Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.866
Cevap
154
Favori
719.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cmengn

Memnun musunuz video sesinden arkadaslar :) ise yaradi di mi :)

Video sesi düzeldi hocam çok teşekkürler yalnız aynı mantıkla kayıt sesinin de düzelmesi lazımdı ama hayret.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://m.gittigidiyor.com/urun/138741338

Tamperli cami buradan sipariş verdim yarin elimde olacak, ayrıntılı bilgi,resim paylasirim..

• konuya haftasonu yeni oyun videoları ekleyeceğim. yanlız şuan konunun en büyük eksiği fotoğraf bölümü. bu konuda yardımcı olacak gönüllü birisi yokmudur

• Sevindim arkadaslar

G7 ile son gunlerim sayilir. Anneme teslim edecegim yavastan. Ben mate 7 kullanmaya basladim

Yine de konu takibimde her turlu destek olurum.

• Yeni konumuz hayırlı olsun.Çinden gerçek 9h sertliğinde tempered cam getirtiyorum.10-15 güne elimde olur.Ankara'da oturan sadece 2 arkadaşa yardımcı olurum.İsteği olanlar belirtsin.

• uA_Erencan U kullanıcısına yanıt
    Bu dediğin n11de var hocam.

• cmengn C kullanıcısına yanıt
    Bu verdiğiniz kod ile servis menüsüne mi girmiş oluyoruz? Daha önce ölü piksel testi yapmak için telefondaki menüyü sormuştum. Bu olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: GoMMeS

Bu verdiğiniz kod ile servis menüsüne mi girmiş oluyoruz? Daha önce ölü piksel testi yapmak için telefondaki menüyü sormuştum. Bu olabilir mi?

Bu kodla bicok seye erisebiliyosunuz. Ama cok bilmeyenlerin fazla kurcalamamasi gereken bi menu aslinda

• oturan adam kullanıcısına yanıt
    Çok profesyonel olmasa da birkaç fotoğraf çekip yollayabilirim size bir iki güne siz de eklersiniz hocam :)
    Anlıyorum. Size zahmet telefonu yeni alanlar için kontrol etme namına yapılması gereken testlerden birkaçını anlatabilir misiniz bu menü üzerinden? Benim tel gelmek üzere mesela çok faydası dokunur. Ona göre hat vs. takmadan kontrolleri yapar olmadı iade ederdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

Çok profesyonel olmasa da birkaç fotoğraf çekip yollayabilirim size bir iki güne siz de eklersiniz hocam :)

Tamam bekliyorum. 1-2 kişi daha mesaj attı. Pnlar da yollar guzel bir arşiv olur

KÖTÜ HABER:
    Mikrofon icin yaptığımız ayar telefonu yeniden başlatınca bozuluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

Sevindim arkadaslar

G7 ile son gunlerim sayilir. Anneme teslim edecegim yavastan. Ben mate 7 kullanmaya basladim

Yine de konu takibimde her turlu destek olurum.

Mate 7 daha gelmedi Yurtdışındanmı aldınız?
  • hocam bu kamera odaklaa özleiğini anlatırmsınız ben çözemedim bir türkü.. foto çekerken arka tarafı bi bturlu flü gözükmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: oturan adam

KÖTÜ HABER:

Koddan yapılan bir çok ayar bozulur. Neyse zaten şarj bitmiyor. Az daha dikkat edersek hiç kapamayız telefonu bizde :)

• Hiçbir ayar yapılmadan çekilmiş fotoğraflar. Oyun kolu ve viski fotoğrafı ev içi ortamda çekildi bence gayet güzel bir performansı var :)
     Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI]

• quote:

Orijinalden alıntı: haso0201

hocam bu kamera odaklaa özleiğini anlatırmsınız ben çözemedim bir türkü.. foto çekerken arka tarafı bi bturlu flü gözükmüyor

aslında telefona özel bir özellik değil. temel fotoğrafçılık bilgisi. su videoda murat bey çok güzel anlatıyor. tavsiye ederim. http://www.bascek.com/12710/kompakt-makinelerle-arka-plani-flu-yapmak/

• quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

quote:

Orijinalden alıntı: oturan adam

KÖTÜ HABER:

Koddan yapılan bir çok ayar bozulur. Neyse zaten şarj bitmiyor. Az daha dikkat edersek hiç kapamayız telefonu bizde :)

dalgınlıkla unutabiliriz tam da önemli bir olay öncesinde olur böyle şeyler

• fotolar çok güzel hocam , arka kameranın bu derece başarılı olacağını tahmin etmiyordum

finller den sonra Ankara ' ya dönünce ilk işim bu telefonu almak olacak
  • http://www.n11.com/huawei-ascend-g7-glass-kirilmaz-cam-ekran-koruyucu-P39329874
    Ben burdan aldım arkadaşlar kamera ve hoparlör boşlukları tam fakat üst taraftan 2 milim Alt tarafta da Oval yerlerde çok az Boşluk kaldı
     Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI]

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.