Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 İnceleme & Ana Konu (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
27
Favori
223.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bide forumda telefonu ölümüne savunanlar vardı dark evo x5 bile 4.4 almış 1000 tl ye g2 varken buna para bayıldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: morpheus_1905

bide forumda telefonu ölümüne savunanlar vardı dark evo x5 bile 4.4 almış 1000 tl ye g2 varken buna para bayıldık

Ya hocam telefon gercekten hem guzel hem dayanikli guncelleme avrupadan cikanlarla idare ediyoruz zaten avrupaya verilen guncelleme yine turkiyeye verilecek olanda iyidir bence 513 yukle kurtul guncelleme derdinden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi geceler.

Benim telefonda şöyle bi sıkıntı oluşmaya başladı. Zaten vardı ama dahada arttı. Wifi sürekli kopmaya başladı. Vodafone un sürümü olan B608 var. Ne yapayım arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooRDeLia

İyi geceler.

Benim telefonda şöyle bi sıkıntı oluşmaya başladı. Zaten vardı ama dahada arttı. Wifi sürekli kopmaya başladı. Vodafone un sürümü olan B608 var. Ne yapayım arkadaşlar?

aynı sürümü bende kullanıyorum, menmunum herhangi bir sıkıntım yok. Telefonu fabrika ayarlarına döndür, düzelecektir...Yedekle+fabrika ayarlarına sıfırla.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: yimust

quote:

İyi geceler.

aynı sürümü bende kullanıyorum, menmunum herhangi bir sıkıntım yok. Telefonu fabrika ayarlarına döndür, düzelecektir...Yedekle+fabrika ayarlarına sıfırla.....

Fabrika ayarına döndüreli 2 hafta ya oluyor ya olmuyor. Yani yeni döndürdüm. Çok sık kopuyor. Whatsappta konuşuyorum mesela mesajlarım gitmiyor ama var görünüyor net 20 sn sonra kopuyor. Hemde sıklıkla.

• Arkadaşlar sorun sadece benim telefonum da mı anlayamadım ama telefon whatsup + arka planda bir tane daha işlem açık kalınca o kadar çok ısınıyor ki abartmıyorum telefonu tutamıyorum elimde çerçevelerinden tutmaya çalışıyorum... Bu nasıl bi sıcaklıktır anlamadım, işlemciye temas eden termal macun kağıdı yok mu bunun içinde arkadaş... Neredeyse üstünde kestane pişiricem artık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: QASIMPATI

Arkadaşlar sorun sadece benim telefonum da mı anlayamadım ama telefon whatsup + arka planda bir tane daha işlem açık kalınca o kadar çok ısınıyor ki abartmıyorum telefonu tutamıyorum elimde çerçevelerinden tutmaya çalışıyorum... Bu nasıl bi sıcaklıktır anlamadım, işlemciye temas eden termal macun kağıdı yok mu bunun içinde arkadaş... Neredeyse üstünde kestane pişiricem artık...

510 roomunda oyle cok isiniyor
  • quote:

quote:

quote:

İyi geceler.

Fabrika ayarına döndüreli 2 hafta ya oluyor ya olmuyor. Yani yeni döndürdüm. Çok sık kopuyor. Whatsappta konuşuyorum mesela mesajlarım gitmiyor ama var görünüyor net 20 sn sonra kopuyor. Hemde sıklıkla.

başka bir arkadaşının wi-fi li modeminden dene, modemle olan tanımlama bilgisindende kaynaklanabilir.....

• quote:

Orijinalden alıntı: QASIMPATI

Arkadaşlar sorun sadece benim telefonum da mı anlayamadım ama telefon whatsup + arka planda bir tane daha işlem açık kalınca o kadar çok ısınıyor ki abartmıyorum telefonu tutamıyorum elimde çerçevelerinden tutmaya çalışıyorum... Bu nasıl bi sıcaklıktır anlamadım, işlemciye temas eden termal macun kağıdı yok mu bunun içinde arkadaş... Neredeyse üstünde kestane pişiricem artık...

Sadece sizin telefonunuzda.. Donanimsal bir arizada olabilir. Yada telefon sicak bir yerde ise o yuzden de isinabilir

• Isınınca kaç dereceyi görüyor merakettim bir app. İle Bakıp dereceyi söyleyebilirmisiniz. Birde Watsapp ı vede arkaplandaki diğer app. Yi kaldırıp yeniden kurup deneyin belki bi çakışma vs. Bi durum vardır iyimser düşünelim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

İyi geceler.

başka bir arkadaşının wi-fi li modeminden dene, modemle olan tanımlama bilgisindende kaynaklanabilir.....

Peki ne yapmak gerekir?

• CooRDeLia kullanıcısına yanıt
    diğer kişinin modemine bağlan en azından modemmi telefonmu netleşir....
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fblist23

quote:

kesinlikle ekran hassasiyeti kayıp olmuyor....Hatta eldiven kullanımı seçeneğini de aktif et, hassasiyet artsın....Bence en şık tarafı arka kapak jelatini. Tamamen orijinal fabrikasyon kaplama gibi oldu. Sanki arka kapağı komple naylonumsu bir şeyle kaplamış oluyorsun....

Huawei Ascend P6 İnceleme & Ana Konu

arka kapak jelatinini nereden aldınız.. ?

mrb, link;

http://www.hepsiburada.com/liste/case-4u-huawei-ascend-p6-ekran-koruyucu-ultra-seffaf-parmak-izi-birakmaz-/productDetails.aspx?productId=telkilkilcs4hp6ek&categoryId=16102

verdiğiniz linkteki ürünü aldım. 2 tane ön yüz için ekran koruyucu jelatin+ 1 temizleme bezi (kırmızı renkte)+ camdaki tozları temizlemek için bant+ ekrandaki hava kabarcıklarını almak için ufak ince bir karton çıktı. Ama arka kapak için jelatin çıkmadı. Arka kapak jelatini için almıştım, arka kapak jelatini hariç ne varsa çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: rraistlinn

kitkat geldi.. hayırlı olsun
    http://consumer.huawei.com/tr/support/downloads/index.htm?utm_content=buffer794cc&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

b608 üzerinden güncelleme seçeneğinden yüklenebiliyormu. gerçi b513 ü kullanıyorum bi fark yoksa tekrardan romlarla uğraşmak istemiyorum

• fark etmiyor istediğin romdan geçiş yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

fark etmiyor istediğin romdan geçiş yapabilirsin.

kullanıyormusunuz türkiye romunu? kullanıyorsanız b513 ten bir farkı varmı

b513 şarjı fazla sömürüyor. b507 ye nasıl geçiş yapabilirim
  • Daha yeni kurdum pek fark yok gibi ama bakalım incelemedim henüz.

Deneme yanıma yoluyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

Daha yeni kurdum pek fark yok gibi ama bakalım incelemedim henüz.

Deneme yanıma yoluyla

b507 daha iyiydi aslında ama bayağıdır b513 kullanıyorum pekte bir farkını göremedim b507 ile b513 arasında

• arkadaşlar kitkat güncellemeyi yapan oldumu. b608 e göre öncelikle şarj sonrada Wi-Fi stabilite vs. izlenimlerinizi paylaşırmısınız

• 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.