Şimdi Ara

Huawei Ascend P1 - U9200 (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.663
Cevap
30
Favori
301.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: agritux

custu formatladım bile ben. kurmadığım rom da kalmadı. kalkmadı malesef.

birde sistem dosya sondaki media yi formatla sonra costum ROM dene gider hocam turkiyeye ilk gelen u9200 lerde cust media da ikinci u9200-1 lerde sistem media botloader de. ikisininde silince gitmesi lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zahidow Z kullanıcısına yanıt
    hocam rom kurarken zaten system klasörünü komple formatlıyoruz içinde hiç bir şey kalmıyor
  • quote:

hocam rom kurarken zaten system klasörünü komple formatlıyoruz içinde hiç bir şey kalmıyor

hocam turkcell botloaeder i manuel olarak silmen gerek costum rom bu duvari asamiyor root yetkisiyle silmen gerekiyor. şuana kadar elime gelen tüm cihazları bu şekilde root explorer ile silerek turkcell den kurtardim

• arkadaşlar güncelliyemedim, beceremedim tıkanıp kaldım bir noktada ve vazgeçtim açıkçası ama benim sorunum şimdi "twrp recovery" programını kaldırmak, telefonu şarj veya bilgisayara taktığımda veya kapattığımda v.s. hep bu twrp recovery ekranı çıkıyor, artık bıktım bunu nasıl kaldırabilirim yardımcı olabilirmisiniz, çıldırttı beni ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmort

arkadaşlar güncelliyemedim, beceremedim tıkanıp kaldım bir noktada ve vazgeçtim açıkçası ama benim sorunum şimdi "twrp recovery" programını kaldırmak, telefonu şarj veya bilgisayara taktığımda veya kapattığımda v.s. hep bu twrp recovery ekranı çıkıyor, artık bıktım bunu nasıl kaldırabilirim yardımcı olabilirmisiniz, çıldırttı beni ...

Orjinal recovery i pc den geri flashlarsanız twrp den kurtulursunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yEmreozc

quote:

arkadaşlar güncelliyemedim, beceremedim tıkanıp kaldım bir noktada ve vazgeçtim açıkçası ama benim sorunum şimdi "twrp recovery" programını kaldırmak, telefonu şarj veya bilgisayara taktığımda veya kapattığımda v.s. hep bu twrp recovery ekranı çıkıyor, artık bıktım bunu nasıl kaldırabilirim yardımcı olabilirmisiniz, çıldırttı beni ...

İlk önce teşekkürler ama Türkçesini alsam :), ben hiç anlamıyorum, beceremedim zaten B229u yuklemeye çalıstım beceremedim ve vazgeçtim, bu terimleriden hiç anlamıyorum açıkçası, biraz daha detaylı açıklıyabilirsen çok yardımcı olmus olursun, teşekkürler şimdiden

• Arkadaslar telefonun guc tasarrufuna gelince butun ayarlari kisiyo sarja takinca eski ayarlara donmuyo bunu duzeltebilirmiyiz yada guc tasarrufunu komple nasil kapatabiliriz

• quote:

quote:

quote:

İlk önce teşekkürler ama Türkçesini alsam :), ben hiç anlamıyorum, beceremedim zaten B229u yuklemeye çalıstım beceremedim ve vazgeçtim, bu terimleriden hiç anlamıyorum açıkçası, biraz daha detaylı açıklıyabilirsen çok yardımcı olmus olursun, teşekkürler şimdiden

Hocam twrpyi nasıl yüklediyseniz(hani turkcell logosunda telefonu bilgisayara bağlayıp cmd.exe ile işlemler yapmıştınız) işte aynı şekilde orijinal recoveryde cmd.exe yi kullanarak geçeceksiniz. Cmd.exe ye "fastboot flash recovery b229.img" yazmanız yeterli.

• B708'de sürümlerde ki gibi sinyal kesilmesi yok arkadaşlar.
    Performans açısından çok iyi şiddetle öneriyorum.
    Mesajlar uygulaması yenilenmiş, ingilizce fakat çok daha kullanışlı ve şık hale gelmiş.
    Pil iyi gidiyor. Telefon şu şu uygulama çok ram harcıyor haberin olsun gibi bildirim gönderiyor, istersen kapatıyorsun istersen devam ediyorsun, bu özelliği çok sevdim :)
    Telefon görüşmelerinde ilk defa gözle görülür bi azalış olmadığını gördüm, bi saatlik bir telefon görüşmesi yaptım telefon ne ısındı nede şarjında çok fazla bi azalış oldu.
    Ram optimizasyonu çok iyi, 150'den aşağı nadiren düşüyor. Düşse bile hissettirmiyor.

@agritux öneririm, boşver miui'yi :)
    birde sana sorum olucak hocam, ben led ışığının sürekli yanmasını yada en azından 2-3 saniye yanıp sonra yarım saniye sönüp tekrar 2-3 saniye yanmasını istiyorum. Emotion da bununla ilgili bi ayar yok. Bununla ilgili bi sistem dosyasını düzenlesek hallolur mu acaba mümkün müdür?

• çözdük iyimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redkid06 -- 11 Ocak 2014; 20:35:53 >
  • quote:

B708'de sürümlerde ki gibi sinyal kesilmesi yok arkadaşlar.
    Performans açısından çok iyi şiddetle öneriyorum.
    Mesajlar uygulaması yenilenmiş, ingilizce fakat çok daha kullanışlı ve şık hale gelmiş.
    Pil iyi gidiyor. Telefon şu şu uygulama çok ram harcıyor haberin olsun gibi bildirim gönderiyor, istersen kapatıyorsun istersen devam ediyorsun, bu özelliği çok sevdim :)
    Telefon görüşmelerinde ilk defa gözle görülür bi azalış olmadığını gördüm, bi saatlik bir telefon görüşmesi yaptım telefon ne ısındı nede şarjında çok fazla bi azalış oldu.
    Ram optimizasyonu çok iyi, 150'den aşağı nadiren düşüyor. Düşse bile hissettirmiyor.

@agritux öneririm, boşver miui'yi :)
    birde sana sorum olucak hocam, ben led ışığının sürekli yanmasını yada en azından 2-3 saniye yanıp sonra yarım saniye sönüp tekrar 2-3 saniye yanmasını istiyorum. Emotion da bununla ilgili bi ayar yok. Bununla ilgili bi sistem dosyasını düzenlesek hallolur mu acaba mümkün müdür?

b708 türkçe mi ?

• Cwm ile yüklerseniz(yani ilk mesajdaki cwm ile yüklenen zip) direk açılınca türkçe seçerseniz. Dload yoluyla yüklerseniz onuda morelocale 2 uygulamasıyla türkçe yapabilirsiniz.
    Yani evet Türkçe var. Sadece mesajlar uygulaması İngilizce.

• Arkadaşlar 3 gün önce aldım telefonu. Önceden galaxy ace s5830 a rom felan attım baya 4.2 vs ama kolaydı dosyaları sd karta at recovery mod a al aç kapa basitti. Şuan bu telefona geçtim. Şimdi en sorunsuz rom hangisi herkes bir şeyler yazmış farklı forumlara da baktım ama hep 3-4 ay önce. Güncellenmiş sorunsuz kamera wifi bluetooth türkçe dil sorunu olmayan rom hangisidir? linkini atabilir mi bir de görsel destekli veya video da olursa duacınız olurum. saygılar. he oldukça temiz kullanılmış en para ile 355 e geldi :)
  • quote:

flashlarsın hocam
    wipe data
    wipe cache
    wipe dalvik cache
    format system
    yap flashla

bende 336 dan 708 cwmden kurulanı yaptım ne wifi çalışıyo nede bluetooth sorun nedir..? sizce
    yada bu wifi vs build propla ilgisi varmıki

garanti için turkcell romunamı dönmeliyiz öleyse turkcell romunu nerden bulucaz..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redkid06 -- 11 Ocak 2014; 23:17:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redkid06

quote:

flashlarsın hocam
    wipe data
    wipe cache
    wipe dalvik cache
    format system
    yap flashla

bende 336 dan 708 cwmden kurulanı yaptım ne wifi çalışıyo nede bluetooth sorun nedir..? sizce
    yada bu wifi vs build propla ilgisi varmıki

garanti için turkcell romunamı dönmeliyiz öleyse turkcell romunu nerden bulucaz..?

Hocam alıntıladığınız mesajdaki adımları yaparak tekrardan kursanız. Böyle bi hata alan olmadıda şuana kadar.

• Cm 10.1 güncellenmiş arkadaşlar buyurun;
    https://disk.yandex.com.tr/public/?hash=pHyvQ%2BrbmUmoE344oYVj/PZvzTNN/BlC8gsHW%2BPhLZM%3D
    Gapps dahil değil onu ilk mesajda bulabilirsiniz.
    Deneyen olursa geri bildirim yaparsa seviniriz

• Peki turkcell romuna nasil doneriz yedek almamistik iyimi yedegini alan paylassa ordan kurulurmuki

• 336 a geri dondum yine wifi yok kaldik bole

• quote:

Orijinalden alıntı: qazrfv

Cm 10.1 güncellenmiş arkadaşlar buyurun;
    https://disk.yandex.com.tr/public/?hash=pHyvQ%2BrbmUmoE344oYVj/PZvzTNN/BlC8gsHW%2BPhLZM%3D

Hangi sitede duyruldu paylasabilirmisin

• quote:

Orijinalden alıntı: kdrkaya

quote:

Orijinalden alıntı: qazrfv

Cm 10.1 güncellenmiş arkadaşlar buyurun;

Hangi sitede duyruldu paylasabilirmisin

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=441214&view=findpost&p=24418389

• 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.