Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 İnceleme & Ana Konu (239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.935
Cevap
27
Favori
223.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncellemeyi çok beğendim. Dada stabil daha seri olmuş. Güç yönetim daha iyi olduğu söylenmiş ama deneme fırsatım olmadı.
  • Benim kamerada sol üstte siyah bi çizgi oluştu bu nedir anlayan var mı sanki kameranın içine çöp girmiş bunun içinde servise vermek istemiyorum yada versem mi ?
     Huawei Ascend P6 İnceleme & Ana Konu
  • slm arkadaşlar dün kurdum b512 nin üstüne direk kurdum hiç bir sorun yaşamadım sonra telefon ayarlarını sıfırladım hiç bir sıkıntı yok b512 nin aynısı bi fark yok şarjı şuan belli değil sabahtan beri kurcalıyorum konuşma yaptım 15 güncelleme yapptı tel msj felan derken % 25 şarj gitti.
  • uykuludonanim U kullanıcısına yanıt
    mrb, özür borcum olsun, iki tane ürün almıştım, birtanesi ön ekrankoruyucu, sonra ön-arka ekran koruyucu olduğunu öğrenince bu sefer ön ve arka ekran koruyucuyu ayrı almıştım. Size önceden almış olduğum ve linkini göndermiş olduğum sadece ön ekran koruyucu.
    ikinci ürün olarak ;http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/huawei-ascend-p6-on-arka-ekran-koruyucu-1-adet-123765476 bu linktekini aldım. bu son linktekinin sadece arka koruyucusunu kullandım. Yani elimde 2 ekran koruyucu ve bir arka kapak koruyucu olmuş oldu. Birisi yedek olarak duruyor.

• yimust kullanıcısına yanıt
    Neyse almış bulunduk önemli değil. Ucuz bir ürün olduğundan ben de pek incelememiştim almadan önce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rraistlinn

arkadaşlar kitkat güncellemeyi yapan oldumu. b608 e göre öncelikle şarj sonrada Wi-Fi stabilite vs. izlenimlerinizi paylaşırmısınız

b608 sürümü üstüne kurdum, wi-fi önceki sürüm gibi, telefonu şu sıralar tam şarj için taktım dulduuyorum, o bakalım fark edecekmi. b608 ile kitkat arasında pek önemli bir fark göremedim, telefon b608 ilede gayet stabil çalışıyordu. Neyse zamana bıraktım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: rraistlinn

kitkat geldi.. hayırlı olsun
    http://consumer.huawei.com/tr/support/downloads/index.htm?utm_content=buffer794cc&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

bunu nasıl kuracağız acaba..?
  • fblist23 F kullanıcısına yanıt
    huawei p6 kitkat konusunu incele

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • b608 kullanıyorum, elranın altındaki sanal klavyeyi gizlemek için bir seçenek yok. Bu güncellemeyi yükleyince ekranın altındaki sanal klavye gizlenebiliyor mu

• Ban resmine ben tıklamadım. Muhtemelen yanlışlıkla parmak sürçtü

• arifakinti A kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar.. istanbul yada izmit te p6 tamiri yapacak iyi bir telefon tamircisi arıyorum bildiğiniz varsa yazar mısınız?
    sorunum ekran 1. kattan düşerek kırıldı yurt dışından getirterek kendim değiştirdim ama ekran görüntüşü gelmiyor titreşim var açılış sesi var.. bir iki kez ekran anlık geldi ama ekran görüntüsü 2 tane ve net değildi.. sadece kulaklık jakının bir kablosu kopuk bildiğim kadar ekranı etkilemez..
  • arkadaşlar herkese iyi gunler her ne kadar telefon konusunda bilgili olsakta telefonu once kullanana sormak lazım p6 dan memnunmusunuz sizce p7 ye gecmemizi ikna edecek aman aman bi etken varmı iyi gunler
  • r4deon kullanıcısına yanıt
    memnunuz tabiki bir sene geçti alalı o kadar telefon çıktı hala p6 ayarında bir kasa yapabilen çıkmadı.o kadar inceliyorum mediamarkta falan hiç içime sinen yok daha.p7 bende alacaktım ama artık çift hatlı bir telefon kullanmam gerektiğinden mt6592t'li bir model alacağım yurtdışından.
    P6'nın batarya ve oyun performansı biraz daha iyi olaydı tadından yenmezdi

• quote:

Orijinalden alıntı: lionhearts

memnunuz tabiki bir sene geçti alalı o kadar telefon çıktı hala p6 ayarında bir kasa yapabilen çıkmadı.o kadar inceliyorum mediamarkta falan hiç içime sinen yok daha.p7 bende alacaktım ama artık çift hatlı bir telefon kullanmam gerektiğinden mt6592t'li bir model alacağım yurtdışından.
    P6'nın batarya ve oyun performansı biraz daha iyi olaydı tadından yenmezdi

cevapladıgın için teşekkür ederim lionhearts dediğin gibi telefonun tasarımı cok güzel adeta . Yani bu cumlenızden p6 dan p7 ye geçiş gereksiz manasını çıkartabilirmiyim :) ben fazla fark goremıyorum ama sizlerede sormak istedim
  • r4deon kullanıcısına yanıt
    Valla dediğim gibi p7'de çift hat olsaydı ben gözüm kapalı alırdım.ki zaten huawei'nin ascend p serileri gözü kapalı alınır.konuyu okursan istisnalar hariç herkesin çok memnun olduğunu görebilirsin.p7 oyun performansı konusunda çok daha iyi tabi.genel sistem performansı ve stabilitesi p6'nında çok iyi bir senedir ne şişti ne dondu ne restart attı.samsungtan bu tarz şeylere çok alışık olduğum için şaşırttı beni :)) huawei iyi optimize ediyor androidi.o yüzden güncelleme güncelleme diye ağlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: lionhearts

Valla dediğim gibi p7'de çift hat olsaydı ben gözüm kapalı alırdım.ki zaten huawei'nin ascend p serileri gözü kapalı alınır.konuyu okursan istisnalar hariç herkesin çok memnun olduğunu görebilirsin.p7 oyun performansı konusunda çok daha iyi tabi.genel sistem performansı ve stabilitesi p6'nında çok iyi bir senedir ne şişti ne dondu ne restart attı.samsungtan bu tarz şeylere çok alışık olduğum için şaşırttı beni :)) huawei iyi optimize ediyor androidi.o yüzden güncelleme güncelleme diye ağlamıyorum.

evet cogu kısı memnun beni dusunduren sey su p7 ekran full hd o işlemci ve gpu kombinasyonu snapdragon gibi üstesinden gelebilecekmi real racing 3 mc4 mc5 nfs gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: r4deon

arkadaşlar herkese iyi gunler her ne kadar telefon konusunda bilgili olsakta telefonu once kullanana sormak lazım p6 dan memnunmusunuz sizce p7 ye gecmemizi ikna edecek aman aman bi etken varmı iyi gunler

valla, oyun oynamayacaksanız bence hiç değmez, p6 daha kibar ve zarif, p7 biraz daha kalın ve kenarlarını ovallemişler, ekranı biraz daha büyük 3 inc lik bir fark var.En ince kasa ünvanını şimdiye kada kimseye kaptırmayacak galiba p6...yinede siz bilirsiniz.....
    P6 ünvanını kaptırdı.. Ama hala Dünyanin olmasada Türkiyenin en ince telefonu diyebiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

P6 ünvanını kaptırdı.. Ama hala Dünyanin olmasada Türkiyenin en ince telefonu diyebiliriz

kime kaptırmış???
    Kaptıralı çok oldu ya. En ince rekoru bi kaç kere kırıldı. En son yine çin menşelli gionne firması kırdı. 5.küsurat mm idi..

• 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.