Şimdi Ara

HUAWEİ ASCEND G7 AÇILMIYOR ACİL YARDIMMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
8.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlarlar telefonum Huawei ascend G7. dün 6.0dan 4.4 de dönmek için uğraşıyodum. Başta sd carda dload dosyası açıp update.app dosyasını attım. yerel güncellemeden bi türlü yapamadım daha doğrusu yerel güncelleme gelmedi ekrana. sonra ses açma + powera bastım yine yapamadım 1 saat falan uğraştım olmadı. sonra yatmadan önce yanlışıkla telefonu açarken ses açmayada bastım telefona room yüklenmeye başladı. yüzde yüz olduktan sonra ekran gitti bekledim az gelmedi bende açma tuşuna bastım bakat açılmadı. Şuan ses açma+ses kapatma power yaptığımda huawei ascend yazısı geliyor sonra bi ekran gelip hemen telefon kapanıyor. ses açma+ power yaptığımda yine aynı şey oluyor. Recovery ekranını açmaya çalıştığımda (ses açma+seskapama+power) fastboot rescue mode yazıyor phone locked yazıyor ekranda. hi suit yüklü fakat telefonu bilgisayara bağlasamda bağlamasamda bu ekran çıkıyor karşıma lütfen bi yardım edin :(

• aynı sorun bende de oldu kardeş nasıl çözdün?
  • prozium77 P kullanıcısına yanıt
    6.0dan direk 4.4e dönmeye çalışırken telefon brick oluyor. 5.1 indir dload klasörüne onu atıp güç tuşu + ses açma yada güç tuşu + ses kısma bunları dene olacaktır telefonun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam benim zaten 5.1 yüklüydü 4.4 e döndüm ama yinede brick oldu. neyse zaten orjinal roma asla dönmem MIUI 6 kullanıyorum bir harika....
  • bu sorunu çözebilen lütfen bana da yardım etsin hi suite yi idnirdim ama pc ye de bağlanmıyor arkadaşın aynı sorunu bende yaşıyorum yerel güncellemeden kitkattan lolipopa geçerken kapandı sarı harfler çıkıyor açılırekn sonra hemen kapanıyor
  • hungamekli H kullanıcısına yanıt
    5.1 i indir önce onu yükle. Direk 6.0dan 4.4 e geçmeye çalışınca böyle bir hata ile karşılaşılıyor.
  • telefondaki sorunu çözebildiniz mi? aynı sorun şuan arkadaşın telefonunda var biz 6 dan 5.1.1 e geçtik sorun yoktu. 5.1.1 den 4.4.4 e geçtik telefon açıldı fakat part2 yi yükleyecekken kapandı bir daha açılmadı. şuan ne açılıyor ne recovery moda ne de emu moduna girmiyor. açılırken huawei logosundan sonra aşağıdaki ekran saniyenin onda biri sürede gözüküyor ve telefon kapanıyor.

nt: sadece bootloader moduna giriyor. ama phone locked seri numarası ve imei olmadığı için adb ve fastloader kullanamıyoruz. yardım edeceklere şimdiden teşekkürler

HUAWEİ ASCEND G7 AÇILMIYOR ACİL YARDIMMM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iskanca -- 18 Ocak 2018; 19:30:10 >
  • iskanca kullanıcısına yanıt
    4.4 kitkatın recovery yüklemek lazım ama bootloader kapalıysa yükleyemezsin adb üzerinden
    hafıza kartına 5.1 romunu dload klasörüne atıp üç tuş kombinasyonunu deneyin
  • Evet bootloader kilitli emu moda girmediği için romu da görmüyor yüklenmiyor.

Peki bazı programlar var bootloader kilidini açtığını iddia eden onları satın alıp kullansak mı?

• hic bi program bootloader kilidini acmiyor dostum.kendi sisteisnden cin sitesine girip gmail ile uye oluyin sana kodu veriyor ama garantiden de 6 ay dusuruyor.o kodu adb ile yedirip kilidi aciyon root recicry rom atabiliyon.3 senw olacak kulla iyom hala sorun gormedim.o kasar coktu kapandi sarj dahi almadi oldu dedim.ama telefonu yine kendim bozup kendim duzlettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xm3power -- 17 Ocak 2019; 20:1:1 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.