Şimdi Ara

Huawei ascend g700 gelmiş. 750tl - puan vs. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
13
Favori
17.746
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar huawei konusunda içiniz rahat olsun.Daha önce ascend g301 kullandım tabiri yerindeyse taş gibi telefon (rom meraklıları için telefona pek çok sitede rom desteği var.özellikle rus ve romanya siteleri) Marka takıntısı olmayanlara tavsiye ederim.Daha sonra alacağım telefon yine huawei olacaktır.Kalite işçilik Türkiye servisi her şey çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baybars Sultan

Arkadaşlar huawei konusunda içiniz rahat olsun.Daha önce ascend g301 kullandım tabiri yerindeyse taş gibi telefon (rom meraklıları için telefona pek çok sitede rom desteği var.özellikle rus ve romanya siteleri) Marka takıntısı olmayanlara tavsiye ederim.Daha sonra alacağım telefon yine huawei olacaktır.Kalite işçilik Türkiye servisi her şey çok iyi.

Evet iscilik ve malzeme kalitesi baya iyi. Ama ideos x5 den baya cektik kronik sorunlari vardi. O Yuzden g700den cekiniyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • huawei nın g301 almıstım burda soylenen kampanyadan. bulasmayın huaweiye bence. sımdı htc 8x aldım yeni daha gelmedi bakalım hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenberkay

750 tl civarına samsung grand duos var

http://www.phonearena.com/phones/compare/Huawei-Ascend-G700,Samsung-Galaxy-Grand/phones/8210,7583

Samsung hem daha pahalı hem daha kötü
  • Şu an bu telefon axess ile en hesaplı nerden ve nasıl alınır?
  • az önce hızlıaldan 750lira ya 100 lira indirimle 650ye aldım bekliyoruz artık bakalım elime geçi,nce yorumlayacağım
  • otg desteği (flash bellek, usb klavye, fare bağlamak için) var mı? büyük olsılıkla yok. alan arkadaşlar bilgi verebilirler mi?
  • fx1018 kullanıcısına yanıt
    Üstat artık telefon 2 haftadan fazladır sizde, fiyatı da aynı hala sıcak fırsat sayılır. Nasıl ilk günkü kadar memnun musunuz? Bende Bimcell var, sorun yaratır mı acaba? Yanılmıyorsam Turkcell'e geçmeden interneti daha yavaş demiştiniz.
  • Memnunum hocam şuanda telefon alacak olsam yine aynı telefonu alırdım. Performans gayet iyi, ekranı güzel, şarjı iyi gidiyor her işimi görüyor boşuna dünya para vermeye gerek yok altı üstü bir telefon.

Geçen gün 729TL yaptılar fiyatı şuanda 749TL Hızlıal.comda 300TL üzeri 30TL bkm indirimi var birde yapıkrediden 750TL üzeri 100TL indirim kodları var forumda 15TL civarında satılıyor bu şekilde ürün 635TLye maledilebilir. Bence 750TLde iyi fiyat 635TLyede nerdeyse bedava.
  • Arkadaş tek sim mi çift sim mi alanlarda söylememiş :)) Sim ayrıca normal mi, mikro mu ?

Teşekkürler.
  • bazen13 kullanıcısına yanıt
    Ülkemizde çift simlisi yok bu cihazın zaten öyle bir özelliği olsa ürün açıklamalarında gözlerinin içine içine sokarlardı

• quote:

Orijinalden alıntı: fx1018

Ülkemizde çift simlisi yok bu cihazın zaten öyle bir özelliği olsa ürün açıklamalarında gözlerinin içine içine sokarlardı

Tek sim ve micro dimi hocam? Alacağım bugün? Bir de malzeme kalitesi discovery gibi değildir umarım?
    Tek ve normal sim hocam. Malzeme kalitesi çok üst düzey değil ama güzel ekran filmi çekili geliyor silikon arka kapaklarıda 1.69$ aliexpressten aldım, tasarım olarak çok iyi ince ve estetik bir cihaz fiyatını duyan şaşırıyor

• Bu telefonda hat üzerinden görüntülü görüşme var mı?
  • kimyager147 K kullanıcısına yanıt
    Bu devirde hat üzerinden görüntülü konuşmamı kaldı hocam bunun için skype türü programlar kullanılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: fx1018

Tek ve normal sim hocam. Malzeme kalitesi çok üst düzey değil ama güzel ekran filmi çekili geliyor silikon arka kapaklarıda 1.69$ aliexpressten aldım, tasarım olarak çok iyi ince ve estetik bir cihaz fiyatını duyan şaşırıyor

Hocam ekran filminde baloncuk filan yok yani, kalkma gibi ? :) İyiymiş :)

Turkcell'e sordum henüz gelmemiş onlara bizim buradaki.. Pzt gelecekmiş sanırım, gidip alacağım geldiğinde :) Acelem yok :)
    Yok hocam mükemmel kaplama olmuş keşke bütün firmalar cihazları kendinden ekran filmli yollasalar.

Hızlıal.comda çeklerler ve kampanyalarla cihaz çok uygun fiyatlara geliyor oradan niye almıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucastorn

teşekkürler bilgiler için. Çok kararsızım, bir yandan masrafa girmeyeyim diyorum, bir yandan da artık yenileme zamanı geldi diyorum telefonu. İşyerinin verdiği Blackberry Curve var 2g, Turkcell hatlı, hiçbir işe yaramıyor, bir de aylık 4 gb interneti var, anca iş maillerini okumaya, cevaplamaya yarıyor :)

Kendi hattımsa Bimcell ve 1.nesil Samsung Galaxy. İşyerinden blackberry yerine android veya iphone verselerdi dert tasa olmayacaktı ama mecburen ayrı hat kullanıyorum.

2 hat kullanıyorsanız Motorola Moto G'ye ciddi manada bakın derim

Avantajları;
    - Çift hatlı (istediğiniz hattı 3G- istediğinizi 2G kullanabildiğiniz esnek bir çift hat menüsü mevcut)
    - 4.5 inç HD (720p) IPS Ekran (Gorilla Glass 3)
    - Snapdragon 400 işlemci (4 çekirdek - Antutu puan 17.600 civarı)
    - Motorola bir Google Company markası, cihaza destek verecek. Şu an en güncel Android 4.4'ü aldı bile ve yeni lanse edilen son sürüm Android L'yi de alacak.
    - Google company olduğu için üzerinde saf bir Android var, inanılmaz hızlı. Ayrıca Android 4.4 512 MB Ram'li cihazlarda bile çalışması için tasarlanmış. O yüzden Moto G inanılmaz hızlı ve akıcı.
    - hepsiburada.com'da 50 TL çek ve 50 TL Bonus ile 629 TL'ye satılıyor ki şu haliyle 529 TL'ye mal oluyor.

• hızlı alı tavsiye etmem garanti bakımından

• quote:

Orijinalden alıntı: thedeparted

quote:

Orijinalden alıntı: Lucastorn

teşekkürler bilgiler için. Çok kararsızım, bir yandan masrafa girmeyeyim diyorum, bir yandan da artık yenileme zamanı geldi diyorum telefonu. İşyerinin verdiği Blackberry Curve var 2g, Turkcell hatlı, hiçbir işe yaramıyor, bir de aylık 4 gb interneti var, anca iş maillerini okumaya, cevaplamaya yarıyor :)

Kendi hattımsa Bimcell ve 1.nesil Samsung Galaxy. İşyerinden blackberry yerine android veya iphone verselerdi dert tasa olmayacaktı ama mecburen ayrı hat kullanıyorum.

2 hat kullanıyorsanız Motorola Moto G'ye ciddi manada bakın derim

Avantajları;
    - Çift hatlı (istediğiniz hattı 3G- istediğinizi 2G kullanabildiğiniz esnek bir çift hat menüsü mevcut)
    - 4.5 inç HD (720p) IPS Ekran (Gorilla Glass 3)
    - Snapdragon 400 işlemci (4 çekirdek - Antutu puan 17.600 civarı)
    - Motorola bir Google Company markası, cihaza destek verecek. Şu an en güncel Android 4.4'ü aldı bile ve yeni lanse edilen son sürüm Android L'yi de alacak.
    - Google company olduğu için üzerinde saf bir Android var, inanılmaz hızlı. Ayrıca Android 4.4 512 MB Ram'li cihazlarda bile çalışması için tasarlanmış. O yüzden Moto G inanılmaz hızlı ve akıcı.
    - hepsiburada.com'da 50 TL çek ve 50 TL Bonus ile 629 TL'ye satılıyor ki şu haliyle 529 TL'ye mal oluyor.

Google Motorolayı Mobility i Lenovoya sattı hocam.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.