Şimdi Ara

Huawei Acsend G7 Lolipop Root + Fmradio + Costum Recovery (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
10
Favori
21.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sa arkadaşlar telefonuma marshmallow'da iken custom recovery atmak istedim sonuç olarak cihaz sustu huawei yazısı dısında tepki vermiyor ve huawei yazısından sonra cıhazın ekranına dokununca cihaz titriyor çözüm yolu bilen varmı acaba ?
  • tecnikadamoguz01 T kullanıcısına yanıt
    Linkdeki recoveryi pc ile yükle sonra dload klasörüne attığın 5.1 veya mm 6 romunu üç tuş kombinasyonu ile yükle
    Telefn.açılır
    https://mega.nz/#!9NkglZJA!C6M2yNDHnEYiWAiZhlWKzXR-6vLxFZhETR3thMQIRYY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taha0194 -- 28 Temmuz 2016; 19:19:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taha0194 kullanıcısına yanıt
    hocam cıhazı takınca pc tepki veriyor yanılız recovery vs yı adb den kurmak istedigimde hata veriyor
  • tecnikadamoguz01 T kullanıcısına yanıt
    Bende de aynısı olmuştu bu yolla düzelttim.
    abd komutları ile oluyor denemeye devam et

• ana konuya yazdim ama buraya da bir sorayim cyanogen 6.0 la huawei nin 6.0 ini karsilastirabilecek var mi

• Merhaba benim telefonun fastboot sescue ekranında kaldı ne aça biliyorm nede recovery bölümüne girebiliyorum kullanılmaz halde ne yapmam lazım sanırım boot ve recover ini yüklerken bir yanlışlık yaptım
  • Arkadaşlar htcmania daki romlar neden yüklenmiyor aşağıdaki hataları veriyor.

error executing updater binary in zip
    this package is for device: g760 l01
  • Arkadaşlar telefonun garantiden anakartı değişti. Kitkat ile geldi. Menüden bakınca güncelleme yok diyor. Sitedeki orjinal sürğmlerin hepsini dload yolunile denedim ancak packace name error diye hata veriyor. Ne yapabilirim sizce? Yardımlarınızı bekliyorum

• makusla06 kullanıcısına yanıt
    Önce Dload klasörüne orjinal 4.4 romunu update.app atıp
    Telefondan kişi arama çeviriciye girip
    *#*#2846579#*#* Tuşlayarak gelen menuden
    Sowtvare Uprageta açılan ekrandan Sdcard Uprgete d tıklaman yeterli

• Dediğinizi yaptım ancak resimdeki gibi bi hata ile karşılaşıyorum
     Huawei Acsend G7 Lolipop Root + Fmradio + Costum Recovery

• İlk sayfadaki linkler gitmiş. Baştan yükleme imkanınız var mı
  • 6.0 için olan linklerle lollipop için olan linkler aynnı mı
  • arkadaşlar orjinal recoveryi nerden bulabilirim link kırık
  • Ana konuya yazdım. Burada belki bir çözümü vardır diye yazıyorum. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum. Allah işinizi rast getirsin inşallah.

Sorun şu: 4.4 kitkatta g7 USB olarak bilgisayarda görünüyordu. 5.1.1 lollipopta maalesef bu durum ortadan kalktı. Bir türlü bağlantı sağlayamadım.

USB hata ayıklama modunu etkinleştirdim. Buna rağmen olmuyor. Varsa bir çözümü bildirirseniz sevinirim. Teşekkürler.

• arkadslar huwai g730 telim var huwai yazısında donup duruyor yazılım orjinal rom indirip dload ın içine sd update i atıp hafıza kartına atıp tele takıyorum teli kapatıp ses acma kapama ve guc tusuna basıyorum ama huwai yazısında kalıyor kapanıyor acılıyor huwai yazısından baska birsey olmuyor ne yapmam lazım yardım lutfen
  • orjinal roma dönemeyenlere yardım ederim
  • orjinal roma dönemiyorum şöyle ki üç tuş kombinasyonunda garip ekran görünüyor ki ne olduüunu anlamak mümkün değil hemen gidiyor yani force update sd karttan yapamıyorum..... başka bir youl var mı?
  • Arkadaşlar yazılım atarken sistme göçtü şu saatte haal uğraşıyorum bootloader kilidi açık Twrp yüklü ama yazılım yükleyemiyorum twrp üzerinden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    Önce stock recoveryi pc adb ile yükleyip sonrasında dload klasöründe olan romu yükleyebilirsin
    Stock Recovery 5.1 mm6 ikisinede uyumlu
    Biraz eski dosya ama Recovery doğrudur umarım
    https://cloud.mail.ru/public/H9Sj/Fstarfyrn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taha0194 -- 11 Mart 2018; 0:56:16 >
  • Taha0194 kullanıcısına yanıt
    Hocam hata verdi.Twrp yüklüyken olmuyor mu stok roma dönüş ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.