Şimdi Ara

Huawei Acsend G7 Lolipop Root + Fmradio + Costum Recovery (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
10
Favori
21.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Olmaz imkansız sadece costum romları twrp ile yükleyebilirsin

Dediğim gibi önce stock recoveryi olması lazım

Adb ile flashlamaa komutlarına dikkat et

Telefonu fastboot moduna alıp öyle flashla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taha0194 kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam.Şimdi stok yazılıma dönüyorum.Hayatımda gördüğüm en zor android telefonlaru Huawei ve LG'dir
    tamam hadi boot kilitli.Kilidi açıyorsun ,Twrp yüklüyorsun root yapıyorsun,sonra root ve twrp kaldırınca hop çöküyor.Yazılım atmasa ayrı dert.
    Xiaomi mi4 kullanıyorum.Boot kilidi zaten yok , istediğimi rom atıyorum install diyorum bitti gitti.Canım sıkılınca root kaldırıyorum, geri root yapıyorum.
    Kısaca oynanmaya gelmiyor herhalde hayatım boyunca Huawei ve LG almam sırf bu yüzden.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    En kolay aslında bu telefona rom root vb. İşlemler bana göre tabi🙂 adb komutu ile istediğin ülkenin romunu flashlayıp kurması 5,10 dakika G7'yi Eşime verdim şuan mate-10 lite kullanmaktayım

Emui 5 sonrası root rom işi baya bi zorlaşmış Google güvenliğimi Android 7 Sonrasımı Bilinmez Adamlar stock rom vermiyorlar ota üzerinden parça parça yazılım veriyorlar

Rootsuz Telefon kullanmak baya bi zor şuan benim için

Standart rom kurması evet 3 kombinasyon ile çok kolay ,ama sonrası "advanced user" için sıkıntı .

Rootlu olunca Snapchat , Pokemon go vb tür uygulamalar çalışmıyor.

Ee benim bazı sistemsel ayarlamalar yapmak durumundayim.Yaptiktan sonra root kaldırır yoluma bakarım diyordum ama evdeki hesap çarşıya uymadı.

Root için twrp şart,twrp oluncada bu tip uygulamalar sorun oluşturuyor ,gecici olarak yüklenmiyor twrp bu cihaza .

Stok recovery dönmeye kalkinca da boot'da takılı kalıyor .

Magisk denedim safetyNet kontrolünden geçirirdim diye düşündüm onlada çöktü :).Hoş system klasöründeki "logcat ,logd"adlı iki dosyayi batarya performansi arttırmak için sildigimizde safetyNet çalışmıyor , dolayısıyla root gizleyemiyorum

Mi4 de adb ile komut verip "geçici " yükleme yaptırıyorum ,isimi halledip(kernel,gpu vb ayarları ) bitince kapatıp açıyorum root kaldırıp yola devam ediyordum.

Benim gibi didik didik eden bin kişi vardır yoktur .O da benim manyakligim.:).

Sanırım bir sonraki cihazim esnekliginden dolayı yine Xiaomi olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba;
    Arkadaşlar telefonun bootloader kodunu açtım. twrp yükledim. Fakat recovery i açtığımda siyah ekran geliyor. Güç tuşuna basılı tutarak telefonu kapata biliyorum sadece başka işlem olmuyor. Telefonun normal çalışmasın da bir sorun yok. Bu recowery kısmını nasıl açarım. Telefon şu anda rootsuz görünüyor. Ben sadece root açmak istiyorum rom yüklemeyeceğim.
  • axellus1 A kullanıcısına yanıt
    Yanlış recovery kurmuşsunuzdur android kaç ona göre uyumlu recovry yükleyin googlede aratın bulursunuz stock recovery yükleyip cihazı kurtarın önce

G7 bıraklı çok oldu

• Ozaman bana 6.0 stock recovery lazım. Elinde olan var mıdır?
    6 için gerkli root, twrp stock recovery dosya içinde umarım link çökmemiştir

https://mega.nz/#!pVMkEJaS!MMC6dQGjiaWBHNOguoF20E34yWKsCqWjd9eCmZYZPW0

Yeni link sağlam
    https://cloud.mail.ru/public/KC7g/awDLo1J3e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taha0194 -- 30 Mayıs 2018; 17:28:1 >
    çok sağ ol dostum mega linki de sağlam
  • Recovery e giremiyorum hala. Stock u yükleyince sadece sıfırlama ayarları geliyor. custum yükleyince siyah ekranda kalmaya devam ediyor. Bu neden ile rootlayamıyorum.
    Verdiğim dosyalar android mm6 için Sendeki sürüm android 5.1 olmasın

Normalde mm6 da, açılması lazım

Adb klasöründeki recoveryi değiştirip mi flashladın dikkatli yaparsanız sorunu çözersiniz

• recovery i açtım şimdi de twrp çince oldu.
    Türkçeye çevirdim fakat supersu yüklemede hata veriyor.
  • Merhaba,

Konuyu hortlatıyor olacağım ama bana Huawei G7 L01 için Türkiye sürümü android 5.1 custom ROM lazım. Yardımcı olabilecek var mı? İnternet yayınları çöp olmuş durumda bulamadım...
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.