Şimdi Ara

http://www.mugods.com (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
4.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ByPeterpan

Tekrar söylüyorum oynamak isteyen PK olmasın, kapı çıkışındaki guard lar çok sağlam vuruyor

kodumu oturtuyor yani
  • sonunda reset attım harbiden gayet güzel eğlenceli bir server 3 saate zor temizlendim bende
  • KaRaKuLe isim benim TURKISH guild kurdum ama sizleri hiç göremedim :-)
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_Witch

bence bk kas bk en iyisi combo da wardır orda herhalde
    bide pointler kalıomu yoksa res basına point mi werio

rank teki elemanların res lerini ve stat larını gördünmü ???

belki res başına 5 -6 bin puan veriodur.....
  • POİNTLER KALIYOR ŞİMDİLİK BK KASIYORUM 2 RES OLACAĞIM AZ KALDI :D
  • beyler bende baslamaya karar verdim. yardımıcı olurmusunuz indiriyorum simdi
  • servarda hic kasmiyorum sadce ucuza alıp itemleri üstüne faiz koyup satiyom yane 1 alıp 5 satmak gibi :)))
  • FIRST kardeş o nasıl oluyor öyle

quote:

Orjinalden alıntı: FIRST

servarda hic kasmiyorum sadce ucuza alıp itemleri üstüne faiz koyup satiyom yane 1 alıp 5 satmak gibi :)))
  • yaw bakıyom buylari hep geziyom bi bakıyom legandre staf +10 adam 1m ye satiyuo aliyom gidiyom 5m ye buy koyuyum ben hemen satiliyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: FIRST

yaw bakıyom buylari hep geziyom bi bakıyom legandre staf +10 adam 1m ye satiyuo aliyom gidiyom 5m ye buy koyuyum ben hemen satiliyo

tamam ya sen büyük iş adamı olacaksın ileride
  • feci lag var ve bu kesinlikle benim bağlantıdan kaynaklanmıo.. fakat server da 610 kişi vardı bağlanırken Oo lol
  • ya arkadaslar ben bu oyuna gırdım ama acc alırken sorun yasadım sıfremı yazdıktan sonra bıde altta 4 hanelı passport dıo orası hep yalnıs cıkıyo orada nedıcem bana yardım edın kafayı yıcem yoksa
  • server de lag falan yok suanda gayet guzel 100mb int olan bir server 610 kisi olmasından dolayı ara sıra biraz da olması normal

balci kardeş
    orası kasanın şifresi oluyor 4 haneli bir rakam yazman lazım 1234 misali
  • deli olcam ya uye olamıyom
  • beyler oyundaki isimlerinizi yazında beraber takılam
  • KaRaKuLe

quote:

Orjinalden alıntı: hiphopci

beyler oyundaki isimlerinizi yazında beraber takılam
  • yazılanları düzgün doldurun ben 2 incide ooldum üye normal şifrenz 6 karekterden az olmıcak dier iki şifrenizde 4 haneli ve sadece sayı olcak yeniden deneyin olcaktır.
  • BEN INDIRIYORUM AMA INMIYOR TAKILI KALIYOR BUNU NASIL DUZELTECEM MU YU COOOOOOOOOOOOK SEVIYORUM BANA YARDIM EDIN. . . .

BU INDIR ME BENIM INTERNET HIZI´MA MI BAGLI YOK SA HEP MI BOYLE OLUYOR BUNU OGREN MEK ISTIYORUM SAYGILARIMLAR

SIRVAN

• http://rapidshare.de/files/34155579/MuGods-v1.01z.exe.html

LİNK E TIKLA ORDAN FREE BAS TAMAMDIR İNER BELKİDE İNDİRMİŞSİNDİR :D
  • ya dün weturkey isimli bi guildden bi arkadaşımızı gördüm stat ta. slm s.a vs dedik. tıss.. cvp mvp yok. ( vermek zorunda diil afk olabilir hatta )

neyse az öteye spota kaydım bende kimse yok falan az bi kesiim drop alalım diye ( res olmadı daha güç yetmio tam ) lap bu deminki tıss arkadaş geldi.. ks yapma lan s..tir git falan.. oha dedim çıktım oyundan.. bu ne arkadaşlar yaa.. slm verdik bi anamıza bacımıza küfür yemediğimiz kaldı ayak üstü... bozkurt sizin guild hangisi hocam ?? bu elemanlarla bi bağlantınız falan varmı acaba ??
    ya bide mg kanadı amma kıt bu oyunda... gördüğüm bütün mg ler dw kanadı takmış..

yanız server çok güzel.. 600 kişi vardır dün.. bi ara kendimi global de lorencia da markette sandım öyle bi kalaba yani. exp drop vs gayet ii.. az bi lag var.. ama 600 kşiye anca yetmiştir dedicated server da bence..

benim nick 0siriS ( 0=sıfır) 350 mg yaptık dün 8 saatte =) friendlist çalışıormu bu server da ? çalışıoa beni ekleseniz sevinirim muhabbet olur en azından

edit : imla =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi home_sweet_chaos -- 10 Ekim 2006; 0:29:54 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.