Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.866
Cevap
154
Favori
719.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Orta düzey bir olarak tabir ettiğimiz bu telefonun kamerasının bu derece güzel olması beni de şaşırttı hocam. Yorumunuz için teşekkür ederim ayrıca :)
  • Telefonu alıcam ama almamak için kendimi zorluyorum 1.31 sar ve lityum polimer yani patlamaya yatkın batarya beni korkutuyor. 3000 mah bi bataryanın yastığımın altında patlamasının sonucunu düşünmek bile istemiyorum yurtta kaldığım için mecubur telefon yastık altında duruyor g2 dende ekran sararması ve polimer batarya yüzünden soğumuştum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartalizma67 -- 24 Aralık 2014; 0:24:12 >
  • Beyler bu avuç içiyle ekran örtme özelliğini bir türlü aktif edemedim sizde oluyormu?
    Yapabildimmi çok stabil değil sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atak-1 -- 24 Aralık 2014; 0:26:59 >
  • Fm radyo için çözüm bulan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maht86

Fm radyo için çözüm bulan var mı?

root çıkmadan zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atak-1

Beyler bu avuç içiyle ekran örtme özelliğini bir türlü aktif edemedim sizde oluyormu?
    Yapabildimmi çok stabil değil sanırım

cok nazik davranmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: oturan adam

quote:

Orijinalden alıntı: haso0201

hocam bu kamera odaklaa özleiğini anlatırmsınız ben çözemedim bir türkü.. foto çekerken arka tarafı bi bturlu flü gözükmüyor

aslında telefona özel bir özellik değil. temel fotoğrafçılık bilgisi. su videoda murat bey çok güzel anlatıyor. tavsiye ederim. http://www.bascek.com/12710/kompakt-makinelerle-arka-plani-flu-yapmak/

Bunlar teknoseyirin videosunumu çalmış nedense logosunuda kaldırmışlar. Aslında bu olayı telefonlada yapılabiliyor Makro çekimle fakat Murat Gamsızın dediği gibi Çicek,Böcek tarzı çekilcek resimlerle bu Flurluk olabilir. Normalde bir Biblo tarzı resimlerlede olabilir fakat kompakt makina kadar iyi olmaz.

• Kartalizma67 kullanıcısına yanıt
    Li-po pilleri mutfak tüpü sanıyorsun dostum sanırım patlama riski her cihazda var li-po pilleri iyi arastırmanı tavsiye ederim,ayrıca sar oranı 1.35 en yuksek çift anten sıfıra yakın şebeke çekmesi durumunda geçerli,düşün ucra bi yerdesin telefonun hiç çekmiyor çok azda olsa bu teleofn baglanmanı saglıyorinan bana o durumda sar oranı 40 ta olsa birşey ifade etmez mahsur kalan için,bu teknoloji kötü değilki normal zamanlarda şebekenin iyi olduğu yerlerde sar oranı 0,530 seviyelerindeki bu çok iyi bi değer ayrıca yasal üst sınır 2,herşekilde yasal çerçevenin içinde bence sen yanlış bilgi edinmişssin,biraz daha araştır derim bu arada iphone'ların son modellerinde 5s te'de lipo pil var nedeni daha esnek olabilmesi ve doğru teknoloji uygulandığında patlama riskini çok düşük olması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farti

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: haso0201

hocam bu kamera odaklaa özleiğini anlatırmsınız ben çözemedim bir türkü.. foto çekerken arka tarafı bi bturlu flü gözükmüyor

aslında telefona özel bir özellik değil. temel fotoğrafçılık bilgisi. su videoda murat bey çok güzel anlatıyor. tavsiye ederim. http://www.bascek.com/12710/kompakt-makinelerle-arka-plani-flu-yapmak/

Bunlar teknoseyirin videosunumu çalmış nedense logosunuda kaldırmışlar. Aslında bu olayı telefonlada yapılabiliyor Makro çekimle fakat Murat Gamsızın dediği gibi Çicek,Böcek tarzı çekilcek resimlerle bu Flurluk olabilir. Normalde bir Biblo tarzı resimlerlede olabilir fakat kompakt makina kadar iyi olmaz.

yok yok bascek de kendi siteleri. artık bascek videolarını da ts üzerinden veriyorlar.

bu arada en sık sorulan soru olduğu için buraya da yazayım da herkes görsün

/>
    />

Bu telefonun adı nasıl okunuyor?
    "Huavey asend ge yedi" şeklinde okuyabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oturan adam -- 24 Aralık 2014; 0:36:43 >

• Paylaştığım fotoğraflardan beğendiğin birkaç tanesini ana sayfaya koyabilirsin hocam elimden geldiğince yine çekip paylaşırım konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

Paylaştığım fotoğraflardan beğendiğin birkaç tanesini ana sayfaya koyabilirsin hocam elimden geldiğince yine çekip paylaşırım konuda

koyacağım aklımda. şimdi pc kapalı burdan zor oluyor baya

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

Paylaştığım fotoğraflardan beğendiğin birkaç tanesini ana sayfaya koyabilirsin hocam elimden geldiğince yine çekip paylaşırım konuda

koyacağım aklımda. şimdi pc kapalı burdan zor oluyor baya

Acelesi yok konuyla çok ilgilisin haliyle kullanıcılar olarak biz de paylaşımlarla zenginleştireceğiz konuyu
  • oturan adam kullanıcısına yanıt
    Ya bi iki sefer oldu sonra olmadı gene cok stabil değil gereksiz belki ama öle test ettimde herkestemi acaba böyle zor oluyor bastırdım ettim falan titreyerek kapanıyor,ayrıc bu titremeyi kapatamıyoruz değilmi?
  • Max sar değeri Abd'de 2,00, Ab ülkelerinde ise 1,6 olarak belirlenmiş. Bu telfun ise 1,3. Biraz yüksek fakat standartın altında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atak-1 kullanıcısına yanıt
    iyice araştırdım merak etme li iyonlara göre patlama riski daha fazla diye hemen her makalede yazıyor telefonu aldın patlıcak diye li iyonlarda patlayabilir sadece geçtiğimiz sene 3 tane ıphononun patlama haberini okudum ben sende biraz araştır istersen dünyanın en ünlü firması olan ıphone bile patlıyorsa huwaiden niye korkmıyalım? sony xperia z1 de li iyon var lg g3 te li iyonu koydu li po ucuz ve esnek olduğundan tercih ediliyor ıphone gibi ince bi telefona li iyon koyamazsan zaten . gelelim sar değerine çift antenini tek antenini bilmem ama iki antende aktif olmak zorunda sinyal yakalarken bir diğeri aktifken diğeri olmuyor diye bir şey yok .
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

Sevindim arkadaslar

G7 ile son gunlerim sayilir. Anneme teslim edecegim yavastan. Ben mate 7 kullanmaya basladim

Yine de konu takibimde her turlu destek olurum.

Hocam şarj olarak mate7 de ne kadar ekran süresi aliyorsunuz?

• Kartalizma67 kullanıcısına yanıt
    sen bitirmişsin olayı ne diyim iphone patladı diyosunda o zaman samsungun li-po olmayan kac telefonu patladı li-on olan birde ona bak istersen,neyse kim ne isterse onu alır bide çift anten meselesi aynı anda aktif değil youtube'den huawei tanıtımını izle istersen normalde evde tek antenle aldığın yayını 5 tanede bağlasan aynı kaliteden bi gram ötesinde alamazsın,telefondada durum boyle,yaklaşıl 0,80 sar değerini oluşturanda ikinci antenin teknolojisinin farklı ve yeni oluşu neyse sen inanmayabilirsinde özgürsün tabikide.
  • quote:

konuya haftasonu yeni oyun videoları ekleyeceğim. yanlız şuan konunun en büyük eksiği fotoğraf bölümü. bu konuda yardımcı olacak gönüllü birisi yokmudur

profesyonel fotoğrafçı olarak bu iş bana düşüyor sanırım 1-2 güne tüm modlarında fotoğraflar paylaşırım :)
  • artık burdayız.çok güzel olmuş.Konuyu acan arkadaşın emegine sağlık.
  • Fotoyu bugün çektim. Pek kamera ayarlariyla ilgilenmedigimden ayar konusunda birşey diyemicem normal mod diyim :) yer Trabzon meydan..
     Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI]

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.