Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (914. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.866
Cevap
154
Favori
719.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 912913914915916
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok basit ses kısma tuşu ile açma kapama tuşuna aynı anda basıp ekran görüntüsünü alabilirsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delicoban12 -- 9 Ocak 2016; 22:18:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pendo P kullanıcısına yanıt
    ya da bildirim barını aşağıya çekip kısayol tuşunu kullanarak
     Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI]

• SUAN GUNCELLME İLE HERŞEY NORMALMİ KAMERA WHATSAPP KASMA SARJ FELAN BUNLAR NORMALSE GÜNCELLİCEM YOKSA KORKUYORUM
  • marquise58 M kullanıcısına yanıt
    Az önce guncelledim klavye hala çok kötü:)

• Arkadaşlar bir sorunla karşılaştım. Skype görüşmesi yapmak istedim ancak sesim karşı tarafa gitmedi bir ayarımı var acaba. Biraz karıştırdım ama bulamadım. Uygulamayı kaldırıp tekrar kurdum ancak sesim karşıya gitmedi bir türlü yardım bekliyorum bilen arkadaşlardan

• mslow kullanıcısına yanıt
    tek sorunu skype kaldı zaten. ses gitmiyor ve henüz çözümü yok. ben viber kullanıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: planmeca

Az önce guncelledim klavye hala çok kötü:)

Arkadaşım düne kadar "TouchPal" klavye kullanıyordum ve sonderece memnundum gerçi hala bir şikayetim yok fakat bir iki gündür "SwiftKey" klavye kullanıyorum ve sanki biraz daha hızlı ve akıcı gibi geldi bana. Bence son sürümlerinde her ikisi de gayet başarılı. Denemelisiniz kesinlikle öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gringoow1 -- 10 Ocak 2016; 2:57:29 >
  • planmeca P kullanıcısına yanıt
    başka bi sorunu varmı acaba ?
  • Merhaba son çıkan güncelleme (Lolipop 5.1.1) ile ilgi çok sorular soruluyor
    Son güncellemenin nasıl yapılacağı artıları ve eksileri ilk mesaja eklense daha iyi olmaz mı (öneri sadece)
  • akay75 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam sd kartta da yok. Böyle garip bi durum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar biraz yardıma ihtiyacım var.

Avrupa için çıkan kitkat b263 ü kurmak istiyorum.
    indirdim ve update.app extract ettim
    system.img boot.img recovery.img flashladım.
    cust.img yi extract ettim
    cust.img dekileri cust klasörüne kopyaladım telefonu yeniden başlattım

yazılım versiyonu b263 görünüyor ama cust versiyonu hala türkiye romunda olduğu gibi 464. 432 olmadı. sorun nerede acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: galatasaray1905__

Ekrana dokunmak bazen tek elle kullanimda oldukça zor gelir.Parmağınızı yuvarlak tuştan kare'ye sürükleyin.

üçgenden yuvarlağa veya kareden yuvarlağa kaydırınca tek el kullanımı aktif oluyo hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Arkadaşlar biraz yardıma ihtiyacım var.

Avrupa için çıkan kitkat b263 ü kurmak istiyorum.
    indirdim ve update.app extract ettim
    system.img boot.img recovery.img flashladım.
    cust.img yi extract ettim
    cust.img dekileri cust klasörüne kopyaladım telefonu yeniden başlattım

yazılım versiyonu b263 görünüyor ama cust versiyonu hala türkiye romunda olduğu gibi 464. 432 olmadı. sorun nerede acaba?

Extract yaptığınız cust klasörü içindeki meafnaf dosyasını data içine kopyalayıp data içerisindeki cust klasörünü silip,attığınız meafnaf dosyasının adını cust olarak adlandırıp telefonu yeniden başlatıp deneyebilir misiniz, ayrıca bu şekilde stock romdaki radyo da aktif olacaktır. Kurduktan sonra kamera kunlanma olayına bakıp bilgi verir misiniz? Avrupa romunda düzgünse ben de onu kuracağım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selim_09 -- 10 Ocak 2016; 16:02:31 >

• Selim_09 S kullanıcısına yanıt
    Şimdi şöyle bir durum var. Ben o dediğinizi yapsam da yeniden başlattıktan sonra data daki cust klasörünü kendi oluşturuyor. onu da channel tr içerisinden alıyor. channel tr yi sildim bende. bu sefer okunamaz tanımsız bir klasör oluşturuyor. bende kurnazlık yaptım. channel tr içerisindekileri silip meafnaf klasöründekileri kopyaladım. şimdi açılabilen bir avrupa kitkat romum var.

ama iş avrupa lolipopa güncellemye gelince yazılım versiyonu ya da cust versiyonu tutmasına rağmen hata veriyor güncellemiyor b313 e.
    bunu çözemedim işte :)
  • quote:

Şimdi şöyle bir durum var. Ben o dediğinizi yapsam da yeniden başlattıktan sonra data daki cust klasörünü kendi oluşturuyor. onu da channel tr içerisinden alıyor. channel tr yi sildim bende. bu sefer okunamaz tanımsız bir klasör oluşturuyor. bende kurnazlık yaptım. channel tr içerisindekileri silip meafnaf klasöründekileri kopyaladım. şimdi açılabilen bir avrupa kitkat romum var.

ama iş avrupa lolipopa güncellemye gelince yazılım versiyonu ya da cust versiyonu tutmasına rağmen hata veriyor güncellemiyor b313 e.
    bunu çözemedim işte :)

Çok değişik bir durum :) Telefon açıldığında dili ingilizce seçseniz veya 1kb'lık wipe cache wipe data yapan update app'lerden avrupa romu için olanı deneseniz başka da bir şey gelmiyor aklıma ayrıca çift tıklama vs çalışıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selim_09 -- 10 Ocak 2016; 16:32:43 >

bende fm radyo için yapıyorum bu işlemi. siz hangi sürümdesiniz kitkat mı loilpop mu?
    türkiye romunda fmradyo apk kurunca çalışmıyor dediler ama ben denemedim
    siz denediniz mi?
  • quote:

bende fm radyo için yapıyorum bu işlemi. siz hangi sürümdesiniz kitkat mı loilpop mu?
    türkiye romunda fmradyo apk kurunca çalışmıyor dediler ama ben denemedim
    siz denediniz mi?

Ben Türkiye Lollipop'dayım, doğrudur apk ile radyo çalışmıyor kerneli değiştirmek gerekli ya da bir yolunu bulup direkt Avrupa lollipop kurmak :)

• tianma panelli cihaz nerden bulcagız
    avrupa lolipopu da bu yöntem ile direk kurabilirim. ama işte sıkıntı şu ki ben temiz ve garanti kurulum olsun istiyorum. şu an bir sıkıntı mevcut ki güncelleme yapamıyor. belki ileride başka bir sıkıntı çıkartır bu hali ile.

bir de sizden bir şey rica etsem?
    bu /cust klasörünüzün içerisini bana ekran görüntüsü olarak paylaşabilir misiniz?
  • Huskay38 H kullanıcısına yanıt
    Bende whatsapp bildirimleri hala calismiyor. Whatsappin acilir pencere ozelligi ile kullaniyorum. Birde lolipopta ses kalitesi ozellikle hoparlorden video izlerken cok kotu oldu saglam birseyi niye bozarlar ki... usenmesen kit kata geri donecegim kisaca lolipoptan %100 memnun oldum diyemem...

• 
Sayfa: önceki 912913914915916
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.