Şimdi Ara

Huawei Freebuds 3/Freebuds Pro Kullanıcı Kulübü|Ana Konusu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
661
Cevap
16
Favori
31.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Baldbani

Sıfırlamanız gerek bir arkadaş böyle çözdü
    sıfırlama nasıl oluyor? özel bi yöntemi var mı
  • muratalagoz kullanıcısına yanıt
    İki kulaklığı kaba koyun kapağı açık şekilde yandaki tuşa basılı tutun beyaz ışık yanıp söner elinizi çekmeyin beyaz ışıktan sonra kırmızı ışık yanıp söner yine basmaya devam sonra beyaz ışık yanacak elinizi çekin telefondan ayarlardan bağlantıyı kesin ve tekrar eşleyin internette videosu var türkçe şekilde birisi atmış bakabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi günler kaç gündür aklıma takılan bir soru var ancak sorularıma cevap bulamadım. Honor magic earbuds ile Huawei Freebuds 3i 'ye çoğu kanal aynı kulaklık olduğunu söylüyorlar ancak Huaweide ipx4 sertifikası varken Honorda bulunmuyor. Ayrıca Honorda da şeffaf mod (geçirgenlik modu) bulunurken Huaweide bulunmuyor. Bunlar aynı kulaklıksa Huaweiye şeffaf mod yazılım desteği ile gelir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar öncelikle Mi note 9 pro telefonumda freebuds 3i kulaklığıni kullanıyorum. Fakat aramalarda karşımdaki kişi kulaklığın dışarının sesini çok fazla aldığını söylüyor ve genellikle kulaklığı çıkarıp telefona geçmek zorunda kalıyorum. Çözümü var mıdır? Anc özelliğinden memnunum sesleri kabul edilebilir ölçüde kesiyor gerçekten telefona aninda bağlanıyor fakat görüşmelerde ses iletim sıkıntısı yaşıyorum. Gerçi normal hali bu olabilir piyasada butun içerikler sponsorlu emin olamadım

• Alicannozaslan A kullanıcısına yanıt
    Hocam freebuds 3 te öyle bir sorun yok bilmiyorum

• Bugün kullanıcıların dile getirdiği şikayet benimde başıma geldi. Diyorlar ki 'şarjı çabuk bitiyor, ne ara bitti anlamadık' falan. Böyle bir durum yaşamamıştım ve uzun süre kullananların şikayetidir diye düşünüyordum. Ama hiçte öyle değilmiş. Bugün kulaklığa bağlanmak istedim ve farkettim ki tamamen boşalmış, pil seviyesi 0 olmuş. Ne ara bitti nasıl bitti gerçekten söylenenler gibi durduk yerde pilimi gidiyor diye düşündüm. Ben çok sık kullanmıyorum genelde telefon görüşmeleri için ama oda arada sırada. Yoğun kullananlar için problem olabilir. Benim için sorun yok takarım şarja sonra konuşurum ama hiç beklemedim bir anda olursa benim içinde problem olur tabi. Ofisteydim sorun olmadı takarım şarj olur ama dışarıda başıma gelirse sıkıntı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmckr -- 7 Eylül 2020; 13:45:1 >
  • ahmckr kullanıcısına yanıt
    Kullanmadığında nile günde 5 şarj yiyor

• çok az kullansak bile haftada bir kesin şarj etmek gerekiyor demek ki.

• Merhabalar ben de bugün cihazı alıp aranıza katıldım Benim sol kulaklıkta sağdakinden daha az ses var gibi ama tam emin olamadım. İade mi etsem bilmiyorum

• Yine merak eden olursa diye yazayım.. Ancden çok şey beklemeyin. Kulaklığın pasif gürültü engellemesi yok ki çok iyi aktif gürültü engelleme olsun. Telefonum Huawei mate 10 pro. Kulağa çıkarıp takarken müzik duruyor/çalıyor. Ekrana animasyon geliyor Apple benzeri. Bunlar bende emui 10 yüklü olduğu için olabilir. Ses seviyesi ve kalitesi tatmin ediyor. Benim en çok beğendiğim yanı muhtemelen silikonsuz olduğu için kulağımdan düşmemesi.

• babanan159 B kullanıcısına yanıt
    Onun çözümü temizlemek hocam iyice temizleyin ya da sıfırlayın

• Şu al life uygulaması artık ios içinde çıksada daha efektif kullanabilsek iphoneda freebudsları.

• yeni güncelleme gelmiş arkadaşlar
    Paylaşım için teşekkürler

Ne gibi değişiklikler gelmiş hocam

• Reloudvzla R kullanıcısına yanıt
    Huawei Freebuds 3/Freebuds Pro Kullanıcı Kulübü|Ana Konusu

• 1 yıldır freebuds 3 kullanıyorum ilk çıktığında 1099TL ye teknosadan almıştım, o zamanlar daha başka yerde satılmaya başlamamıştı.

2 memnun olmadığım şey var.

1.si kulakta uzun süre kalınca rahatsız ediyor ve kulağımı acıtıyor.
    2.si huawei hariç diğer telefonlarda tam uyumlu çalışmıyor, bazen telefon çaldığında ses ya telefon ahizesine gidiyor ya da akıllı saate gidiyor öyleki samsung note 10+'da iphone 11'e göre daha kötü çalışıyor kulaklık ilginç bir şekilde.
  • SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    1 yıl olmasada bende uzun zamandır kullanıyorum. Önce samsung s10’da kullandım şimdi iphone x te kullanıyorum. Yani ios ta uygulaması olmamasına rağmen kullanmaya devam ediyorum o kadar memnunum aslında. Ama bu destek vermemesi yüzünden yakında airpods proya geçebilirim gibi geliyor bana.

• Freebuds 3 ve Buds + ikisini de deniyen var mı? Sizce artı eksileri nelerdir? Daha çok spor sırasında müzik dinlemek için almak istiyorum.
  • pckobat_78 kullanıcısına yanıt
    İkisini de kullandım. Kesinlikle freebuds3. Hem kalite anlamında hemde kulakta rahat hissettirmesi açısından freebuds 3 çok daha önde. Ayrıca buds+ telefonla konuşma kalitesi çok iyi değil. Freebuds 3 te çok iyi.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.