiyorum.

• Selamin aleykum kardesim sorununa cozum buldunmu ayni sorun bendede var Normal telefoncular yapamiyomus soruna cozum bulduysan yazarmisin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://urun.n11.com/diger/huawei-g7-orjinal-sim-kart-okuyucu-sim1-P69344234

Madem sim yuvası anakart ile beraber oluyor bunu nasıl satıyorlar peki anakartsız...!
  • Yalan onlar ben arastirdim parcasi zor bulunmasi biraz

• Hocam bence tamir olur tahminim.
    Ama işi bilen birinin uğraşması lazım.
    Bu durumlara düşmemek için 0 cihaz alırken cep kask yaptirin

• teleservice ise inanmayın

moto g vardı bende, mikrofonu bozuldu verdim garantiye dedikleri şey
    "anakartta sıkıntı var bu saatten sonra yaptırmaya değmez ama isterseniz ana kartı değiştirirz"
    mikronu çinden aldım telefoncuda değitirtim.

demem o ki yapılmaz diye bişey yok kesinlikle

http://tr.aliexpress.com/item/10pcs-lot-Original-and-new-for-Huawei-Ascend-G7-G7-TL00-sim-card-reader-connector-socket/32369914912.html?ws_ab_test=searchweb201556_4,searchweb201644_3_79_78_77_82_80_62,searchweb201560_4

• Kac telefoncuya goturdum sadece biri yaparim dedi verdim yaptim diyo ama yapilmamis bidaha acmiyo telefonun icini elimde kalir diyo madem elinde kalcaksa neden ugrasiyosun deilmi ?

• İstanbuldaki servise gönderin yeni açılan onlar müşteri memnuniyetine çok önem veriyor.
  • Hocam İstanbul'da dediğiniz servis Merter'deki ise zaten orası 400 lira fiyat çıkarttı. Henüz bir telefoncuya gösteremedim, gelişme olursa bilgi vereceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Problem çözüldü mü acaba ne yaptınız?

• Arkada?lar ben de konu sahibiyle aynı sorunu ya?adım nasıl çözdünüz ?

• Aynı sorunu bende yaşıyorum çözüm bulabilen varmı
  • Arkadaşlar ben de yaşadım sorunu yaptırdım sadece sim okuyucu değişti tamirde 4 gün falan bekledim ama yapıldı şuan gayet sorunsuz çalışıyor.Ve tabi k servis dışında yaptım sarj soket ile birlikte 35 tl gibi ücrete yaptırdım.

• Systemsiz S kullanıcısına yanıt
    Selam, nerede yaptırdığınızı yazar mısınız lütfen, benim Huawei P7 telefonda da aynı sorun var...

• Basit bir işlem herhangi bir telefoncuya gidip yaptırabilirsiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.