Şimdi Ara

Huawei Freebuds 3/Freebuds Pro Kullanıcı Kulübü|Ana Konusu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
661
Cevap
16
Favori
31.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim hocam airposd 2 ile aynı fiyat olması beni çok şaşırttı aynı parayken indanşar neden freebuds tercih eder merak ettim açıkçası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimbehicayy

Teşekkür ederim hocam airposd 2 ile aynı fiyat olması beni çok şaşırttı aynı parayken indanşar neden freebuds tercih eder merak ettim açıkçası
    Arada freebusttan yana büyük kalite farkı var. Kullan ne demek istedigimi anlayacaksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    iPhone kullanıyorum ve piyasada ki üst düzey tam kulaksız kulaklıkların bir çoğunu (buds, airpods, buds+ gibi) kullandım. Şuan Freebuds 3 kullanıyorum kalite ve telefonla görüşme anlamında inanılmaz memnunum. Özelikle telefonla görüşme kalitesi olarak çok büyük fark var aralarında.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ahmckr kullanıcısına yanıt
    Airpodsun görüşmesinden memnunum ben bi sorun görmedim daha iyisini pek hayal edemedim şu anda ses kalitesi nasıl peki jabra elit 65t ti beğenmeyip iade eden bi kullanıcıyım yüksek ve berrak ses istiyorum

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    Ses kalitesi için jabradan daha iyidir diyemem çünkü jabra kullanmadım. Ama görüşme kalitesi airpods’tan daha iyi diyebilirim çünkü airpods kullandım. Ayrıca sizin hayal edip edememeniz konu değil çünkü çok daha iyi. Şimdi size göre airpodstan daha iyi görüşme kalitesini hayal edemediniz ya hani size göre daha iyisi olamaz. Kulalıkta kemiğe deyen yerde Dahili kemik ses sensörüyle HUAWEI FreeBuds 3, sesinizi kemik titreşimleriyle daha iyi alabilir, böylece ortam gürültüsü azaltılırken telefon görüşmeleri sırasında sesin netleşmesi ve göze çarpması için sesiniz buna göre geliştirilir. Böyle bir sensör airpods ta yok.

• ahmckr kullanıcısına yanıt
    Ses kalitesi nasıl peki airpodsa göre
    Yada bşraz daha çıkıp airpodspromu alayım

• Airpods proda kullandım, ama kulaklık yapısını sevmedim. Şuan freebuds 3 benim bütün isteklerimi karşılayan bir kulaklık. Ses kalitesi konusunda büyük bir fark olmasada freebuds 3 bir tık daha iyi.

• Freebuds 3 ve freebuds 3 i arasında kaldım. Mikrofon performansı benim için çok önemli ve dış sesleri izole etmesi. İki cihazida kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum

• Halilo2107 H kullanıcısına yanıt
    Mikrofon olarak freebuds 3 bir tık önde gürültü engelleme olarak freebuds 3i silikon lu yapıda olduğu için önde ses olarak freebuds 3 bir tık önde freebuds 3i de Kirin A1 işlemcisi yok ama freebuds 3 de var yani bağlantı hızı bira daha hızlı ama öyle aman aman bir fark yoktur.

• Ürünü yeni aldim. P20 pro ile kullaniyorum. Gt2 sport saatim var ama onunla eşleme ihtiyacı duymadım henüz. Konuşurken karşı tarafa ses gayet net gidiyor. Jbl t600 btcn var onunla karsi tarafin sesi de boguk geliyordu benim sesim de iyi gitmiyordu karşıya. Freebuds in telefon görüşme kabiliyeti çok iyi. Netflix ve youtube dan video vs başlattığımda ilk 5 6 sn senkron sorunu var. Sonrasinda kendi kendini ayarlıyor sıkıntı olmuyor. Ama instagram ve Twitter dan video izlerken senkron sorunları mevcut. Müzik konusuna gelirsek cok başarılı olduğunu söyleyemeyecegim. Ses yüksekliği gayet iyi ama bas ve tizlerde daha iyi kulakliklar mevcut. Sonuc olarak telefon görüşmesi icin soylenildigi gibi başarılı, netflix ve youtube da senkron sorunu yok. Müzik olarak kötü diyemem ama daha iyi kulakliklar var müzik dinlemek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R7D7X -- 13 Ağustos 2020; 11:57:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baldbani

Mikrofon olarak freebuds 3 bir tık önde gürültü engelleme olarak freebuds 3i silikon lu yapıda olduğu için önde ses olarak freebuds 3 bir tık önde freebuds 3i de Kirin A1 işlemcisi yok ama freebuds 3 de var yani bağlantı hızı bira daha hızlı ama öyle aman aman bir fark yoktur.
    Siz olsanız hangisini alırsınız

Kullanım önceliğiniz nedir, konuşma mı, müzik mi ve hangi ortamda daha çok kullanırsınız? Ofis çalışanı mısınız, öğrenci misiniz, gürültü bir yerde mi bulunursunuz? Bunlar önemli kriterler.
    Silikonlu yapı sevmediğim için freebuds 3 ama arada büyük fiyat farkı var şuan alacak olsam freebuds 3i alırdım onun silikonu sanki airpods pro ya benziyor hem rahat oturur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baldbani -- 13 Ağustos 2020; 17:34:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baldbani

Silikonlu yapı sevmediğim için freebuds 3 ama arada büyük fiyat farkı var şuan alacak olsam freebuds 3i alırdım onun silikonu sanki airpods pro ya benziyor hem rahat oturur
    Ses kalitesi görüşme kalitesi fark var mı ikisi arasinda

Hocam yok internetten videoları izlemiştim ikiside çok iyi

• arkadaşlar merhaba,

yaklaşık 3 hafta önce freebuds 3 aldım. müzik dinlerken ses kalitesi çok iyi yalnız telefon ile görüşürken karşı tarafın sesi çok az geliyor, sebebi nedir acaba? ne yapmak gerekiyor? telefonum xiaomi mi note 10

teşekkürler
  • evolution55 E kullanıcısına yanıt
    Sıfırlamanız gerek bir arkadaş böyle çözdü

• deneyeyim
  • Arkadaşlar hem anc olan hem de ortalamanin bi tık üstünde müzik kabiliyeti olan bir kulaklik ariyorum. Freebuds3 önerir misiniz

• Muqarnas kullanıcısına yanıt
    Anc beklentinizi karşılamaz, silikon uclu yada kafa ustu kulaklıkların haliyle gerisinde. Muzik kalitesi bir tik degil cok ustunde. Ona gore karar veriniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zopheal -- 22 Ağustos 2020; 10:15:3 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.