Şimdi Ara

Huawei Freebuds 3/Freebuds Pro Kullanıcı Kulübü|Ana Konusu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
661
Cevap
16
Favori
31.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam dediklerinizin hepsine katıldım fakat görüşme sırasında ses gayet iyi gidiyor ve geliyor yukarılarda bir arkadaşta yaşamış bunu sıfırlattırmış servis ve düzelmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben ilk aldığımda beri böyle sesi iletmekte bir sıkıntı yok sesli arama performansı kulaklığın baya iyi ama karşı tarafın sesi bana az geldi bunu en çok dışarda birisi ile konuşurken fark ediyorum. Ben kulaklığı beğendim gerçekten iyi fiyatı çok yüksek keşke saçma sapan ANC ve kablosuz şarj koymayıp daha ucuz olsaydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nova 5t ile beraber kullanıyorum telefon görüşmeleri için aldım çok memnunum daha önce freebuds lite vardı görüşmeler problem oluyordu, müzik performansıda gayet güzel
  • Sizde de böyle sağ kulaklığın şarjı daha erken bitiyor mu? 🤔

Huawei Freebuds 3/Freebuds Pro Kullanıcı Kulübü|Ana Konusu

• Hocam bende aralarında 5 10 gibi farklar oluyor isterseniz sıfılayın ya da şu olabilir tek olarak sürekli sağı kullanıyorsanız bataryası zayıflamıştır

• Emui 10 sonrası Freebuds 3'te sorunlar yaşayan var mı? Ses kalitesinde bazen düşüklük, takılmalar, cızırtılar durduk yere şarkıların hızlanması vb. Cihazı sıfırladım, sildim tekrar bağladım düzelmiyor

• Hocam cihazım samsung dediğiniz sıkıntılar bazen yaşanıyor bende de

• Yeni güncelleme var
    Huawei Freebuds 3/Freebuds Pro Kullanıcı Kulübü|Ana Konusu

• Paylaşım için teşekkürler herhalde kademeli dağıtılıyor bana daha gelmedi

• Yeni sürümü konu başlığında yazdım her güncelleme geldiğinde yenilenecektr

• bana da daha gelmedi hocam
  • muratalagoz kullanıcısına yanıt
    Bana gelmiş başlıkta güncelledim Huawei Freebuds 3/Freebuds Pro Kullanıcı Kulübü|Ana Konusu

• Bende şimdi güncelliyorum, bir fark hissediliyor mu?
  • Ben Mate 9 + Watch gt2 ile beraber kullanıyorum.

Bana göre artı ve eksileri:

*Telefon görüşmelerinde giden gelen ses çok başarılı. Ağırlıkta ofis ortamında ve araç sürerken kullanıyorum. Oldukça memnunum.
    *ANC başarılı buluyorum. Ancak şöyle bir durum var. ANC burada sokaktaki araba, korna, insan sesi gibi sesleri değil, sabit, sürekli sesleri engellemede başarılı. Klima uğultusu, araç kullanırken gelen yol sesi, uçakta, uçak uğultusu gibi sesleri engellemede başarılı. Onun dışında tırt ama beklentimde zaten o yönde olmadığı için memnunum. Pazarlama hilesi var mıydı, vardı tabi :)
    *Metal ve türevleri müzik dinliyorum ve ses kalitesini çok beğeniyorum.
    *Batarya süresi başarılı, kulaklıkların batarya tüketim miktarları birbirinden farklı olabiliyor. Bunun sebebi sanırım iki kulaklığıda aynı anda, aynı sürede ve aynı yoğunlukta kullanmadığımızdan kaynaklanıyor. Mesela iki kulaklıkta kutu dışında olsa bile biri kulaktaysa o daha fazla enerji tüketiyor. Konuşursan daha da fazla enerji tüketiyor gibi.
    *Taşınabilirliği iyi.
    *Kasası çizilmeye müsait.
    *Mat siyahı tercih ederdim.
    *Watch gt2 ile sorunsuz kullanılabiliyor.
    *Yürürken kopmalar nadiren olsa ben de yaşıyorum ya da evde müzik dinlerken telefondan uzaklaştığımda ara ara gidip gelmeler oluyor ama bunun açıkçası telefonunum bluetooth versiyonunun düşüklüğünden olduğunu düşünüyorum.

• zopheal kullanıcısına yanıt
    Hocam çok fark yok

• Yeni gelen güncelleme sadece 2 mb ve sadece dokunma kontrolü iyileştirildi yazıyordu. Şuan güncelledim bi sıkıntı yok, farkını ilerleyen günlerde anlarız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chnmny C kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam

• Yeni güncelleme fark etti bence fazlasıyla. Eskiden sert dokununca komut algılıyordu, şimdi ufak dokunmada hemen tepki veriyor. Pil konusunda da iyileştirme gelirse tadından yenmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu kulaklık gerçekten airpods a rakip olabilirmi airpods alcam ama bunun baya bi reklamını gördüm bunara kafam karıştı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    Cihazınız ios ise airpods pro almanızı tavsiye ederim (bütçe var ise).

Freebuds 3 ün dengi airpods 2 dir. Kafa kafaya cihazlardır. Freebuds 3 iosta tam verimli çalışmamaktadır.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.