Şimdi Ara

Huawei ascend g700 gelmiş. 750tl - puan vs. (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
253
Cevap
13
Favori
17.746
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: STND

quote:

Orijinalden alıntı: thedeparted

quote:

Orijinalden alıntı: Lucastorn

teşekkürler bilgiler için. Çok kararsızım, bir yandan masrafa girmeyeyim diyorum, bir yandan da artık yenileme zamanı geldi diyorum telefonu. İşyerinin verdiği Blackberry Curve var 2g, Turkcell hatlı, hiçbir işe yaramıyor, bir de aylık 4 gb interneti var, anca iş maillerini okumaya, cevaplamaya yarıyor :)

Kendi hattımsa Bimcell ve 1.nesil Samsung Galaxy. İşyerinden blackberry yerine android veya iphone verselerdi dert tasa olmayacaktı ama mecburen ayrı hat kullanıyorum.

2 hat kullanıyorsanız Motorola Moto G'ye ciddi manada bakın derim

Avantajları;
    - Çift hatlı (istediğiniz hattı 3G- istediğinizi 2G kullanabildiğiniz esnek bir çift hat menüsü mevcut)
    - 4.5 inç HD (720p) IPS Ekran (Gorilla Glass 3)
    - Snapdragon 400 işlemci (4 çekirdek - Antutu puan 17.600 civarı)
    - Motorola bir Google Company markası, cihaza destek verecek. Şu an en güncel Android 4.4'ü aldı bile ve yeni lanse edilen son sürüm Android L'yi de alacak.
    - Google company olduğu için üzerinde saf bir Android var, inanılmaz hızlı. Ayrıca Android 4.4 512 MB Ram'li cihazlarda bile çalışması için tasarlanmış. O yüzden Moto G inanılmaz hızlı ve akıcı.
    - hepsiburada.com'da 50 TL çek ve 50 TL Bonus ile 629 TL'ye satılıyor ki şu haliyle 529 TL'ye mal oluyor.

Google Motorolayı Mobility i Lenovoya sattı hocam.

Bunun hakkında bilgim yoktu, telefon açılışta A Google Company olarak açılıyordu. Ancak sonuç olarak Huawei'den daha hızlı ve en güncel işletim sistemine sahip, kaliteli bir telefon. Seçenekler içerisinde kesinlikle bulundurulmalı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 30 Haziran 2014; 17:01:27 >

• motorola moto g'nin bence eksi bir yönü, fonksiyon tuşlarının dokunmatik ekranda gömülü olması. bunun bir çözümü yok değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

motorola moto g'nin bence eksi bir yönü, fonksiyon tuşlarının dokunmatik ekranda gömülü olması. bunun bir çözümü yok değil mi?

Kesinlikle... Zaten görece çok büyük olmayan 4.5 inç ekran, bir de sanal tuşlar nedeniyle küçülüyor. Aslında Android 4.4 ile birlikte alttaki sanal tuşlar ve üst panel şeffaflaşıyor ama yine de ayrı kapasitif tuşun yerini tutmuyor. Ayrıca ekran en az 5 inç olsaymış daha iyi olurmuş. Huawei ile Moto G arasında bu ekran nedniyle uzun gel git yaşadım ve ekrandan vazgeçip diğer avantajları baskın geldiği için Moto G'yi tercih ettim. Ancak Huawei ile ilgili içimde bir uhde kalmadı değil, sırf bu ekran büyüklüğü nedeniyle...
  • Card finans kampanyasi geldi.dogum gunumde 9 temmuzda gecen sene verdigi gibi % 10 indirim verirse kapacam bu telden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar , konu bıraz eskı ama az evvel moto g ım kamera hatası verdı , kapa ac , safe mod , kamera bellegı sılme , arka plandakı programları kapama , sılme gıbı ıslemler uyguladım ama duzelmedı . sımdı brıgstara gondersem 3 haftada anca gelir.3 hafta telefonsuz yapamam ve yenı telefon arayısındayım , bu telefon kafamdaydı.fıyatı bıraz daha dusmus , daha dusuk onercegınız baska sıte yada model var mı?
  • Arkadaşlar bu telefonla General Mobile Discovery 2 arasında ne farklar var? birisi 750 TL diğeri 888 TL olacak, aradaki farka değer mi sizce?
  • quote:

Arkadaşlar bu telefonla General Mobile Discovery 2 arasında ne farklar var? birisi 750 TL diğeri 888 TL olacak, aradaki farka değer mi sizce?

Teknik olarak Discovery 2 çok daha üstün bir telefon ve teknik özelliklere bakarsak o fiyat farkına kesinlikle değecektir. Ama Discovery'yi de iyice araştırmak gerek. Kronik bir sorunu olup olmadığına bakmalı.
  • Asus ZenFone 5 bir tık daha iyi sanki neden bu kadar olay oluyor

Bakınız :http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5633&idPhone2=5952

Üstelik Asus'ta Gorilla Glass 3 cam var.

Edit : Link ekledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __By_CiN_oO__ -- 27 Ağustos 2014; 16:42:14 >
  • quote:

Arkadaşlar bu telefonla General Mobile Discovery 2 arasında ne farklar var? birisi 750 TL diğeri 888 TL olacak, aradaki farka değer mi sizce?

discovery 2 daha iyi ama hafıza kartı desteği yok, otg yok, belleği ssadece 16gb. 16 gb belleğin belki 10GB'Lık kısmını kullanabilirsiniz. önümüzdeki aylarda kart destekli ve tek sim kartlı gmd 2 modeli de çıkacakmış, onu bekleyebilirsiniz veya 2015'e doğru tam bir f/p ürünü olan xiaomi modelleri türkiye'ye gelecek deniyor. en mantıklısı o modelleri beklemek
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

discovery 2 daha iyi ama hafıza kartı desteği yok, otg yok, belleği ssadece 16gb. 16 gb belleğin belki 10GB'Lık kısmını kullanabilirsiniz. önümüzdeki aylarda kart destekli ve tek sim kartlı gmd 2 modeli de çıkacakmış, onu bekleyebilirsiniz veya 2015'e doğru tam bir f/p ürünü olan xiaomi modelleri türkiye'ye gelecek deniyor. en mantıklısı o modelleri beklemek

Öncelikle cevap için teşekkürler. Şu an sanki Zenfone 5, G700'den daha uygun gibi gözüküyor. Günün birinde paraya kıyarsam alacağım herhalde birini :)

• Arkadaşlar bu huawei g7 goruntulu arama yapılabiliyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.